Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот trokadero_ » 01 ное 2018 10:43

На 03.11.18. от 15:00 (събота) сме гости на Локомотив Пловдив стадион Лаута.
Мисля , че е време отбора да започне да играе с 1-2 идеи по-добре и да постигнем победа извън София.
В титулярния състав Десподов и Соу трябва да си партнират , защото се видя , че играта така тръгва .



Изображение


vayk
Мнения: 534
Регистриран на: 24 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот vayk » 01 ное 2018 15:31

Този мач се явява възлов за бъдещето на НЕМ. Всичко друго освен победа си мисля, че ще го засили обратно към Виена или където там живее. Даде му се достатъчно време, от години насам имаме нужното качество в отбора, а грешките му стават все повече и повече. Това непрекъснато въртене на играчите по време на мач, архаичната схема на игра, инатливото му поведение спрямо позициите на Тиаго и Джеси, започват сериозно да изнервят. Ако не се променят нещата, с оглед и на нелеката програма до нова година, рискуваме сериозно да изостанем в класирането и след това ще стане късно за промени. В Пловдив традиционно играем трудно, съперникът ни е сред най-неудобните в групата, така че ако не видим коренна промяна в поведението на отбора, нищо добро не ни чака. Притеснително е непостоянството в играта на Десподов и Джеси, а Мауридес здраво е дръпнал ръчната. Само Жоржиньо се старае и ми харесва как се представя в атака. Светлият лъч в нападение се казва Али Соу и си мисля, че той трябва да започне титуляр. Добрата новина е завръщането на Джеферсон, дай боже скоро и Енрике да го видим в игра, тъй като е изключително важен играч за отбора. Надявам се най-накрая да вземем едно гостуване тази година срещу сериозен отбор. Прогноза - 1:2.
Последна промяна от vayk на 01 ное 2018 15:57, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Red_Neck » 01 ное 2018 15:39

Тежък мач ни чака.
Локото с този босненец играят много затворено.
Ако не вкараме гол първото, мачът ще стане много тегав.
Би трябвало да имаме физическо предимство.
0:1 от мен.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот HardWork » 01 ное 2018 17:10

Трудно ще е с оглед на лошата формна на играчите. Очаквам драматичен Х или минимална победа за един от двата отбора.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот kiril.a.d » 02 ное 2018 11:11

[offtopic]Ако и този мач равен или не дай Боже загуба, какво правим?...Все по-често се сещам за Стойчо Младенов...или Любо Пенев. Вече, нямат основание за отказ, след закупуването на старото дружество...
И ще си позволя няколко думи, за явлението Мауридес:
- не знам защо все още го пуска, а не го накаже без игра...Може би някой от ръководството натиска Нестор, да го пуска, та ега го продадат зимата?...Ама на кого ли, ако и другите са го наблюдавали?...
Ето моята оценка за него - не е свестен човек!!! - дойде, юрна се да се доказва, доказа се в първите мачове, а после, легна на лаврите си, че и семейството му дойде в София и вече...какво му трябва повече? Но в ЦСКА, не може така!!! - заприлича ми на едни италианци, от времето на Титаните, които тук...си караха балнеосанаториум! Или пък на онзи, Иван Боладо - ако някой го помни - с 15-те минути игра и претенции за 800 000 евра...
А Евандро? - сигурно се е скарал вече с Нестор, че не го пуска в игра и за това, Нестор още повече не го пуска...Е и това не може, в ЦСКА!!! - уви, Стойчо правеше същите грешки с амбициозни футболисти! И за това, днес в отбора ни не са юношите на ЦСКА, Григор Долапчиев и Георги Божилов!!! - и току ни вкарват голове ;)...[/offtopic]
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Kiril2681 » 02 ное 2018 12:07

[offtopic]Хайде стига де - ако , не дай се Боже, кво правим...Голям праз ако не бием или паднем - игра е, играе се от два отбора, всичко е възможно, а драми в този момент има само в главите ни. Има още 20 мача - 60 точки, 8 месеца до май! А вече се започнаха мантрите Стойчо, Любо, баба, дядо и т.н. А пък на Армията 1000-2000, при това броени с червени очила.Имам усещането , че на някои хора им е хубаво да има драми, сеир / с И се пише, не с Й/ и когато няма, просто ги създават сами. НЕМ такъв, онакъв, некадърен, името му, ризата му....и аз му се ядосвам, но от стадиона, плащам си билета, отивам, викам, ядосвам се, радвам се, псувам, въобще пълна програма. И имам право да го правя, защото съм там. Останалото е просто бла-бла! Дайте да чешем клавиатурата, дайте да се правим на разбирачи, треньори, скаути, съдии , обаче - ако може някой да пусне линк за мача! Не става така, поне според мен! Дали НЕМ е добър или лош няма значение - в момента е треньор на ЦСКА и това е! Не искам Стойчо, не искам Любо, на Стамен му се нарадвах миналата година, минаха и Радуканов, и румънци, и италианци, и Марков , и Дочев, и кой ли не още. Апропо, минаха и едни 8 милиона! Обобщавам - за мен един треньор се нуждае от поне година, за да наложи идеите си, но пък резултатите говорят, така че- нека оставим това да се решава от хората, които му плащат заплатата.[/offtopic]И за мача, че бая се отплеснах - мисля си, че все в едно гостуване ще счупим стомната и ще се отпушим, вярвам , че ще е срещу буферите - 0-3, спокойно! Пък след мача ще си понеса критиките ако не позная :) - съдба!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Cheradonna » 02 ное 2018 12:13

Крайно време е да бием навън що годе добър отбор като Локото,прогнозирам 1-3. 8-)
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Teo » 02 ное 2018 19:04

Х2

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот MAXIMUS » 02 ное 2018 19:27

Утре ще се продават ли билети на касата ? Или да купуваме домакинските билети !?

Всички на стадиона !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта