Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот trokadero_ » 28 окт 2018 15:09

damyanov1963 написа:Вие направихте ебати трагедията от един Х в Ст. Загора.
Айде започнете да сменявате треньори, като нас, да видм до къде ще стигнете.


И ти си прав.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23670
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот delqnski47 » 28 окт 2018 15:11

damyanov1963 написа:Вие направихте ебати трагедията от един Х в Ст. Загора.
Айде започнете да сменявате треньори, като нас, да видм до къде ще стигнете.

Не е до Х-кса,просто хората виждат,че нашия не взима ''големите'' мачове,което за мене лично не ми е проблем и не ми пука,НО за нашия формат на първенството това е пагубно.Говоря за периода,когато се разделим на две.Все пак,аз бих му дал шанс - дали сме втори или трети не е толко важно.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот Ozzimozzi » 28 окт 2018 17:17

Мача не успях да го гледам и нямам цялостна представа за играта, но изпълнението на дузпата бе безотговорно! Мауридес не е убедителен при изпълнението на дузпите и това се вижда много ясно. Идея нямам защо точно той е избран за изпълнител.
Аз лично очаквах хикс с неубедителна игра, защото точно това показва отбора от началото на сезона (с малки изключения), притеснителното за мен не са резултатите, а регреса, който показваме като игра и идеи на терена. Колкото и да ми е симпатичен Нестор, смятам че е пътник, освен ако до края на годината не се случи някакво чудо и не заиграем като Барселона.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот Red_Neck » 28 окт 2018 20:07

Баси драмата, равен в СЗ!?!?
Подходът на НЕМ за мача си беше абсолютно логичен и прагматичен.
Видя се разликата на играта и идеята на треньора през двете полувремена. Имахме своите шансове да вкараме и да си вземем мача през второто, но не ни върза.
Как стана онова 0:3 лани? Берое играеха по-добре, падна автогол и после ги довършихме на контри. Вчера спокойно можеше да завършим 1:2/3....
Нямам идея, какви очаквания имате от този отбор в този момент....

Имаме огромни проблеми с крайните защитници, но пък имаме 5-6-7 централни, лявата зона логично е потрес при отсъствието на двамата титулярни играчи в нея. За треньорска смяна може да се говори само, ако е загубена съблекалнята.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот sin4ec » 28 окт 2018 20:09

Ozzimozzi написа:Мача не успях да го гледам и нямам цялостна представа за играта, но изпълнението на дузпата бе безотговорно! Мауридес не е убедителен при изпълнението на дузпите и това се вижда много ясно. Идея нямам защо точно той е избран за изпълнител.
Аз лично очаквах хикс с неубедителна игра, защото точно това показва отбора от началото на сезона (с малки изключения), притеснителното за мен не са резултатите, а регреса, който показваме като игра и идеи на терена. Колкото и да ми е симпатичен Нестор, смятам че е пътник, освен ако до края на годината не се случи някакво чудо и не заиграем като Барселона.

Да ти кажа, аз лично съм раздвоен. Миналата година Левски взе 7-8 нови и медиите: ама как така-не става, кога ще се сглоби отбор? Сега вие взехте бая нови, но никой не коментира това. Отбор се стикова и гради с години, не става ей-така. От друга страна-НЕМ играе страхливичко и обременява играчите с куп тактически задачи в защитен план. То добре, ама няма как хем да ги изпълняваш, хем да се "надскачаш", да ходиш напред и да вкараш гол. Рискове трябва да се поемат!
Със сигурност има и детайли, неизвестни за широкия кръг фенове. Но аз не ви следя толкова подробно и в случая се доверявам на Шивача. Щом той е категоричен, че песента на НЕМ е изпята, сигурно има причини за това.
Поръчвайте една бъчва крушовица и една скара за Армията и това е! ;)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот G_I_G » 31 окт 2018 15:25

Red_Neck написа:Вчера спокойно можеше да завършим 1:2/3....


Спокойно можехте да ни биете 20 на нула даже. Че и към 39-40 на нула дори.
Не вярвах,че ЦСКА има толко заблудени фенове.
Мислих си,че сте стъпали здраво на земята, те летят из облаците и си фантазират титли или разгромни и лесни победи срещу отборите от топ 4, които по нищо не им отстъпват.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта