ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот Red Warrior » 09 ное 2018 19:46

demon777 написа:оффф кво е тва нещо...защо тря се чака незнам тез кво правят

Добре че аз не пуша че незнам колко кутии щяха да идат
Не може да продължаваме така

Аз пък ги спрях на 01.11.,но все пак издържах да не запаля. Може би и защото почнах да гледам мача след 50-та минута. Иначе тегъв мач, в който Витоша играха в собствената третина, но Киро ми оправи настроението. В това момче има футбол, и ако не залитне по пиене и кОрви го чака добра кариера!
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

thresh
Мнения: 105
Регистриран на: 22 яну 2009 11:20
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот thresh » 09 ное 2018 19:46

cskarcheto92 написа:
bubka написа:Левски и Лудогорец трябва да са абсолютно засрамени, че са в рамките на 0 до 3 точки отстояние от нас :lol: .

На нас това ни е един от най-слабите сезони до момента, а колегите в синьо правят сезона на живота си :lol:


Колега, или си много млад или си много невежи. Левски играе просто по-добре от миналата година, нищо повече. Сезоните на живота им бяха, когато биеха втория и третия в класирането с 7-8 гола разлика.

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот gihuelo » 09 ное 2018 19:49

Утре стискаме палци на поливачите а другиден на марулите :)

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот Ozzimozzi » 09 ное 2018 20:29

Ако се погледне само статистиката от мача всичко е перфектно.
70% - 30% владеене на топката
Общо 25 удара, от които 10 точни за ЦСКА срещу 1 за Витоша
3:0 краен резултата
Сигурен съм, че по количеството скъсани нерви ще сме още по убедителни (ако можеше да се покаже такава статистика).
Обаче аз лично не успях да се зарадвам истински, като изключим класното изпълнение на Киро и донякъде задоволството ми, че Мауридес се отпуши.
То бива бездушна игра, но това днес на нищо не приличаше. Отпуснато, безотговорно, несериозно отношение на футболистите! С този подход към мачовете и тази публика е много! Това са Витоша Бистрица - излизаш и ги смачкваш в началото на мача и след това имаш право да доиграваш. Никой копче няма да ти каже, но да се мърдосваш 75 минути е неприемливо. :twisted:
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот djd » 09 ное 2018 20:57

Много изнервен мач. Добре че на Мауридеш точно днес му върза. Деспода нещо на сърдит се прави, ама не мога да разбера защо. Никой не е викал по него.

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот Kiril2681 » 09 ное 2018 21:01

Сега се връщам от мача и гледам, че дежурните "готвачи" пак са започнали да хранят наред. Демоне, ще се обърна лично към теб, защото от първия ден, ама наистина от първия, не си спрял да храниш НЕМ. Не знам пари ли правиш от това, какво, но сякаш малко прекаляваш, как пък едно хубаво нещо не каза?! Между другото днес точно НЕМ спечели мача. Ако беше на стадиона щеше да видиш как малко преди първия гол, имаше некъв контузен "тигър" и НЕМ събре Десподов и Пинто и им обясни нещо. А сега си пусни гола и мелето преди него и после пак нахрани треньора за нещо, ей така - щот ти се отдава! Мача си беше заспал още в 10 мин., но Манолев пропусна, след още 10 пропусна и Пинто, е...има и такива дни...но ако бяха вкарали, при 2-0 в 20мин.....може би тогава щеше да се мрънка що до края не сме вкарали 15..Баси!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот Ozzimozzi » 09 ное 2018 21:02

djd написа:Много изнервен мач. Добре че на Мауридеш точно днес му върза. Деспода нещо на сърдит се прави, ама не мога да разбера защо. Никой не е викал по него.

Струва ми се, че Джуджи често му дърпа ушите. ;) Киро няма какво да се прави на сърдит. Има талант, но трябва много, много работа. Помисли ли си, че е нещо кой знае какво в момента - свършил е за сериозният футбол. Ще бъде поредният Краев, Йовов или Вутов ...
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот demon777 » 09 ное 2018 21:22

Kiril2681 написа:Сега се връщам от мача и гледам, че дежурните "готвачи" пак са започнали да хранят наред. Демоне, ще се обърна лично към теб, защото от първия ден, ама наистина от първия, не си спрял да храниш НЕМ. Не знам пари ли правиш от това, какво, но сякаш малко прекаляваш, как пък едно хубаво нещо не каза?! Между другото днес точно НЕМ спечели мача. Ако беше на стадиона щеше да видиш как малко преди първия гол, имаше некъв контузен "тигър" и НЕМ събре Десподов и Пинто и им обясни нещо. А сега си пусни гола и мелето преди него и после пак нахрани треньора за нещо, ей така - щот ти се отдава! Мача си беше заспал още в 10 мин., но Манолев пропусна, след още 10 пропусна и Пинто, е...има и такива дни...но ако бяха вкарали, при 2-0 в 20мин.....може би тогава щеше да се мрънка що до края не сме вкарали 15..Баси!


Ти сериозно ли мислиш че някой дава пари да нахраниш някого по форумите?
Ако ме следиш из късо щеше да забележиш че точно днес казах нещо положително за треньора. И за да не го търсиш из страниците ще ти кажа че най доброто в маестрото са интервютата му след мача.
Мелето пред 1вия гол ... и какво за него? Чиста проба късмет и калитарщина .
Гола не е плод на нещо създадено от нас .. гола е плод на некадърноста да се изчисти топката на 2 пъти при това.

Тва е Витоша бе мамка му ... да не е Барса... с тея мача трябва да приключи до 20тата минута.

И кое да му харесвам на треньора? Обясни ми кое?

Калпавато му тактика да вкараш гол и да пазиш резултата ли?
Ок хубаво вкараш гол и пазиш резултата 60 мин. Няма проблеми ще се съглася с тая тактика, ама като пазиш резултата го пази като хората. Дръж топката, подавай си я, не я давай на противника, успивай темпото недавай възможност за опасни атаки на противника. Да си видял такова нещо? Няма и да видиш. Приберем се отзад и смешни отборчета ни натискат правят мелета карамболи пред наща врата и ха е станал някой рикошет ха се е претаковала тактиката на маестрото.

С локото трепери ли ти задника до последния сигнал? Твоя ако не е моя е. Щото локото баш в края можеше да си вземат точката.

Когато отбора почне да играе така че да не трепериш до посл съдийски сигнал ще му кажа евала на маестрото.
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот Kiril2681 » 09 ное 2018 21:39

demon777 написа:
Kiril2681 написа:Сега се връщам от мача и гледам, че дежурните "готвачи" пак са започнали да хранят наред. Демоне, ще се обърна лично към теб, защото от първия ден, ама наистина от първия, не си спрял да храниш НЕМ. Не знам пари ли правиш от това, какво, но сякаш малко прекаляваш, как пък едно хубаво нещо не каза?! Между другото днес точно НЕМ спечели мача. Ако беше на стадиона щеше да видиш как малко преди първия гол, имаше некъв контузен "тигър" и НЕМ събре Десподов и Пинто и им обясни нещо. А сега си пусни гола и мелето преди него и после пак нахрани треньора за нещо, ей така - щот ти се отдава! Мача си беше заспал още в 10 мин., но Манолев пропусна, след още 10 пропусна и Пинто, е...има и такива дни...но ако бяха вкарали, при 2-0 в 20мин.....може би тогава щеше да се мрънка що до края не сме вкарали 15..Баси!


Ти сериозно ли мислиш че някой дава пари да нахраниш някого по форумите?
Ако ме следиш из късо щеше да забележиш че точно днес казах нещо положително за треньора. И за да не го търсиш из страниците ще ти кажа че най доброто в маестрото са интервютата му след мача.
Мелето пред 1вия гол ... и какво за него? Чиста проба късмет и калитарщина .
Гола не е плод на нещо създадено от нас .. гола е плод на некадърноста да се изчисти топката на 2 пъти при това.

Тва е Витоша бе мамка му ... да не е Барса... с тея мача трябва да приключи до 20тата минута.

И кое да му харесвам на треньора? Обясни ми кое?

Калпавато му тактика да вкараш гол и да пазиш резултата ли?
Ок хубаво вкараш гол и пазиш резултата 60 мин. Няма проблеми ще се съглася с тая тактика, ама като пазиш резултата го пази като хората. Дръж топката, подавай си я, не я давай на противника, успивай темпото недавай възможност за опасни атаки на противника. Да си видял такова нещо? Няма и да видиш. Приберем се отзад и смешни отборчета ни натискат правят мелета карамболи пред наща врата и ха е станал някой рикошет ха се е претаковала тактиката на маестрото.

С локото трепери ли ти задника до последния сигнал? Твоя ако не е моя е. Щото локото баш в края можеше да си вземат точката.

Когато отбора почне да играе така че да не трепериш до посл съдийски сигнал ще му кажа евала на маестрото.

Ок, не искам и няма да се караме, ако съм те обидил не е било нарочно- Сега по въпроса- преди мелето станаха две идентични атаки, с участието точно на Киро и Пинто, при първата Киро пропусна , а при втората стана мелето за гола. Това може да направи един треньор, не да влезе и да я ритне във вратата , да им каже какво да пипнат мъничко, за да имат още шансове. Защото бяхме зациклили и мача наистина щеше да си оттече. И това е работата на един треньор. Колкото и преди мач, на тренировки, на лагери и т.н. да ги учиш на това, което искаш, в един мач никога не се получава точно така. Защото срещу теб има противник, който също играе, в днешния случай НЕ играе, но и това го има, който иска и ти пречи да правиш това, което ти е план А, план Б...затова реагираш и измисляш план С. Нямаш време, мача си тече, но ако искаш да спечелиш го мислиш и се молиш футболистите да го приложат, това е! Простичко, нали?! А инак, още преди да дойде, още като дойде, се знаеше, че повечето мачове ги печели с по 1-0 или 2-1. Какво значение има играта?!? Все пак ние не сме Барса или Аякс, където начина на игра е над всичко! Дори резултата няма значение, тази игра се печели с точки! Наистина нямам нищо против теб, просто си много емоционален и се получи недоразумение - жив и здрав!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот demon777 » 09 ное 2018 21:53

Kiril2681 написа: Наистина нямам нищо против теб, просто си много емоционален и се получи недоразумение - жив и здрав!


Няма проблем. Аз също се извинявам, че съм те подразнил с по-емоционалните си коментари.
Просто съм свикнал ЦСКА или да бие безпроблемно или да губи точки но да си скъсат задниците от игра. Справка последните 2 съперника в Европа. Днес нямаше нито една от двете.
И ти си прав броят се точките.
Дано Маестрото ми затвори устата
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта