Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Red_Neck » 03 ное 2018 20:01

Абсолютно!
Подкрепа за НЕМ и момчетата.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Teo » 03 ное 2018 20:43

Не си спомням от ерата на ГГ да сме били толкова слаби... жалки човечета... НЕМ е безбожно ментенце!
Ние гол от игрова ситуация едвали ще вкараме до зимата... такава прочетена книга сме за останалите отбори, че е живо чудо как изобщо стигаме до трите точки! Такава жалка игра дори в 80-те години не са виждали, а ние играем футбол тип от миналия век!


Трябва да има промени на треньорско ниво зимата. Някой футболисти да се разкарат и да се вземат КРЕАТИВНИ ХАЛФОВЕ, хора с футболен мозък в главата да знаят как се гради играта, а не тичащи тикви!

САМО ЦСКА!

run1973
Мнения: 741
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот run1973 » 03 ное 2018 20:59

Добра победа днес.
Все още има какво да се желае, но един-два гола на Мауридес в другия кръг и машината отново ще заработи на пълни обороти.
Подкрепа за тренера и момчетата на този етап. Нищо друго не трябва да ни интересува.
И противниците ще бъркат, дай боже още утре да се случи това.
И те ще дават свидни жертви от контузии, не само ние както се случи с Джеферсон и Енрике и не играха 2-3 месеца.
Нивата е дълга............
НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот HardWork » 03 ное 2018 21:18

Teo написа:Не си спомням от ерата на ГГ да сме били толкова слаби... жалки човечета... НЕМ е безбожно ментенце!
Ние гол от игрова ситуация едвали ще вкараме до зимата... такава прочетена книга сме за останалите отбори, че е живо чудо как изобщо стигаме до трите точки! Такава жалка игра дори в 80-те години не са виждали, а ние играем футбол тип от миналия век!


Трябва да има промени на треньорско ниво зимата. Някой футболисти да се разкарат и да се вземат КРЕАТИВНИ ХАЛФОВЕ, хора с футболен мозък в главата да знаят как се гради играта, а не тичащи тикви!

САМО ЦСКА!

Много ти е къса паметта! Преди една година едвам го докарахме до 0:0 с Пирин на Армията, след като цял мач сипехме центрирания към Каранга. Тогава обаче друга песен пеехте! Факт е, че отбора играе слабо, но сме имали много по - слаби периоди през годините! Много преигравате в ролята си на взискателни футболни естети :mrgreen: .

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Elliah » 03 ное 2018 21:47

Аз пък нямам идея защо се скъсвате да критикувате НЕМ. Човека си печели мачовете и си събира точките. Освен това се опитва да научи играчите ви на тактическа дисциплина, когато не притежавате топката. Нещо, което и Роси се опита преди година в Левски, ама не успя. Това е нужно за да пробиете в Европа. Известно време няма да изглежда добре, но ако успее ще сте като машинки.
Имайте предвид, че играчите ви са заети с постоянни тактически действия по целия терени през целия мач, което е нещо много ново за вашия клуб свикнал на тактиката "юруш" на Белчев. Това ги кара да забавят темпото, а и свежда импровизациите до минимум. Всяко ново нещо отнема време.

ПС:
Няма ли как да му се забрани на Десподов да дава интервюта? За толкова добър футболист е рядко кух... :)

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Cheradonna » 03 ное 2018 22:17

Добър мач за нас,бихме си не им дадохме и половин шанс,какво повече да искаме?Победи с по 10 на 0,в някой друг спорт!
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Marto17
Мнения: 32
Регистриран на: 04 авг 2017 23:23
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Marto17 » 03 ное 2018 23:19

kiril.a.d написа:
Marto17 написа:Мауридес няма никакъв проблем. Днес на два пъти отправи два много добри изстрела с глава, но нямаше късмет. Малко не му достигна и да се отчете с асистенция за Манолев, но Луков спаси. Просто, ако не беше тази малоумно бита дузпа, сега щяхме да сме +2 точки. Не че 4 е зле при гостувания на Локо и Берое.

[offtopic]Съжалявам, но Маулидес сам вдигна летвата, с първите си 5 + мача в разни турнири, така че, днес, и двете му изпълнения ме накараха само да се усмихна...
Интересно, ако имаше и трети шанс, дали пък нямаше да уцели вратата? ;)...
Остави дузпата, човече!!! - Мауридес, първо че е тромав и не може да играе с крака ( това го забелязах дори в първите му мачове, когато вкарваше с глава!) но не е вкарвал гол от...7-8 мача? - дузпи разни, особено срещу Септември, не ги броя!!! - както и смехорията срещу Берое :lol:
Сори - професионалист, няма право на такива излагации, въпреки че и Владо Стоянов хвана две дузпи на Кристиано! - други бяха изпълненията на Кристиано...
Мислиш ли че съм забравил смехорията на наш Черномустакатко, с автогола си срещу ЧМ? ;)...Аз, такова чудо не съм правил, въпреки че някъде 17 години съм бил вратар, на най-различни формации!...[/offtopic]


[offtopic]Мауридес играe съвсем ок с крака и ако си гледал повече от 3-4 мача това нямаше да го пишеш. Има и доста добър поглед и може да даде добър пак на средно разстояние дори. Цялото представяне на отбора се отразява и на него, това е.[/offtopic]

Потребителски аватар
todorov
Мнения: 409
Регистриран на: 07 апр 2009 09:36
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот todorov » 04 ное 2018 00:58

Много важни 3 точки! Според мен всичко се обърна с главата надолу след контузиите на Жеферсон и Енрике. След завръщането на първия, лявата зона на защитата се стабилизира. При завръщането на втория пък ще има повече алтернативи в нападение, но ще възникне голям проблем с играчите извън ЕС. Мауридес не бележи, но ангажира винаги поне двама защитници, бори се и в двете фази, печели първи топки и е комбинативен.

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот MarianDimitrov » 04 ное 2018 01:34

Мауридес е отборен играч, не е типичния консуматор и егоист пред вратата на противника. В повечко са критиките и към него и към треньора и като цяло, към отбора. Мен срещу Бистрица ме беше повече яд, защото ги оставяхме да създават положения и да ни заплашват вратата. Тук не се притеснявах толкова, защото поне имаше някаква стабилност в защита.
Велик ЦСКА !

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот ugly bug » 04 ное 2018 08:23

Пичове, не ме разбирайте погрешно..!
Не съм хейтър!
Реалист съм!
Така както Киро вкара гола, Локото също имаха едно две положения.
Ами ако бяха вкарали те а Киро пропусна..!?
Аз също ще изчакам края на сезона но когато нещо не върви и то е видно с просто око, мисля че е редно тия неща да се казват а не да се замитат под килима.
Видите ли всичко е наред, но всеки вижда че нещата куцат!
В тоя мач както ние победихме , така можеха да го направят и Локото..!
Не ми се мисли тогава какво щеше да става тук във форума..
Реално погледнато победата ни е чист късмет ( който е нужен понякога) но не може да се разчита постоянно на него!
Само ЦСКА!
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта