ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот trokadero_ » 06 ное 2018 08:34

Изображение


На 09.11.2018 от 17:45 (петък) посрещаме тима на Витоша Бистрица на Българска Армия.
В състава се завръща Енрике Рафаел.
Няколко мача се изиграха с тях и ЦСКА не трябва да има никакви трудности.
Прогноза 2/3:0

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12138
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот TristaNNN » 06 ное 2018 12:30

Прогнозирам разгромна победа с 5-0.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот SLAP » 06 ное 2018 12:36

В неподходящ момент идва този мач.
В мача с/у Локото се видяха известни подобрение я някои сегменти от играта, с този мач, подобрението от предния може да се окаже само епозодично, имам предвид, да легнат пак по ребро и да си играят колкото да не заспят, то с Витоша това стига.
Ако играят дори и с 1/2 от злобата, наъсаността, желанието на сините на Витоша не им мъртат 4-5 в мрежата, но къде ти..
Този мач ще свърши с обичайното 3:0, нашите ще се влачат по терена, след това още 2 що-годе леки мача и на 6ти другия месец....
Не знам как ще се настроят за шоколадовите българчета на Киро...

vayk
Мнения: 534
Регистриран на: 24 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот vayk » 06 ное 2018 13:07

ЦСКА, за разлика от други, не вадят нож на умряло куче. В този смисъл не очаквам безсмислени разгроми от по 7:0, по-важно е публиката да остане доволна от играта.

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот SLAP » 06 ное 2018 13:16

vayk написа:ЦСКА, за разлика от други, не вадят нож на умряло куче. В този смисъл не очаквам безсмислени разгроми от по 7:0, по-важно е публиката да остане доволна от играта.


То няма лошо, ама публиката не посещава мачове на Армията на всеки мач едни и същи лица виждам, да не говорим че на последния бяхме 700-800 души....
Как ще останне публиката доволна от играта, като не идват на стадиона да я видят?
А и с/у Бистрица какво толкова добро в играта ще видят, имайки предвид класата на Бистрица?

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот dafquezz » 06 ное 2018 13:56

[offtopic]Еми колко човека да дойдат, ебaти смешния мач. Идеална си беше групата като я докараха до 10 отбора, нямам идея после защо ги увеличиха в новия формат. Ама футболни центрове имало, да им се помагало, "шопска дивизия" било, дрън дрън ярина.
Ей сега като хване човек класирането, последните 4-5 отбора заминават в кофата и става идеален шампионат. Практически приключват всякакви "ясни" мачове. И тогава няма да са 800 човека, и в ЕКТ отборите ни няма да приключват след едно полувреме футбол на нормални обороти.
И други фактори спират публиката при нас, примерно че качеството на играта ни е далеч от реалните качества на отбора. Тук нямаме тая култура на ходене на мач независимо от резултатите, тя ще се развие от самосебе си когато имаме налице останалите фактори - модерен стадион, интересен противник, разгръщане на реалния потенциал на играчите, по-малко "шоколадови звезди" и т.н.[/offtopic]

vayk
Мнения: 534
Регистриран на: 24 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот vayk » 06 ное 2018 14:11

SLAP написа:
vayk написа:ЦСКА, за разлика от други, не вадят нож на умряло куче. В този смисъл не очаквам безсмислени разгроми от по 7:0, по-важно е публиката да остане доволна от играта.


То няма лошо, ама публиката не посещава мачове на Армията на всеки мач едни и същи лица виждам, да не говорим че на последния бяхме 700-800 души....
Как ще останне публиката доволна от играта, като не идват на стадиона да я видят?
А и с/у Бистрица какво толкова добро в играта ще видят, имайки предвид класата на Бистрица?


Ясно е, че няма как срещу Бистрица да дойдат 10 000 човека. И деня и часа на мача не са много удобни, а за сметка на това ръководството реши да вдигне цените на билетите. Е кой нормален човек ще даде 20 лв. за билет срещу Витоша? Ще ми се да изиграем и ние най-накрая някой мач по нормално време - например в събота или неделя от 4-5 часа следобед, да речем. Със сигурност ще дойдат далеч повече хора.

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот SLAP » 06 ное 2018 14:20

dafquezz написа:[offtopic]Еми колко човека да дойдат, ебaти смешния мач. Идеална си беше групата като я докараха до 10 отбора, нямам идея после защо ги увеличиха в новия формат. Ама футболни центрове имало, да им се помагало, "шопска дивизия" било, дрън дрън ярина.
Ей сега като хване човек класирането, последните 4-5 отбора заминават в кофата и става идеален шампионат. Практически приключват всякакви "ясни" мачове. И тогава няма да са 800 човека, и в ЕКТ отборите ни няма да приключват след едно полувреме футбол на нормални обороти.
И други фактори спират публиката при нас, примерно че качеството на играта ни е далеч от реалните качества на отбора. Тук нямаме тая култура на ходене на мач независимо от резултатите, тя ще се развие от самосебе си когато имаме налице останалите фактори - модерен стадион, интересен противник, разгръщане на реалния потенциал на играчите, по-малко "шоколадови звезди" и т.н.[/offtopic]


[offtopic]Дълбоко се лъжеш, ако сега не пълним Армиата никога няма. ЩОто нормалните хора напускат тази кочина наречена България, тука да се плаща данъци е престъпление с/у целия народ.
След 10 години няма да има хора за да напълнят един национален стадион ти ми говориш за клубни.
денденция в световен мащаб е необразованите и прости хора да се множат като гниди, 39% от населението на Африка в момента е на средна възръст 7 годнини след 10тина години ще са...
Бе до 2050 в Европа ще има 400 милиона бели и 250 милиона черни.
Белите изчезват, никакъв смисъл няма да се инвестира в стадион в глупости, да бутат всичко в школата да изкарват читваи българчета и това е, България умира, при това изобщо не бавно, а на бързи обороти.
Последните два мандата на Буцан ни засилиха още.
Аз до година вече няма да посещавам Армията, ще напускам кочината...
Вярвам, че не съм единствения![/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12138
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот TristaNNN » 06 ное 2018 14:51

SLAP написа:
dafquezz написа:[offtopic]Еми колко човека да дойдат, ебaти смешния мач. Идеална си беше групата като я докараха до 10 отбора, нямам идея после защо ги увеличиха в новия формат. Ама футболни центрове имало, да им се помагало, "шопска дивизия" било, дрън дрън ярина.
Ей сега като хване човек класирането, последните 4-5 отбора заминават в кофата и става идеален шампионат. Практически приключват всякакви "ясни" мачове. И тогава няма да са 800 човека, и в ЕКТ отборите ни няма да приключват след едно полувреме футбол на нормални обороти.
И други фактори спират публиката при нас, примерно че качеството на играта ни е далеч от реалните качества на отбора. Тук нямаме тая култура на ходене на мач независимо от резултатите, тя ще се развие от самосебе си когато имаме налице останалите фактори - модерен стадион, интересен противник, разгръщане на реалния потенциал на играчите, по-малко "шоколадови звезди" и т.н.[/offtopic]


[offtopic]Дълбоко се лъжеш, ако сега не пълним Армиата никога няма. ЩОто нормалните хора напускат тази кочина наречена България, тука да се плаща данъци е престъпление с/у целия народ.
След 10 години няма да има хора за да напълнят един национален стадион ти ми говориш за клубни.
денденция в световен мащаб е необразованите и прости хора да се множат като гниди, 39% от населението на Африка в момента е на средна възръст 7 годнини след 10тина години ще са...
Бе до 2050 в Европа ще има 400 милиона бели и 250 милиона черни.
Белите изчезват, никакъв смисъл няма да се инвестира в стадион в глупости, да бутат всичко в школата да изкарват читваи българчета и това е, България умира, при това изобщо не бавно, а на бързи обороти.
Последните два мандата на Буцан ни засилиха още.
Аз до година вече няма да посещавам Армията, ще напускам кочината...
Вярвам, че не съм единствения![/offtopic]

[offtopic]Според мен търсите проблемите там, където не са. Емиграция, смешен противник, брой на отборите, формат на лигата, условия, негри, школи, дрън-дрън. Истината е, че масовият софийски фен иска зрелищна и атакуваща игра от своите, реален шанс за титла/купа и евентуално силни мачове в ЕКТ. Умишлено казвам софийския фен, защото той е най-масовият посетител на рутинните мачове, докато дербитата и срещите от ЕКТ, както и разни финали и полуфинали за купата, се пълнят основно от провинциалния привърженик. Спомнете си, че и лани играехте срещу също толкова смешни противници, но пак имаше повече хора (според мненията на вашите) на тези мачове, НО лани имахте някакъв шанс да седите на върха или около него, а и все пак отборът играеше доста по-атакуващо и атрактивно при Белчев. Сега обаче осъзнавате, че с тая игра и тоя сърбосаксонец начело се отдалечавате като потенциал от каузата и лошите подуенци, а оттам идва и нежеланието да подкрепяте това, в което и самите вие не вярвате. Пък дума да не обелвам какви закани бяха за препълнен стадион и безспирни червени феерии след като се плати за емблемата.[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот CaptainBertorelli » 06 ное 2018 15:18

Посещаемостта зависи от съвкупност от фактори. Първо, нелепо е да не се съобразяват цените с противника. Не може срещу Витоша Бистрица да са по-високи от тези на Дербито. Такива цени са оправдани единствено срещу Левски и Лудогорец. На второ място, засега вадим лош късмет и с времето. Срещу Етър улучихме най-лошото време за цяла есен. На трето място е неатрактивната игра, но за нея съм оптимист, че постепенно ще се промени. Иначе, нямам спомен някога да сме имали добра посещаемост, срещу противници от ранга на Витоша Бистрица. Дербитата, решаващ мач за титлата, финал за купата и мачовете от ЕКТ са в състояние да ни мобилизират като публика. И това е от много години.
Хайл Мусолини


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта