СЕПТЕМВРИ СОФИЯ - ЦСКА СОФИЯ 06.10.2018 17:30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6756
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: СЕПТЕМВРИ СОФИЯ - ЦСКА СОФИЯ 06.10.2018 17:30

Мнениеот soilwork » 06 окт 2018 19:21

trokadero_ написа:Отново най-важното е 3-те точки. Пак не показваме добра , нахъсана игра .... Само Жоржиньо се бореше.
Дано се вдигнат бързо. За Маестро не знам какво да кажа.

[center]За къде да се вдигат :lol: той полусезона почти свърши. След загубата на Левски в Разград шампионата приключва.[/center]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: СЕПТЕМВРИ СОФИЯ - ЦСКА СОФИЯ 06.10.2018 17:30

Мнениеот k_oleto » 06 окт 2018 19:22

Най-хубавото нещо е резултата. Играта - посредствена. Не съм доволен от играта на отбора. Това, че бием, е защото имаме много стойностни играчи.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: СЕПТЕМВРИ СОФИЯ - ЦСКА СОФИЯ 06.10.2018 17:30

Мнениеот Teo » 06 окт 2018 19:24

k_oleto написа:Най-хубавото нещо е резултата. Играта - посредствена. Не съм доволен от играта на отбора. Това, че бием, е защото имаме много стойностни играчи.


Смяна на треньора е жизнено важно да сме в играта! :idea:

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: СЕПТЕМВРИ СОФИЯ - ЦСКА СОФИЯ 06.10.2018 17:30

Мнениеот HardWork » 06 окт 2018 19:26

Няколко такива победи ще ни върнат в правия път. Проблема е психически, не толкова тактически или физически. Момчетата бъркат поради прибързване, липса на концентрация и липса на самочувствие. Нормално е да има спадове, такива ще има и в Левски и в Лудогорец, така че не е нужно да се прави трагедия от играта на отбора.

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

Re: СЕПТЕМВРИ СОФИЯ - ЦСКА СОФИЯ 06.10.2018 17:30

Мнениеот reddevil80 » 06 окт 2018 19:40

hydetoshi написа:
reddevil80 написа:
Teo написа:Резултата лъже... не се подавайте на манипулации.
Ел Маестро да се маха!!!


човек, ти нали виждаш че съдиите вече пети пореден мач ви бутат яко!
До края на първият полусезон, няма да има град в България, където да не мразят ЦСКА-СОФИЯ. Просто с това скандално съдийство вие станахте най-недолюбваният отбор.

Нещо си се объркал. Злобата ти те заслепява.


не е хубаво да бягаш от реалността. Всички мачове ги дават по телевизията, така че можеш да провериш как се свири на Левски и как никой не се съмнява в мачовете им. А как след всеки ваш мач от месец насам се говори за няколко положения, които са ключови за изхода всеки един мач. Как така всички са се наговорили против вас? Сам си отговори на въпроса, после обеснявай чия злоба кой заслепява. Това което прави вашият отбор, е ограбване трудът на колегите им. А когато си нечестен с колега, то колегите спират да те уважават. По-горе съм ти го казал, но ти не ме разбра
от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: СЕПТЕМВРИ СОФИЯ - ЦСКА СОФИЯ 06.10.2018 17:30

Мнениеот Red Warrior » 06 окт 2018 19:47

Не можах да гледам мача, но като чета май не съм изпуснал нищо. Пак е имало лоша игра, сгрешен от Йевтич състав, син рев за дузпа - класика.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СЕПТЕМВРИ СОФИЯ - ЦСКА СОФИЯ 06.10.2018 17:30

Мнениеот hydetoshi » 06 окт 2018 19:50

reddevil80 написа:
hydetoshi написа:
reddevil80 написа:
Teo написа:Резултата лъже... не се подавайте на манипулации.
Ел Маестро да се маха!!!


човек, ти нали виждаш че съдиите вече пети пореден мач ви бутат яко!
До края на първият полусезон, няма да има град в България, където да не мразят ЦСКА-СОФИЯ. Просто с това скандално съдийство вие станахте най-недолюбваният отбор.

Нещо си се объркал. Злобата ти те заслепява.


не е хубаво да бягаш от реалността. Всички мачове ги дават по телевизията, така че можеш да провериш как се свири на Левски и как никой не се съмнява в мачовете им. А как след всеки ваш мач от месец насам се говори за няколко положения, които са ключови за изхода всеки един мач. Как така всички са се наговорили против вас? Сам си отговори на въпроса, после обеснявай чия злоба кой заслепява. Това което прави вашият отбор, е ограбване трудът на колегите им. А когато си нечестен с колега, то колегите спират да те уважават. По-горе съм ти го казал, но ти не ме разбра

Мантрата - ЦСКА печели,защото е купил мача ( съдията ) и обратното - губи ,защото мача е бил честен ми е дошла до гуша и почти ми се повръща от нея. Нали така- миналата седмица загубихме ,защото всичко е било ОК? Днес бием ,заради съдията. 5 мача преди това пак бием - пак заради съдията.... Ако някой наистина се хваща на това ,просто няма какво да кажа. Те минали 2-3 минути от мача и клакьорите вече скачат - несвирени дузпи,подпиране,несвирени червени картони за ЦСКА. Ей ,осъзнайте се малко и дайте по-спокойно.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: СЕПТЕМВРИ СОФИЯ - ЦСКА СОФИЯ 06.10.2018 17:30

Мнениеот HardWork » 06 окт 2018 19:51

reddevil80 написа:
hydetoshi написа:
reddevil80 написа:
Teo написа:Резултата лъже... не се подавайте на манипулации.
Ел Маестро да се маха!!!


човек, ти нали виждаш че съдиите вече пети пореден мач ви бутат яко!
До края на първият полусезон, няма да има град в България, където да не мразят ЦСКА-СОФИЯ. Просто с това скандално съдийство вие станахте най-недолюбваният отбор.

Нещо си се объркал. Злобата ти те заслепява.


не е хубаво да бягаш от реалността. Всички мачове ги дават по телевизията, така че можеш да провериш как се свири на Левски и как никой не се съмнява в мачовете им. А как след всеки ваш мач от месец насам се говори за няколко положения, които са ключови за изхода всеки един мач. Как така всички са се наговорили против вас? Сам си отговори на въпроса, после обеснявай чия злоба кой заслепява. Това което прави вашият отбор, е ограбване трудът на колегите им. А когато си нечестен с колега, то колегите спират да те уважават. По-горе съм ти го казал, но ти не ме разбра

Е всеки може да си говори каквото си поиска, но на ЦСКА не беше дадена чиста дузпа срещу Левски. Днес дузпата отново беше чиста, и съм 100 % сигурен, че никой от вас нямаше да я оспорва ако беше свирена на друг отбор. Защитника на Септевмри блъска в гърба с ръце Мауридес в нак. поле. Значение няма, ЦСКА спечели заслужено и скоро ще излезе от дупката, а вие мишоците винаги ще се давите в злоба и омраза ...

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: СЕПТЕМВРИ СОФИЯ - ЦСКА СОФИЯ 06.10.2018 17:30

Мнениеот Ozzimozzi » 06 окт 2018 19:55

Резонно и заслужено 3:0. Абсолютна 100% дузпа и никаква такава за Септември, та не виждам какво е това мучене 3 страници.
Че играта е непривлекателна спор няма. Днес очаквах доста по-агресивна игра от отбора, но явно разбиранията на НЕМ са други. Ще видим какво ще се случи до края на годината, но ако не показва резултати НЕМ е пътник.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: СЕПТЕМВРИ СОФИЯ - ЦСКА СОФИЯ 06.10.2018 17:30

Мнениеот HardWork » 06 окт 2018 19:56

Red Warrior написа:Не можах да гледам мача, но като чета май не съм изпуснал нищо. Пак е имало лоша игра, сгрешен от Йевтич състав, син рев за дузпа - класика.

Глупости! ЦСКА игра плахо до гола, второто показа прилична игра. Видно е, че отбора е в дупка психически, личи си даже по стойката на играчите. Бикел, Перейра и Жоржиньо бяха титуляри и се представиха на ниво. Някои фенове на ЦСКА са решели, че отбора трябва да играе ЗАДЪЛЖИТЕЛНО като Ливърпул и да бие всички с по 7,8 гола разлика. Много бързо забравиха мъката при Йорданеско, Янев и късния период на Белчев. За сега НЕМ си върши работата прилично и не виждам причина да го сменяме.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта