ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот ELFen » 01 окт 2018 09:55

Държа да отбележа растежа в развитието на СС: "Ние да не сме разузнаване..." :) Започва да говори цивилизовано !

За мача - готина атмосфера от феновете - това е :!:
висша математика:314 :idea:

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 01 окт 2018 10:48

sin4ec написа:
Ozzimozzi написа:Лясков е най-критикувания футболист от феновете на ЦСКА от началото на сезона и смятам с право, но не е негова вината, че е титуляр всеки мач, или че е викан в националния. Черниаускас категорично няма вина за гола и дори реакцията му бе много добра, въпреки че при удара нямаше добра видимост. Малшанс, че отбитата топка се удари в него и влезе.
Антов не съм забелязал да е играл вчера, че да се споменава от подуянският специалист, но явно толкова е гледал мача.

Не се спичай излишно!
Както обясних в нашия форум, мача го гледах от В сектор с малкия и с него коментирахме чисто футболно нещата. Без емоции. Споменатото за "лясковци, антовци и малиновци" е общо нарицателно. Не съм ви гледал списъка и не знам дали Антов е играл вчера, не ме и интересува.
Но понеже си тръгнал на вереф: аз лично от 10 години насам винаги съм поздравявал, когато противникът ни е победил. Независимо кой е . Дали сте ЦСКА, Литекс или каквото и да е.
Вчера единици от този подфорум го направиха. И ти не си сред тях.
Има и нещо друго. Вчера нейде из София нашите бяха набарали три момчета и едно момиче с червени шалове, случайно бях там и благодарение на мен четиримката си тръгнаха за мача с шаловете, и само с лек уплах.
Не очаквам за това медал, но някакви сульо-пульовци , разплули задниците си зад компютрите няма как да ме коментират. Две ядра на вашите в кварнтала можеха да бъдат смазани от ударните ни групи, ако ги бях повикал. Но няма да го направя, щото децата са ми симпатични и не съм психясал олигофрен като някои други.

[offtopic]Къде пък видя спичане в поста ми? Просто отбелязах факта, че Лясков е критикуван след всеки мач от нас и никой не го е величал. Също така не видях тук масово да се хвърля вината на вратря за гола, но някакъв хвалипръцковец, пишещ за сульо-пульовци, седнал да си измисля тези, че и да разсъждава над тях. Дори си позволява да ми държи сметка дали съм поздравил или не! Айде моля ти се! :o[/offtopic]
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 01 окт 2018 10:59

W84me написа:
kiril.a.d написа:
Но, имам поредна критика към Нестор Йевтич! - не е Ел Маестро, колкото и да му се иска...
Та що за тактика беше това, да се вържеш на махленския и разпокъсан футбол на левскарите, вместо да водиш и правиш собствената си игра?....

Каква е "собствената игра"? Целене на Мавридес с топката по 90 минути?! Нямате точен удар за 95 минути.

Сори за закъснението с отговора - бях решил да не се занимаван с този мач, тъй като...грешките в ЦСКА и Нестор, са достатъчно много! - дори покриват грешките на Сватбаря ;)...
Но ме разсмя с анализа на "собствената игра" :lol: - хареса ми!
И да, тук е грешката!!! - това е една стара тактика, докато беше на лице Каранга, но Маулидес не е Каранга!!! - отдавна писах, че е тромав и нескопосан в играта с крака...Така че, напипал си основната грешка в играта!
А "собствената игра" е, да се държи топката и дори бавно, с дразнещи връщания назад-напред, да се контролира мача!
Да, дразнеше ни това връщане, назад-напред, явно и Нестор е решил да го промени, но тогава ЦСКА печелеше, а днес...нито с Ботевъ успяха, нито с Ботев Вр убедиха!
За мачовете с Лудогорец и вас, да не говорим....Въпреки че с Лудогорец, все още играеха старата тактика и гола беше доста случаен...
Не знам - нещо ще се случва в ЦСКА, но какво...не знам! - може и Йевтич да поиска да си тръгне...Аз още му се чудя, защо дойде тук, след като неговия бивш отбор, май влезе в групите на ЛЕ...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 01 окт 2018 11:02

demon777 написа:
W84me написа:
kiril.a.d написа:
Но, имам поредна критика към Нестор Йевтич! - не е Ел Маестро, колкото и да му се иска...
Та що за тактика беше това, да се вържеш на махленския и разпокъсан футбол на левскарите, вместо да водиш и правиш собствената си игра?....

Каква е "собствената игра"? Целене на Мавридес с топката по 90 минути?! Нямате точен удар за 95 минути.

е вие като имахте колко гола вкарахте?
ако не знаеш да ти кажа 0

...безсмислен въпрос! - нали точно за това говоря!
Играеш срещу Барса, по барселонски - получаваш 5 гола! Играеш срещу "Левски" по левскарски и получаваш гол!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 01 окт 2018 11:09

Valparaiso написа:
kiril.a.d написа:
Valparaiso написа:Първо искам да кажа, че това не е автогол, а гол на Обертан
както онзи автогол на Божинов не бе автогол, а гол на Десподов, би трябвало да е
все тая

ЦСКА-София игра трети мач подред пестеливо, и вече както се очакваше загуби.
Левски играха доста слабо в нападение, може би имат респект от класата на защитата на ЦСКА-София

Класирането дали е променено вече в Гонг, че преди две седмици бързо го промениха след мача на ЦСКА-София, а кръгът не беше завършил?

:) както и да искаш да го казваш и в двата случая, играча отбелязал гол е кьосето с Черните мустаци! :lol: - Чернаускас ;)
Не знам от кой отбор си, но искаш ли да ви го подарим? - още като го видях за пръв път и не ми хареса флегматичната му и незаинтересована физиономия....

Класирането? - търси го в Спортала, веднага, щото в Гогнга, този който го прави, много го мързи....
Да ти го кажа?
1. "Левски" 25 т.
2.ЦСКА 22 т.
3.Лудогорец 20 т.
...и т.н. на 4 точки зад Лудогорец...

И още тази вечер ще се промени, като Лудогорец измести ЦСКА от втората позиция! - това е и целта...а после ще измести и "Левски" след прекия двубой ;)


Виж, това за класирането е бъзик. Гонга отдавна умря откъм статистика. Никой не влиза в Гонг за да гледа класиране, има си далеч по адекватни сайтове за футболна статистика. Спортни.бг беше един от тях, преди да се влеят към Гонг и статистиката им да умре, сега влизам в Спортал, но и в гуглето да напишеш ще ти излезе. Въпроса не е какво е класирането точно сега, а че класирането се променя, само ако ЦСКА-София победи и то зависи кога победи. След мача Ви с Черно Море класирането се промени веднага, защото излизахте на първа позиция, а не защото го мързи този който го прави. Даже Вальо Грънчаров обърна внимание на това и се избъзика с Н. Александров, но онзи се направи на глух. Всички фенове на футбола им е ясно, но само Вие си мислите че го мързи. Идеята е поне на едно място да Ви има че сте на върха, това е един вид манипулация, на хората които се интересуват това не им влияе. Това е за тези, които влизат от време на време и си нямат идея и решат, че от този сайт ще се информират. Миналият сезон чак накрая го промениха и то седмица след края, щото бяхте втори, ако водихте в класирането след всеки кръг щеше да се обновява.
Тва е същата манипулация като тази когато играе сегашният ви отбор и се от телевизор изкарват статистика на мачове на автентичният ЦСКА. Утре ако играете с новият Литекс, сигурно ще цитират че най-голямта загуба е 0:8, а то този отбор победи ЦСКА, както и да е

:) Имам чувството че попоглеждаш сайта със сини очила - горкия Томислав Русев...само да знаеше че сайта е на Ники Александров и...сигурно веднага ще напусне? ;)
Аз пък забелязвам, колко бързо публикуват че "Левски" е първи...
И сега, от наблюдения, разбрах каква е схемата на сайта: - преди да е приключил целия кръг, не публикуват новото класиране! - още го няма, тъй като не е изигран мача Славия - Ботев Вр! Явно, за да няма такива спорове, каквито породи ти...
И не вярвам, някой от собствениците на сайта, да се занимава точно с това!!! - сигурно си имат...сол ташаци, да вършат черната работа, пък те, двамката, само да приказват ;) - нали са шефовете на сайта...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот ivan56 » 01 окт 2018 11:14

Само специалисти, тук, редят състави, кой трябвал да играе и кой не.
Ясно е, че има някаква вина Лясков за гола, ама момчето се нагърби да изнася топката в такава зона, в която на 90% от нашите играчи ще изритат хамалски топката, а около него имаше 6 забити червени колчета, които не мръднаха и сант, да се открият и да се освободи от топката, и вече срещу четири сини, най-логично беше да я загуби.
За мен има и грешка на вратаря, закъсняла намеса и не добре покрит ъгъл.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 01 окт 2018 11:33

ivan56 написа:Само специалисти, тук, редят състави, кой трябвал да играе и кой не.
Ясно е, че има някаква вина Лясков за гола, ама момчето се нагърби да изнася топката в такава зона, в която на 90% от нашите играчи ще изритат хамалски топката, а около него имаше 6 забити червени колчета, които не мръднаха и сант, да се открият и да се освободи от топката, и вече срещу четири сини, най-логично беше да я загуби.
За мен има и грешка на вратаря, закъсняла намеса и не добре покрит ъгъл.

И аз не виждам грешка на Лясков, а закъсняла реакция от вратаря, но при далечни удари, през куп играчи, без видимост за вратаря и това се получава!
Казвам го като бивш вратар, на когото точно така са успявали да вкарат гол! - дори не от дузпа или свободен удар, защото не исках стена пред себе си! Исках ди виждам шутиращия играч и на къде ще тръгне топката...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот gihuelo » 01 окт 2018 11:48

ivan56 написа:Само специалисти, тук, редят състави, кой трябвал да играе и кой не.
Ясно е, че има някаква вина Лясков за гола, ама момчето се нагърби да изнася топката в такава зона, в която на 90% от нашите играчи ще изритат хамалски топката, а около него имаше 6 забити червени колчета, които не мръднаха и сант, да се открият и да се освободи от топката, и вече срещу четири сини, най-логично беше да я загуби.
За мен има и грешка на вратаря, закъсняла намеса и не добре покрит ъгъл.

Лясков няма право да тръгва изобщо натам към центъра, както и да напуска голлинията в Разград ,докато не се върне вратаря.
Учи се в подготвителните групи.
Ако няма на кой да я подаде я маха напред.
По- добре да им дадем топката , отколкото да я загубим пред наказателното поле. Точно в такива мачове ,трябва да покаже ,че заслужава да е титуляр. Вече 10-15 мача има и вместо да расте все по-зле става.
Срещу Словения беше същото , наложи се да се пуска още един ляв бек (Горанов) и вече от двамата стана един нормален бек :) , като добавим ,че титулярния ляв бек го смениха ,то се оказа ,че почти всички смени отидоха за левия бек. Мисля ,че тавана му е най- много класата на Алвеша. Поне е груб като него.

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот Dust » 01 окт 2018 11:49

ivan56 написа:Само специалисти, тук, редят състави, кой трябвал да играе и кой не.
Ясно е, че има някаква вина Лясков за гола, ама момчето се нагърби да изнася топката в такава зона, в която на 90% от нашите играчи ще изритат хамалски топката, а около него имаше 6 забити червени колчета, които не мръднаха и сант, да се открият и да се освободи от топката, и вече срещу четири сини, най-логично беше да я загуби.
За мен има и грешка на вратаря, закъсняла намеса и не добре покрит ъгъл.

Топката никога не се изнася навлизайки навътре, към центъра, опитвайки се да преминеш през противникови играчи, това се учи още в началото, когато се почва с А-Б на футбола - или подаваш на свободен твой играч, или боцаш напред ако няма такъв, Лясков имаше цялото време на света да подаде на негов съотборник в тази ситуация.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот ivan56 » 01 окт 2018 11:58

Dust написа:
ivan56 написа:Само специалисти, тук, редят състави, кой трябвал да играе и кой не.
Ясно е, че има някаква вина Лясков за гола, ама момчето се нагърби да изнася топката в такава зона, в която на 90% от нашите играчи ще изритат хамалски топката, а около него имаше 6 забити червени колчета, които не мръднаха и сант, да се открият и да се освободи от топката, и вече срещу четири сини, най-логично беше да я загуби.
За мен има и грешка на вратаря, закъсняла намеса и не добре покрит ъгъл.

Топката никога не се изнася навлизайки навътре, към центъра, опитвайки се да преминеш през противникови играчи, това се учи още в началото, когато се почва с А-Б на футбола - или подаваш на свободен твой играч, или боцаш напред ако няма такъв, Лясков имаше цялото време на света да подаде на негов съотборник в тази ситуация.


Аз знам кво се учи, ама също така се учи, че при изнасяне на топката, не стоиш забит като кол на едно място.
На кой по- точно трябваше да я даде тая топката, като 6 човека бяха забити като колчета и не мръднаха един см. :?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта