Зимен трансферен период 2018/2019

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот trokadero_ » 21 ное 2018 09:08

Нов договор за Черниаускус :?:

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот d.milanov » 21 ное 2018 10:18

trokadero_ написа:Нов договор за Черниаускус :?:

Това е добра вест. Вярно, че ни кара да изтръпваме, но ни е вадил и доста пъти. Наглед "вратарските" голове, които е допуснал този сезон, бяха кофти развитие на ситуациите. Ако Лясков беше останал на голлинията, не беше рикошета в гърба или неравното тревно покритие, сега нямаше и да го обсъждаме Черни. Ако Стипица е по-добър от него, не вярвам от щаба, че биха го пренебрегнали.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот trokadero_ » 23 ное 2018 09:05

Тончи Кукоч пред ТОПСПОРТ: Обичам ЦСКА, а Гриша Ганчев има номера ми! Левски? Тези няма да са шампиони поне още 20 години...


Да се връща ;)

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот trokadero_ » 23 ное 2018 09:07

ЦСКА гледа вратар на Вардар


Представител на ЦСКА е изгледал дербито на македонското първенство Вардар - Работнички, твърдят медиите в Скопие. Целта била вратарят на шампионите Филип Гачевски. 28-годишният играч е роден в Словения и има и паспорт от ЕС. Преди Вардар той е играл за словенския Мура, австрийския Капфенберг и Лустенау, както и Брегалница (Щип).

Интересът към Гачевски означава, че в ЦСКА са получили оферта за титуляря си Витаутас Черняускас и вероятно той ще напусне през зимата. С представителя на ЦСКА е бил и мениджърът на Гачевски Александър Йовков.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Red Warrior » 25 ное 2018 12:39

Гледах Бербатов по БТВ, който каза, че никой не го иска, но още му се играе. Та си мисля, че нищо не пречи зимата да му предложим договор за 6 месеца и да видим в каква форма ще е след една подготовка. Ако не друго ще продадем доста фланелки с неговото име, а и мисля че заслужава да завърши кариерата си в ЦСКА с действащ договор, а не във фейсбук. Какво мислите?
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Ozzimozzi » 25 ное 2018 13:33

Red Warrior написа:Гледах Бербатов по БТВ, който каза, че никой не го иска, но още му се играе. Та си мисля, че нищо не пречи зимата да му предложим договор за 6 месеца и да видим в каква форма ще е след една подготовка. Ако не друго ще продадем доста фланелки с неговото име, а и мисля че заслужава да завърши кариерата си в ЦСКА с действащ договор, а не във фейсбук. Какво мислите?

По-интересно ми е какви са финансовите му претенции, защото аз му гледах едно интервю, в което казва също, че му се играе но не на всяка цена и че той си знае цената.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Red Warrior » 25 ное 2018 15:05

Ozzimozzi написа:
Red Warrior написа:Гледах Бербатов по БТВ, който каза, че никой не го иска, но още му се играе. Та си мисля, че нищо не пречи зимата да му предложим договор за 6 месеца и да видим в каква форма ще е след една подготовка. Ако не друго ще продадем доста фланелки с неговото име, а и мисля че заслужава да завърши кариерата си в ЦСКА с действащ договор, а не във фейсбук. Какво мислите?

По-интересно ми е какви са финансовите му претенции, защото аз му гледах едно интервю, в което казва също, че му се играе но не на всяка цена и че той си знае цената.

Не съм сигурен, но мисля, че има таван на заплатите, които взимат Манолев и Бодуров. Да му предложат същите условия и, ако иска. Това е по-скоро жест към него. Но при една подготовка не се знае... Може и да ни помогне. Поне като физика изглежда в по-добра форма от Мауридеш. Пък и не е лошо младите да попият нещо от него.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот d.milanov » 25 ное 2018 16:42

Red Warrior написа:
Ozzimozzi написа:
Red Warrior написа:Гледах Бербатов по БТВ, който каза, че никой не го иска, но още му се играе. Та си мисля, че нищо не пречи зимата да му предложим договор за 6 месеца и да видим в каква форма ще е след една подготовка. Ако не друго ще продадем доста фланелки с неговото име, а и мисля че заслужава да завърши кариерата си в ЦСКА с действащ договор, а не във фейсбук. Какво мислите?

По-интересно ми е какви са финансовите му претенции, защото аз му гледах едно интервю, в което казва също, че му се играе но не на всяка цена и че той си знае цената.

Не съм сигурен, но мисля, че има таван на заплатите, които взимат Манолев и Бодуров. Да му предложат същите условия и, ако иска. Това е по-скоро жест към него. Но при една подготовка не се знае... Може и да ни помогне. Поне като физика изглежда в по-добра форма от Мауридеш. Пък и не е лошо младите да попият нещо от него.

Да подписва за 6 месеца и ако прецени, че му се играе в Шампионската лига :) другата есен, да удължи договора си с още една година. :)
А пък Гришата и Маестрото да вземат да се стягат по време на почивката, че на плешивия стадион направиха отново два сериозни трансфера (по техен тертип).

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот trokadero_ » 25 ное 2018 17:11

Хубаво е това за Бербатов , но тука няма кой да ни чуе. Ръководството ако е хитро ще седне и ще поговори с Бербатов , но и той пък няма да се съгласи на една средна заплата , която взима един чужденец у нас. Ако обича ЦСКА ще го направи.
Маестро вчера каза ,че ще има нови , но много малко - най-много 1-2 нови.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот cskarcheto92 » 25 ное 2018 17:19

От към маркетингова стратегия ще е добър ход на ръководството. Определено ще спечелим някой лев от фланелки, билети и въобще присъствието на Бербатов ще е голям плюс и за по-младите играчи в отбора. Друг е въпроса, че формата му нито ще е като преди 10 години, нито ще е оптимална заради липсата на игрова практика. И все пак трябва да завърши кариерата у дома. А защо не и да поиграе в евротурнирите или да го трансферираме като за последно към Сащ да събере още лев.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта