Зимен трансферен период 2018/2019

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот trokadero_ » 26 ное 2018 19:39

ЦСКА-София иска бразилец от шведското първенство, оценен на 2 млн. евро


Изображение

ЦСКА-София има интерес към още един футболист от шведското първенството. Вече стана ясно, че "червените" искат да се подсилят с вратаря Вилям Ескелинен и защитника Ерик Бьоркандер от Сундсвал.

"Ескпресен" твърди, че "червените" ще се опитат да вземат и Вивалдо Нето Боргес от Хамарби. Той е бразилец и играе като ляв защитник.

Футболистът е оценен на 2 млн. евро и "червените" ще трябва да се бръкнат дълбоко, ако искат да го имат в състава си. Освен това от "Армията" ще имат и сериозна конкуренция за подписа му.

Вивалдо е желан от Брайтън.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот ivo55 » 26 ное 2018 22:31

Няма смисъл да се копират тези "новини".
От няколко години насам теча на информация от клуба спря, откак се появи таралежа. Има си неговите кусури, но дисциплина има.
Така че, подобни сензации са са плиткоумни тъпаци, които веднага ще "цъкат" по подобни глупости. Върнете се последните няколко трансферни прозореца и ще осъзнаете, че за новите трансфери ще се разбере от клубния сайт. Тва е положението.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

gihuelo
Мнения: 5622
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот gihuelo » 28 ное 2018 11:05

На мен ми прави добро впечатление младия централен нападател на Дунав Ахмед Ахмедов . На 22 години е , вече има седем гола през този сезон. Срещу нас изпусна две положения. Има отлично пласиране ,но много пропуска за сега.

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Kiril2681 » 28 ное 2018 12:01

ivo55 написа:Няма смисъл да се копират тези "новини".
От няколко години насам теча на информация от клуба спря, откак се появи таралежа. Има си неговите кусури, но дисциплина има.
Така че, подобни сензации са са плиткоумни тъпаци, които веднага ще "цъкат" по подобни глупости. Върнете се последните няколко трансферни прозореца и ще осъзнаете, че за новите трансфери ще се разбере от клубния сайт. Тва е положението.

Аха, много точно ! Безмислено е - Г.Г. си има доверие на Ст.Ст. / за добро или лошо/, той набелязва и избира, а Дани Ганчев преговаря и ги прикотква - простичко, но работещо. Това си 3 души, от семейството така да се каже - просто няма как да има теч на информация. Което е добре, поне за Б-я, където винаги ще се намери някой "доброжелател", който да ти очерни клуба пред набелязания играч. Мауридес, примерно, се завъртя в последните часове преди трансфера, дотогава нищо от никъде. Ще почакаме още мъничко, но лично аз не очаквам много - 8 мил. се дадоха, ако ще взимаме хора, то преди това ще продаваме - я Кирил, я Джеси, я Черни..последните двама няма да ми липсват. :) Смятам, че ако, напълно случайно, приберем Неделев ще е добре - в този отбор май само Тиаго няма реална конкуренция като играч на неговия пост, ще е полезно. За лансираните шведи съм доста скептичен, пък и този, с изтичащият договор, много ми напомня на Секулич - защитник, който може да играе като ляв, десен бек..айде холам, накрая е едно отявлено дръвце. :) Не знам точно какво е положението с Жорж, дали има опция за откупуване и колко е, но ми се струва, че той може да е полезен - като игра в момента и като бъдещ приход. Между другото още има един Стивън Перейра, който след 3 мача не е помирисвал терен, не знам какво става с него, то вярно, че Чорбата и Бодура захапаха здраво, но това момче поне срещу отбори като Бистрица може да поритва.
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Red Warrior » 29 ное 2018 16:22

Неделев може да е алтернатива на Тиаго. Стига да си играят и двамата като плеймейкъри. Джеси е футболист тип Мурад Хидиуед - избира си мачовете, в които да играе, така че с него можем да се разделим. Излезе новина, че сме подписали с крилото на Септември, но не знам дали е истина. Жоржиньо е новият Джонго Присо, така че и той не ни е толкова важен. Говоря при подходящи заместници. Отбора се гради на защитата, Киро, Тиаго и Мауридеш-Соу. Всичко друго е заменимо. Дано задържим гръбнака поне до лятото.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

CSKA_FEN4E
Мнения: 842
Регистриран на: 02 авг 2011 15:52
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот CSKA_FEN4E » 06 дек 2018 09:14

Тошко Неделев,Ивайло Чочев и А.Тонев мисля че добре биха ни паснали.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот trokadero_ » 10 дек 2018 10:02

Люпко е отишъл да гледа играч в чужбина. Той има усет и едва ли ще сгреши.

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот SLAP » 10 дек 2018 10:37

trokadero_ написа:Люпко е отишъл да гледа играч в чужбина. Той има усет и едва ли ще сгреши.

Ей тук е проблемът, писна ми( вярвам не само на мен) да купуваме чужденци, които идват, изкарват някакви пари и обратно.
Искам българи, колкото толкова, само с българи, пак ще го добутаме до второ място.
в ЦСКА 80% българи и 20% чужденци ама добри.

gihuelo
Мнения: 5622
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот gihuelo » 10 дек 2018 10:40

Red Warrior написа:Неделев може да е алтернатива на Тиаго. Стига да си играят и двамата като плеймейкъри. Джеси е футболист тип Мурад Хидиуед - избира си мачовете, в които да играе, така че с него можем да се разделим. Излезе новина, че сме подписали с крилото на Септември, но не знам дали е истина. Жоржиньо е новият Джонго Присо, така че и той не ни е толкова важен. Говоря при подходящи заместници. Отбора се гради на защитата, Киро, Тиаго и Мауридеш-Соу. Всичко друго е заменимо. Дано задържим гръбнака поне до лятото.

Жоржиньо е под наем и сигурно ,ще си го приберат.
Джеси вчера от 56 опита да излъже някой успя три пъти. Много ме дразни.
Лясков трябва да го дадем под наем за да се види ,ще става ли нещо от него.
Сашо Георгиев сигурно ще се върне от Септември.
Трябва ни силен ляв бек ,защото май Телес иска в Бразилия.
Защо вчера не беше даден шанс на Евандро? За мен има много хляб в него.

gihuelo
Мнения: 5622
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот gihuelo » 10 дек 2018 10:41

CSKA_FEN4E написа:Тошко Неделев,Ивайло Чочев и А.Тонев мисля че добре биха ни паснали.

Не съм сигурен дали Тонев не прекрати с ритането.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта