Зимен трансферен период 2018/2019

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Dust
Мнения: 8051
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Dust » 22 яну 2019 17:49

delqnski47 написа:По Дарик казаха,че нещо меринджея бил проблема.... :roll:

Меринджея няма думата, футболните права са собственст на клуба и цената я определя именно клуба. преговорите също се водят от клуба.
Причината вероятно е нещо свързано с медицинските излседвания.

Защо ми се струва, че до утре вероятно ще се завърти из слугинажните медии, че причина за провала ще е собственика на един клуб със зелени фланелки от североизтока.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот delqnski47 » 22 яну 2019 18:01

Dust написа:
Защо ми се струва, че до утре вероятно ще се завърти из слугинажните медии, че причина за провала ще е собственика на един клуб със зелени фланелки от североизтока.

Ко?
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Ozzimozzi » 22 яну 2019 18:14

Dust написа:
delqnski47 написа:По Дарик казаха,че нещо меринджея бил проблема.... :roll:

Меринджея няма думата, футболните права са собственст на клуба и цената я определя именно клуба. преговорите също се водят от клуба.
Причината вероятно е нещо свързано с медицинските излседвания.

Защо ми се струва, че до утре вероятно ще се завърти из слугинажните медии, че причина за провала ще е собственика на един клуб със зелени фланелки от североизтока.

Футболните права може да са собственост на клуба, но личните условия на играча не се договарят от клуба, а за да стане една сделка факт освен съгласието на двата клуба, е необходимо и съгласието на играча. Преговорите може да се водят от клубовете, но само до параметрите касаещи трансфера. Виж личните условия обикновено се договарят между новият клуб и личният меринджей на играча. Тези неща са близки до акъла.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Dust
Мнения: 8051
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Dust » 22 яну 2019 18:19

Лични условия и тези по трансферната сума се уреждат далече преди да отиде играча за медицински иследвания.
Хипотетично се е договорил за заплата Х и след няколко дни иска заплата Y, това са информации за наивници.
В момента, че мнения от хора близки до клуба ви, които пиша: "Маестрото да каже за проваления трансфер"
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Kalin123
Мнения: 165
Регистриран на: 03 юни 2018 23:30
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Kalin123 » 22 яну 2019 18:45

Аз лично се радвам на тази новина, харесвам го, защото добър футболист, вкара доста голове, печели всяка първа топка, прави опасен всеки корнер и центриране, има не лош удар и с крак. Спомням си головете му срешу Копенхаген и Славия, вдигнаха ме до небесата. Ако вкара още 10 гола втория полусезон ще му вземат много повече пари лятото, освен това е на 24г. и има много перспектива пред него.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Ozzimozzi » 22 яну 2019 18:45

Уйне, опитваш се да интриганстваш на дребно (както обикновено). До момента официална информация относно трансфера (или провален такъв) на Мауридес няма. Коментара ми беше към това, че меринджеят на футболиста абсолютно може да влияе на един трасфер и нещата не опират само до клубовете. Толкова от мен по темата!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Mitata » 22 яну 2019 19:07

Засега няма нищо конкретно относно продажбата на звяра, чакаме. Дано го продадем!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Kalin123
Мнения: 165
Регистриран на: 03 юни 2018 23:30
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Kalin123 » 22 яну 2019 19:17

Ozzimozzi написа:Уйне, опитваш се да интриганстваш на дребно (както обикновено). До момента официална информация относно трансфера (или провален такъв) на Мауридес няма. Коментара ми беше към това, че меринджеят на футболиста абсолютно може да влияе на един трасфер и нещата не опират само до клубовете. Толкова от мен по темата!

Пич просто ме кефи тоя бразилец, за какво интригантстване говориш незнам.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Ozzimozzi » 22 яну 2019 19:23

Kalin123 написа:
Ozzimozzi написа:Уйне, опитваш се да интриганстваш на дребно (както обикновено). До момента официална информация относно трансфера (или провален такъв) на Мауридес няма. Коментара ми беше към това, че меринджеят на футболиста абсолютно може да влияе на един трасфер и нещата не опират само до клубовете. Толкова от мен по темата!

Пич просто ме кефи тоя бразилец, за какво интригантстване говориш незнам.

Пич, това не беше към теб, а към Уйнето подвизаващ се от известно време с нов ник - Dust! :)
Иначе Мауридес и мен ме кефи. Грамотен футболист, отборен играч, но момчето явно има проблеми с диетите, а това си е част от професионализма. То вярно, че ако всичко му е супер, няма какво да дири в България де!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот delqnski47 » 22 яну 2019 19:34

Малко по-късно ръководството на Рапид (Виена) излезе със следното съобщение на своя официален сайт:
"Мауидес отпада за утрешното отпътуване. Във вторник не се стигна до споразумение между Рапид, представляван от изпълнителния директор Фреди Бикел, и мениджърите на играча, заради което преговорите са прекратени засега. Мауридес е един от трите най-добри кандидати за позицията на нападател, където търсим нов футболист."
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта