ЦСКА - Етър 21.10 20:00

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Етър 21.10 20:00

Мнениеот djd » 22 окт 2018 12:27

hydetoshi написа:
djd написа:Иначе е вярно, че можеше и доста повече хора да дойдат. Нито беше студено, нито валя, само пръсна малко в началото. За феновете от София не беше кой знае какъв проблем, че мачът е от 8. Единственото неудобство щеше да е да си донесат вестници, че седалките са доста прашни. ;)

"Оправданието" за малкото хора е,че все пак мачът беше срещу Етър. На фона на други мачове с подобни противници имаше доста повече хора. Срещу Ботев ,Берое,Локо(Пд) може би щеше да е двойно.
А по въпроса за прашните седалки... Забелязал съм в Англия на мачове с ниска посещаемост( Чемпиъншип,долните дивизии ) ,публиката стои на квадрати. Просто се продават билети,само за определена част от сектора,докато не се напълни. В нашия случай спокойно може да се прави такова нещо - определяш една част от сектора,която да се ползва,особено ако не очакваш голяма посещаемост,което спестява след това време и работа на лелките да събират хартийките и люспите от семки от целия стадион,а спестеното време,могат да го използват да почистват седалките от прахта,че като отидеш и седнеш да ти е приятно ( и да не си носиш вестник,който повечето хора зарязват там и после лелките трябва да чистят и тях ). И докато още не съм забравил да попитам: Абе в Сектор Г седалките изобщо ползва ли ги някой? ;)

Хаха! :) Те в сектор Г седалки не им трябват, че седнал се пее по-трудно.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЦСКА - Етър 21.10 20:00

Мнениеот TristaNNN » 23 окт 2018 14:35

Значи, казано обобщено, след този мач няма счупени рекорди по посещаемост. :idea:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ЦСКА - Етър 21.10 20:00

Мнениеот шивача » 23 окт 2018 14:40

TristaNNN написа:Значи, казано обобщено, след този мач няма счупени рекорди по посещаемост. :idea:

Има...откакто Етър се завърнаха в елита, това е рекордна посещаемост за тях при гостуване :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12591
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: ЦСКА - Етър 21.10 20:00

Мнениеот BRF » 23 окт 2018 15:00

soilwork написа:
Dust написа:
Mitata написа:Тъпо е мач от първенството да се играе толкова късно в неделя, в студа. С тази политика трудно може да се привлекат повече зрители на стадиона.

Когато няма желание има оправдание.

[center]Прибирай ти хората от провинцията в 22"00 от центъра на София. Пълна идиотия с късните неделни мачове......иначе трагичен мач благодарение на Йевтич[/center]

Доста е тегаво прибирането!Прибираме се към 2 и половина -3 ,а в 7 трябва да ставаш за работа!В понеделник беше труден ден!

Dust
Мнения: 7888
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ЦСКА - Етър 21.10 20:00

Мнениеот Dust » 23 окт 2018 18:31

Колко пъти за един сезон се случва това? - вероятно около три мача... е за 365 дни в година ще се наложи 3-4 пъти да е малко по тегаво и това е вече големия проблем.

В случая хората от провинцията ги оставяме настрани, но къде са софиянци? - не мисля, че този голям град има едва 4-5 хиляди, които да се вълнуват от ЦСКА.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12591
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: ЦСКА - Етър 21.10 20:00

Мнениеот BRF » 24 окт 2018 14:00

Dust написа:Колко пъти за един сезон се случва това? - вероятно около три мача... е за 365 дни в година ще се наложи 3-4 пъти да е малко по тегаво и това е вече големия проблем.

В случая хората от провинцията ги оставяме настрани, но къде са софиянци? - не мисля, че този голям град има едва 4-5 хиляди, които да се вълнуват от ЦСКА.

От началото на футболния сезон ми се случи вече няколко пъти!От Бургас съм и пътя си е 4 часа в посока!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта