Купа на България 1/8 ЦСКА - Витоша Бистрица 30.10.18 19:00

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Купа на България 1/8 ЦСКА - Витоша Бистрица 30.10.18 19:00

Мнениеот cskarcheto92 » 31 окт 2018 08:27

Че в момента сме слаби е вярно. Истина е, че не побеждаваме по-добрите отбори в първенството. Тази игра не подхожда на отбор като ЦСКА, но това е реалността сега. Също така и класирането не е толкова отчайващо. Има още много мачове и първото място е много близо. Братовчедите от Герена са балон, който ще се спука още преди почивката между полусезоните. Остава да се надяваме аркадашите да правят грешни стъпки. Интересно при успех на НЕМ в първенство, с какви очи хората, които го хулят и гонят ще бъдат на трибуните. Твърде рязко за 6-7 месеца от боклук и палячо ще стане добър треньор и говедоеб.ч и т.н. Живи и здрави и Само ЦСКА!
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12219
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България 1/8 ЦСКА - Витоша Бистрица 30.10.18 19:00

Мнениеот TristaNNN » 31 окт 2018 09:46

Нещо не разбирам недоволството ви. Човек ако не знае резултата и се зачете в малкото коментари, ще рече, че сте паднали с 3-1.
Не знам какво толкова очаквате, при положение, че съперникът е лек, а мачът се пада през седмицата между две гостувания в ППЛ, а и Росен Кирилов е ваше момче, едва ли ще тръгнете да го унижавате с 10 гола. Обаче по-голямото ми учудване е свързано с малкото публика на стадиона, че то в Русе имаше повече хора, а мачът не е като да беше в 16:00 или 17:00 часа, че да не може да се иде. Пък и времето е идеално като за този сезон от годината, ще ви питам като застудее през Декември и трябва да се нахлузват шапки и вълнени чорапи. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Купа на България 1/8 ЦСКА - Витоша Бистрица 30.10.18 19:00

Мнениеот hydetoshi » 31 окт 2018 11:29

TristaNNN написа:Нещо не разбирам недоволството ви. Човек ако не знае резултата и се зачете в малкото коментари, ще рече, че сте паднали с 3-1.
Не знам какво толкова очаквате, при положение, че съперникът е лек, а мачът се пада през седмицата между две гостувания в ППЛ, а и Росен Кирилов е ваше момче, едва ли ще тръгнете да го унижавате с 10 гола. Обаче по-голямото ми учудване е свързано с малкото публика на стадиона, че то в Русе имаше повече хора, а мачът не е като да беше в 16:00 или 17:00 часа, че да не може да се иде. Пък и времето е идеално като за този сезон от годината, ще ви питам като застудее през Декември и трябва да се нахлузват шапки и вълнени чорапи. :roll:

[offtopic]ЦСКА рядко унижава съперниците си. Има принципи! Неписано правило е ,че колкото и да е слаб противника трябва да спреш при 5:0 и да не го унижаваш. Не забравяй,че поне 3-4 пъти ЦСКА имаше реална възможност да унижи Левски и да отмъсти за онези 2:7 и 1:7,но не го направи. Все спираше при 3:0 и доиграваше мача. Има доста хора,които упрекват футболистите за това,но ...така се прави. Вие щастливи ли сте ,че бихте Верея със 7:0? Какво удоволствие ви донесе това? И при 4 и при 5:0 чувството щеше да е същото.[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12219
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България 1/8 ЦСКА - Витоша Бистрица 30.10.18 19:00

Мнениеот TristaNNN » 31 окт 2018 11:41

hydetoshi написа:
TristaNNN написа:Нещо не разбирам недоволството ви. Човек ако не знае резултата и се зачете в малкото коментари, ще рече, че сте паднали с 3-1.
Не знам какво толкова очаквате, при положение, че съперникът е лек, а мачът се пада през седмицата между две гостувания в ППЛ, а и Росен Кирилов е ваше момче, едва ли ще тръгнете да го унижавате с 10 гола. Обаче по-голямото ми учудване е свързано с малкото публика на стадиона, че то в Русе имаше повече хора, а мачът не е като да беше в 16:00 или 17:00 часа, че да не може да се иде. Пък и времето е идеално като за този сезон от годината, ще ви питам като застудее през Декември и трябва да се нахлузват шапки и вълнени чорапи. :roll:

[offtopic]ЦСКА рядко унижава съперниците си. Има принципи! Неписано правило е ,че колкото и да е слаб противника трябва да спреш при 5:0 и да не го унижаваш. Не забравяй,че поне 3-4 пъти ЦСКА имаше реална възможност да унижи Левски и да отмъсти за онези 2:7 и 1:7,но не го направи. Все спираше при 3:0 и доиграваше мача. Има доста хора,които упрекват футболистите за това,но ...така се прави. Вие щастливи ли сте ,че бихте Верея със 7:0? Какво удоволствие ви донесе това? И при 4 и при 5:0 чувството щеше да е същото.[/offtopic]

[offtopic]Чакай малко, накъде запрати темата и ти ... Като цяло съвсем друго исках да кажа във връзка с вчерашния мач, що се хвана точно за тази част от коментара, не знам. Иначе може да се поспори доста по темата за унижението и това доколко в годините сте имали възможност да си върнете за седмИците, аз все си мисля, че не сте чак толкова великодушни, а просто толкова сте си можели и планирали в онези мачове. Стратегия и тактика, един вид. Щото в доста от тези мачове резултатът не бе реално отражение на играта на двата отбора на терена, но на кого лу му пука вече - все пак историята помни резултатите, а не играта. А дали съм щастлив, че бихме Верея със 7-0 ли? Ами, да - щастлив съм. Щях да съм щастлив и ако бяхме били с 2,3,4,5 или 6, аз по принцип съм щастлив винаги, когото любимия Левски бие. Какво сега, да взема да тъгувам, че им напълнихме кошарата ли? :lol:[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Купа на България 1/8 ЦСКА - Витоша Бистрица 30.10.18 19:00

Мнениеот hydetoshi » 31 окт 2018 11:45

TristaNNN написа:
hydetoshi написа:
TristaNNN написа:Нещо не разбирам недоволството ви. Човек ако не знае резултата и се зачете в малкото коментари, ще рече, че сте паднали с 3-1.
Не знам какво толкова очаквате, при положение, че съперникът е лек, а мачът се пада през седмицата между две гостувания в ППЛ, а и Росен Кирилов е ваше момче, едва ли ще тръгнете да го унижавате с 10 гола. Обаче по-голямото ми учудване е свързано с малкото публика на стадиона, че то в Русе имаше повече хора, а мачът не е като да беше в 16:00 или 17:00 часа, че да не може да се иде. Пък и времето е идеално като за този сезон от годината, ще ви питам като застудее през Декември и трябва да се нахлузват шапки и вълнени чорапи. :roll:

[offtopic]ЦСКА рядко унижава съперниците си. Има принципи! Неписано правило е ,че колкото и да е слаб противника трябва да спреш при 5:0 и да не го унижаваш. Не забравяй,че поне 3-4 пъти ЦСКА имаше реална възможност да унижи Левски и да отмъсти за онези 2:7 и 1:7,но не го направи. Все спираше при 3:0 и доиграваше мача. Има доста хора,които упрекват футболистите за това,но ...така се прави. Вие щастливи ли сте ,че бихте Верея със 7:0? Какво удоволствие ви донесе това? И при 4 и при 5:0 чувството щеше да е същото.[/offtopic]

[offtopic]Чакай малко, накъде запрати темата и ти ... Като цяло съвсем друго исках да кажа във връзка с вчерашния мач, що се хвана точно за тази част от коментара, не знам. Иначе може да се поспори доста по темата за унижението и това доколко в годините сте имали възможност да си върнете за седмИците, аз все си мисля, че не сте чак толкова великодушни, а просто толкова сте си можели и планирали в онези мачове. Стратегия и тактика, един вид. Щото в доста от тези мачове резултатът не бе реално отражение на играта на двата отбора на терена, но на кого лу му пука вече - все пак историята помни резултатите, а не играта. А дали съм щастлив, че бихме Верея със 7-0 ли? Ами, да - щастлив съм. Щях да съм щастлив и ако бяхме били с 2,3,4,5 или 6, аз по принцип съм щастлив винаги, когото любимия Левски бие. Какво сега, да взема да тъгувам, че им напълнихме кошарата ли? :lol:[/offtopic]

[offtopic]Това искам да кажа - резултата е ясен - победа,без значение с 3 ,5 или 10 гола. По-важна е играта. Да е добра и да ни радва.[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Купа на България 1/8 ЦСКА - Витоша Бистрица 30.10.18 19:00

Мнениеот delqnski47 » 31 окт 2018 12:00

TristaNNN написа:Нещо не разбирам недоволството ви. Човек ако не знае резултата и се зачете в малкото коментари, ще рече, че сте паднали с 3-1.
Не знам какво толкова очаквате, при положение, че съперникът е лек, а мачът се пада през седмицата между две гостувания в ППЛ, а и Росен Кирилов е ваше момче, едва ли ще тръгнете да го унижавате с 10 гола. Обаче по-голямото ми учудване е свързано с малкото публика на стадиона, че то в Русе имаше повече хора, а мачът не е като да беше в 16:00 или 17:00 часа, че да не може да се иде. Пък и времето е идеално като за този сезон от годината, ще ви питам като застудее през Декември и трябва да се нахлузват шапки и вълнени чорапи. :roll:

Недоволството е главно от лошите изяви срещу по-сериозни съперници(Копенхаген,Левски,Лудогорец,Ботев,Берое и т.н.) и се забелязва тенденция някаква такава,нетипична за ЦСКА.Мене лично не ми дреме,никой няма да умре,дори и да паднем 6 пъти от вас,например,но в нашия формат на първенството тва хич не е желателно.Ако бяхме със стария формат - екстра.Аз съм навит да паднем от всички горе с 9:0 и пак да станем шампиони. :lol:
В крайна сметка,каквото такова.Клубът се управлява финансово адекватно,няма обърнати джобове,ГГ си спази едно обещание там,основни играчи като Енрике и Джеферсон се завръщат,така че ...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9179
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Купа на България 1/8 ЦСКА - Витоша Бистрица 30.10.18 19:00

Мнениеот bubka » 31 окт 2018 20:36

Днес като ги гледам комшиите от Левски какво творят, може би не сме съвсем зле. На четвъртфинал сме и това не е малко.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2061
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Купа на България 1/8 ЦСКА - Витоша Бистрица 30.10.18 19:00

Мнениеот k20dan4o » 01 ное 2018 18:47

TristaNNN написа:
k20dan4o написа:
djd написа:За мен цените са нормални. А пък който иска по-евтино, има карти. Но на този мач не мога да отида. Мачовете през седмицата са ми проблем.
Само отборът воглаве с треньора трябва да се плеснат по челата и да заработят както трябва. Ако не, да не си губим времето. Няма настроение. Не мога да повярвам, че загубите от Левски и Лудогорец са ги отчаяли. Нещо ги потиска. Змиите ли съскат, що ли, не знам.

[offtopic]Само в аванс да знаеш че следващите ви мачове с Лудогорец и Левски са в делнични дни...може да ти е проблем[/offtopic]

[offtopic]Хм, откъде знаеш за датата на мача с Левски? За този с Лудогорец си прав, даже за да му е по-забавно на колегата, ще го информирам, че часът на срещата е 17:30, но в сайта на БФС още няма дата за срещата с нас? :roll:[/offtopic]

[offtopic]Левски-ЦСКА-Сф е междинен кръг напролет

27 февруари 2019, сряда:
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе) -
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив) -
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -
Левски (София) - ЦСКА (София) -
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София) -
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) -
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора) -


източник: bulgarian-football.com[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта