Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

run1973
Мнения: 741
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот run1973 » 04 ное 2018 09:16

Разбира се, че късмет е важен и необходим понякога. Той за това се редува-един път го има, друг път го няма.
Вчера обаче се видя, че има някакво подобрение в играта и тактическата дисциплина и най-важното-имаме доста равностойни резерви.
Вчера с Антов, Манолев, се видя че има широчина в състава и те успешно заместиха Тиаго, Лясков или Бикел в стартовият състав и вече може и да има ротации в мачове с отбори като Локо Пд.
Вчера не забравяйте имахме и още 2-3-4 опасности, които можеха и на нас да ни влезнат при резултат 0-0, така че общо взето-ДОБРЕ, в сравнение с предните няколко мача.
НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот kiril.a.d » 04 ное 2018 10:56

Marto17 написа:
kiril.a.d написа:
Marto17 написа:Мауридес няма никакъв проблем. Днес на два пъти отправи два много добри изстрела с глава, но нямаше късмет. Малко не му достигна и да се отчете с асистенция за Манолев, но Луков спаси. Просто, ако не беше тази малоумно бита дузпа, сега щяхме да сме +2 точки. Не че 4 е зле при гостувания на Локо и Берое.

[offtopic]Съжалявам, но Маулидес сам вдигна летвата, с първите си 5 + мача в разни турнири, така че, днес, и двете му изпълнения ме накараха само да се усмихна...
Интересно, ако имаше и трети шанс, дали пък нямаше да уцели вратата? ;)...
Остави дузпата, човече!!! - Мауридес, първо че е тромав и не може да играе с крака ( това го забелязах дори в първите му мачове, когато вкарваше с глава!) но не е вкарвал гол от...7-8 мача? - дузпи разни, особено срещу Септември, не ги броя!!! - както и смехорията срещу Берое :lol:
Сори - професионалист, няма право на такива излагации, въпреки че и Владо Стоянов хвана две дузпи на Кристиано! - други бяха изпълненията на Кристиано...
Мислиш ли че съм забравил смехорията на наш Черномустакатко, с автогола си срещу ЧМ? ;)...Аз, такова чудо не съм правил, въпреки че някъде 17 години съм бил вратар, на най-различни формации!...[/offtopic]

[offtopic]Мауридес играe съвсем ок с крака и ако си гледал повече от 3-4 мача това нямаше да го пишеш. Има и доста добър поглед и може да даде добър пак на средно разстояние дори. Цялото представяне на отбора се отразява и на него, това е.[/offtopic]

[offtopic]Не съм съгласен с теб!
До тук съм пропуснал само 1 мач на ЦСКА, мисля беше със Верея, но то, какво да гледаш на такъв мач...
Та, Мауридес го следя много внимателно, още от първите му мачове, когато се стремеше да се наложи. А още когато го взимаха и се писа за него ме учудиха килограмите му - доста тежичък е за ръста си и за футболист!
И веднага ми направи впечатление играта му с крака - тромава! Както и това, че не може да надбяга защитник!!!
От тук идва и това, че е совего рода потребител на пасове към него. А лесно му отнемат топката...
Представянето на отбора не трябва да се отразява на него, тъй като отбора чака преди всичко на него!!! - такава е и схемата на Нестор. И се получава точно обратното, че неговото представяне се отразява на отбора, няма голове, няма победи...
Чак Пинто се опитва да го замества, с удари от втора линия!!!
Али Соу се старае, натяга се, така да се каже, но като не върви играта на отбора и той не може да помогне!
А Евандро ми направи впечатление, че колкото пъти влезе, без да се натяга, раздвижва играта, че о голове вкарва!
И де питам - какъв е проблема с Евандро?...Наистина скоро може да го загубим, щото не играе, а предпочитам да загубим Мауридес![/offtopic]
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот peliforewer » 04 ное 2018 10:58

Връщам лентата една седмица назад и без да съм голям капацитет във футбола като Кирчо а.дето... останах с мнение че ЦСКА загуби 2т. в Ст.Загора не само заради пропуснатата дузпа,а най-вече заради слабата игра по фланговете на защитата и проблемите в центъра където само Бикел беше на ниво.Вчера в Пловдив НЕМ промени футболистите и на двата фланга,в центъра прие малко по дефанзивна схема с Малинов,Пинто и Антов мисля че рокадите свършиха работа,да в нападение нещата малко забуксуваха но положения не липсваха и при малко шанс можеше много по-рано да поведем.ЦСКА не мачкаше но владееше положението,НЕМ започва да се ориентира в нашата действителност и вярвам че ще започне да намира правилните решения за всеки мач и точните футболисти.За тези дето се чудят защо Мауридес игра в Пловдив ще изкажа собственото си мнение,защото централният защитник на Локо Пд Езе е много здрав физически и е основна заплаха при статични положения и бразилеца успя да го ангажира в нападение и противодейства в защита,докато Соу е друг тип футболист и физическите единоборства не са му силата.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот kiril.a.d » 04 ное 2018 11:25

peliforewer написа:Връщам лентата една седмица назад и без да съм голям капацитет във футбола като Кирчо а.дето... останах с мнение че ЦСКА загуби 2т. в Ст.Загора не само заради пропуснатата дузпа,а най-вече заради слабата игра по фланговете на защитата и проблемите в центъра където само Бикел беше на ниво.Вчера в Пловдив НЕМ промени футболистите и на двата фланга,в центъра прие малко по дефанзивна схема с Малинов,Пинто и Антов мисля че рокадите свършиха работа,да в нападение нещата малко забуксуваха но положения не липсваха и при малко шанс можеше много по-рано да поведем.ЦСКА не мачкаше но владееше положението,НЕМ започва да се ориентира в нашата действителност и вярвам че ще започне да намира правилните решения за всеки мач и точните футболисти.За тези дето се чудят защо Мауридес игра в Пловдив ще изкажа собственото си мнение,защото централният защитник на Локо Пд Езе е много здрав физически и е основна заплаха при статични положения и бразилеца успя да го ангажира в нападение и противодейства в защита,докато Соу е друг тип футболист и физическите единоборства не са му силата.

[offtopic]И с теб не съм съгласен, относно Соу и Мауридес!
Соу е достатъчно здрав негър - последното не е обида или расизъм, а просто хората от Африка са с доста по-здраво телосложение, от повечето бели! Така че, съвсем добре се справя в атака и наказателното поле! И е по-бърз от Мауридес и с по-добър усет за играта!
И пак ще кажа - Евандро е типичен нападател, който умее с топка в краката да навлезе в наказателното поле, да литне защитник, да даде голов пас или сам да отбележи! Неща, които Мауридес не може!
Мауридес ми прилича на Жеков, от първите му години, когато му викаха каруцата, щото беше тромав и гюмеджия! Т.е. чакаше на гюме, в наказателното поле, да му подадат и да вкара гол. Но пък вкарваше преди всичко с крака!!! И вкарваше...[/offtopic]
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Marto17
Мнения: 32
Регистриран на: 04 авг 2017 23:23
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Marto17 » 04 ное 2018 11:33

ugly bug написа:Пичове, не ме разбирайте погрешно..!
Не съм хейтър!
Реалист съм!
Така както Киро вкара гола, Локото също имаха едно две положения.
Ами ако бяха вкарали те а Киро пропусна..!?
Аз също ще изчакам края на сезона но когато нещо не върви и то е видно с просто око, мисля че е редно тия неща да се казват а не да се замитат под килима.
Видите ли всичко е наред, но всеки вижда че нещата куцат!
В тоя мач както ние победихме , така можеха да го направят и Локото..!
Не ми се мисли тогава какво щеше да става тук във форума..
Реално погледнато победата ни е чист късмет ( който е нужен понякога) но не може да се разчита постоянно на него!
Само ЦСКА!


Така погледнато и на Лудогорец победата им с онзи безумен гол е чист късмет, както и на Левски в края на септември с един рикошет, както и това, че Мауридес би несериозно е късмет за Берое. Напиши още 15 "ако"-та ако искаш.

Marto17
Мнения: 32
Регистриран на: 04 авг 2017 23:23
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Marto17 » 04 ное 2018 11:39

[offtopic]Не съм съгласен с теб!
До тук съм пропуснал само 1 мач на ЦСКА, мисля беше със Верея, но то, какво да гледаш на такъв мач...
Та, Мауридес го следя много внимателно, още от първите му мачове, когато се стремеше да се наложи. А още когато го взимаха и се писа за него ме учудиха килограмите му - доста тежичък е за ръста си и за футболист!
И веднага ми направи впечатление играта му с крака - тромава! Както и това, че не може да надбяга защитник!!!
От тук идва и това, че е совего рода потребител на пасове към него. А лесно му отнемат топката...
Представянето на отбора не трябва да се отразява на него, тъй като отбора чака преди всичко на него!!! - такава е и схемата на Нестор. И се получава точно обратното, че неговото представяне се отразява на отбора, няма голове, няма победи...
Чак Пинто се опитва да го замества, с удари от втора линия!!!
Али Соу се старае, натяга се, така да се каже, но като не върви играта на отбора и той не може да помогне!
А Евандро ми направи впечатление, че колкото пъти влезе, без да се натяга, раздвижва играта, че о голове вкарва!
И де питам - какъв е проблема с Евандро?...Наистина скоро може да го загубим, щото не играе, а предпочитам да загубим Мауридес![/offtopic]

[offtopic]Пак ти казвам, като не ги пропускаш - гледай ги тези мачове поне. През половината ни мачове през сезона няма кой да чака Мауридес, защото в много от тези мачове, включително с "Левски", той постоянно се връщаше да центъра, за да ИЗНАСЯ. Причината за това е, че Тиаго в много мачове биваше забит на крилото, където няма никаква работа. Съответно оставаме без един крило и център. Какво очакваше да направи Мауридес в такъв случай? Докато играта на отбора вървеше и той вкарваше.

Просто е нелепо да чета, че отборът бил чакал Мауридес. Нали трябва да му създадат положения, какво има да го чакат? В момента няма и късмет, вчера имаше два удара, които минаха на сантиметри. В предните мачове играта беше толкова апатично, а той беше един от малкото, които показваха хъс.

И ти пиша за последен път - играта му с крака е съвсем ок. Никъде не съм казал, че е отлична, но за физиката си се справя доста добре и понякога разтяга много добре играта. Ама почнете да ги гледате тези мачове.[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта