Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот phd » 28 окт 2018 10:51

Mitata написа:
phd написа:Какво сте се разревали толкова? На няколко точки от челото сте, при това с този футбол. Твърдите, че на почти всички постове имате най-добрите играчи в България. След два месеца и половина ще ви докарат най-малко още петима нови, а контузените ще са на линия. Първенството се решава в плейофите и от "другите начини". Има време.


Ние сме ЦСКА, с нас е един от най-богатите българи и нямаме време за губене. Вярно е, че най-вероятно титлата ще се реши в плейофите, но е добре отборът да покаже нужният биткаджийски и игрови манталитет още сега. Феновете и собственикът го заслужаваме.


Въпросът е, че с показатели 9 победи 1 равен и 2 загуби сте равни с Левски, а настроението е диаметрално противоположно.
Защото привържениците не ги кефела играта.
И трябвало да се смени треньора.
А това е напълно аматьорски довод - професионалите са в клуба, а не на трибуните и във форумите.
Но и футбола ни е аматьорски, така че... мислете дали да повтаряте нашата ситуация с Роси или не, има сигурно прилики, но и доста разлики. Ситуацията ще се повтори по-скоро от натиска върху играчите и треньора.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот trokadero_ » 28 окт 2018 10:55

Тя титлата си е решена отново ....

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот Serafim » 28 окт 2018 11:42

Тя може да е капарирана, ама не е ясно къде ще губят точки. Лудогорец по принцип преките мачове си ги взема, обаче сега със Сухия за треньор не знам... Ще гледа той да се докаже, щото е златен шанс да направи кариера и милиони с готов отбор. :lol:

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот gihuelo » 28 окт 2018 11:46

phd написа:
Mitata написа:
phd написа:Какво сте се разревали толкова? На няколко точки от челото сте, при това с този футбол. Твърдите, че на почти всички постове имате най-добрите играчи в България. След два месеца и половина ще ви докарат най-малко още петима нови, а контузените ще са на линия. Първенството се решава в плейофите и от "другите начини". Има време.


Ние сме ЦСКА, с нас е един от най-богатите българи и нямаме време за губене. Вярно е, че най-вероятно титлата ще се реши в плейофите, но е добре отборът да покаже нужният биткаджийски и игрови манталитет още сега. Феновете и собственикът го заслужаваме.


Въпросът е, че с показатели 9 победи 1 равен и 2 загуби сте равни с Левски, а настроението е диаметрално противоположно.
Защото привържениците не ги кефела играта.
И трябвало да се смени треньора.
А това е напълно аматьорски довод - професионалите са в клуба, а не на трибуните и във форумите.
Но и футбола ни е аматьорски, така че... мислете дали да повтаряте нашата ситуация с Роси или не, има сигурно прилики, но и доста разлики. Ситуацията ще се повтори по-скоро от натиска върху играчите и треньора.

[offtopic]Не прави сравнение между нас и вас ! Вие сте паднали до нивото да се радвате ,че сте паднали само 2:1 от Лудогорец . Ние можем да казваме открито ,че играта не ни харесва и на нас не ни забраняват да освиркваме вратаря и треньора.[/offtopic]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот hydetoshi » 28 окт 2018 12:38

шивача написа:
sin4ec написа:
Dust написа:Между другото маестро направи огромна грешка в интервюто след мача и е много вероятно играчите да му скроят шапка в някой мач.
Почнеш ли да плюваш по играчите пред камерите, заминал си.

Аз също бях потресен от този нюанс, но не ми е работа...вие си знаете!

На 100% съм съгласен и аз. Просто под създаденото напрежение го е казал като някакъв последен коз. Щото вижда, че нещата не вървят и иска да ги стресне. На запад може и да има ефект, но тук е с обратен ефект изказването му.

[offtopic]Защо на запад да има ефект,а тук да е с обратен знак,след като в българските отбори почти няма българи. Нашите клубове чужденци с българско мислене ли си купуват? ;)[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот skabrin » 28 окт 2018 12:56

gihuelo написа:
phd написа:
Mitata написа:
phd написа:Какво сте се разревали толкова? На няколко точки от челото сте, при това с този футбол. Твърдите, че на почти всички постове имате най-добрите играчи в България. След два месеца и половина ще ви докарат най-малко още петима нови, а контузените ще са на линия. Първенството се решава в плейофите и от "другите начини". Има време.


Ние сме ЦСКА, с нас е един от най-богатите българи и нямаме време за губене. Вярно е, че най-вероятно титлата ще се реши в плейофите, но е добре отборът да покаже нужният биткаджийски и игрови манталитет още сега. Феновете и собственикът го заслужаваме.


Въпросът е, че с показатели 9 победи 1 равен и 2 загуби сте равни с Левски, а настроението е диаметрално противоположно.
Защото привържениците не ги кефела играта.
И трябвало да се смени треньора.
А това е напълно аматьорски довод - професионалите са в клуба, а не на трибуните и във форумите.
Но и футбола ни е аматьорски, така че... мислете дали да повтаряте нашата ситуация с Роси или не, има сигурно прилики, но и доста разлики. Ситуацията ще се повтори по-скоро от натиска върху играчите и треньора.

[offtopic]Не прави сравнение между нас и вас ! Вие сте паднали до нивото да се радвате ,че сте паднали само 2:1 от Лудогорец . Ние можем да казваме открито ,че играта не ни харесва и на нас не ни забраняват да освиркваме вратаря и треньора.[/offtopic]

[offtopic]Дреме ми какво мислят левскарите. Факт е, че играят по Стойчовски (бой до последно). С този стил всички отбори идват да загубят с по-малко. Като играеш на контраатака с по-слаби отбори, им позволяваш
да те натискат и да мечтат за победа. Миналата година беше така при тях, тази сме ние. Разликата между нашия треньор и Роси е, че онзи поне си избираше няколко важни мача и се напъваше, а нашия си играе едно и също. За съжаление след този мач тотално не му вярвам. На Роси му трябваше цяла година за да смачка самочувствието на играчите, а нашия успя само за няколко месеца. Не ми дреме на кое място сме, стига да играем, а ние регресираме със страшна скорост. И не е виновна физическата подготовка (нямаме нито един играч контузен заради нея).
Най-болно ми е, че всички говорят за купата като нещо важно. Сори, ама не е. Купата беше важна във В група. Сега е важна за по-слабите отбори и това, че изобщо говорим за нея (и за Левски се отнася) ни показва докъде сме стигнали.[/offtopic]
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14076
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот damyanov1963 » 28 окт 2018 13:23

Вие направихте ебати трагедията от един Х в Ст. Загора.
Айде започнете да сменявате треньори, като нас, да видм до къде ще стигнете.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот Serafim » 28 окт 2018 13:34

gihuelo написа:[offtopic]Не прави сравнение между нас и вас ! Вие сте паднали до нивото да се радвате ,че сте паднали само 2:1 от Лудогорец . Ние можем да казваме открито ,че играта не ни харесва и на нас не ни забраняват да освиркваме вратаря и треньора.[/offtopic]


[offtopic]НЕ е така колега, ще ме извиняваш. Много явна разлика има между нас и вас, като фенове. Докато ние тръбим редовно, че ни водят ментета и параолимпийци, треньори на принципа "дано стане с тоя" и разни парашутисти за управници, то вие сляпо вярвате, че всичките ви нови попълнения са от звезда нагоре, треньорите ви са калени бойци, които знаят как се печелят титли, а ръководството ви няма грешен ход.[/offtopic]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот шивача » 28 окт 2018 14:30

hydetoshi написа:
шивача написа:
sin4ec написа:
Dust написа:Между другото маестро направи огромна грешка в интервюто след мача и е много вероятно играчите да му скроят шапка в някой мач.
Почнеш ли да плюваш по играчите пред камерите, заминал си.

Аз също бях потресен от този нюанс, но не ми е работа...вие си знаете!

На 100% съм съгласен и аз. Просто под създаденото напрежение го е казал като някакъв последен коз. Щото вижда, че нещата не вървят и иска да ги стресне. На запад може и да има ефект, но тук е с обратен ефект изказването му.

[offtopic]Защо на запад да има ефект,а тук да е с обратен знак,след като в българските отбори почти няма българи. Нашите клубове чужденци с българско мислене ли си купуват? ;)[/offtopic]

[offtopic]e как да няма Българи? Бодуров, Манолев, Малинов , Десподов, Чорбата, Лясков и още няколко по-млади. Като Бодура и Монолев са тартори. Другото е, че феновете са Българи, и се вижда тяхната реакция на думите му.[/offtopic]
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот Red Warrior » 28 окт 2018 15:05

Ако Йевтич остане ще е цяло чудо, ако играем в Европа догодина. Но не вярвам в мазохизма като идеология и все пак си мисля, че ще го сменят. Жалкото е, че и тази година ще е празен оборот.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта