ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот Kiril2681 » 30 сеп 2018 21:34

Не съм вярвал, че някога ще го кажа, но съм съгласен със Синчец за Лясков. :) Само дето, сини ми приятелю, не е само той, покажи ми един , ама ЕДИН ляв бек, българин, който да е нещо повече. И не започвай за Горанов, доколкото помня миналата година го ругаехте, а и, ако имаш спомен, той номинално беше, започна като...хайде да не е крило, ама като ляв външен халф. му Защитните му навици съвсем не са толкова добри, както между другото и на сърбина, който ви е десен бек. Та, за Лясков - не е продукт на ловешката, а на българската " школа " / кавичките не са случайни\ за леви бекове. А Черни наистина ни извади в първия мач срещу Рига - факт
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот Kiril2681 » 30 сеп 2018 21:35

Както съм и напълно съгласен с Марто!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот sin4ec » 30 сеп 2018 21:37

Marto17 написа:Синчец, Лясков не е виновен, че е викнат в националния отбор. Той беше пожарен вариант заради контузията на титулярния ни ляв бек. Горанката е на същото трагично ниво, само че той има опит и не прави чак толкова груби грешки заради това. Лясков допусна точно един пробив през неговата зона. Повече проблеми имахме при Секулич, ама тази игра не е толкова проста, колкото си мислиш.

В Разград вратарят няма никаква вина за гола - излезе и спаси положение сам срещу вратаря, а след това продължи да пресира играча на Лудогорец, защото нямаше друг защитник. В Разград грешката беше на защитниците, че нито един не застана на голлинията.

А за гола вчера май само ти си мислиш, че някой от тук го обвинява.

Напълно съм съгласен с теб. Секулич игра срещу Паулиньо, който макар и не във форма е кошмар за всеки защитник.
Виж мненията отгоре как се плюе вратарят ви. Не е сериозно...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот sin4ec » 30 сеп 2018 21:47

Kiril2681 написа:Не съм вярвал, че някога ще го кажа, но съм съгласен със Синчец за Лясков. :) Само дето, сини ми приятелю, не е само той, покажи ми един , ама ЕДИН ляв бек, българин, който да е нещо повече. И не започвай за Горанов, доколкото помня миналата година го ругаехте, а и, ако имаш спомен, той номинално беше, започна като...хайде да не е крило, ама като ляв външен халф. му Защитните му навици съвсем не са толкова добри, както между другото и на сърбина, който ви е десен бек. Та, за Лясков - не е продукт на ловешката, а на българската " школа " / кавичките не са случайни\ за леви бекове. А Черни наистина ни извади в първия мач срещу Рига - факт

Глей ся, пич...аз от години говоря тук, че трябва да се влагат средства в школите, щото в тва отношение сме на нивото на Таджикистан. Ама ми се смеят. Ми няма как да имаме играчи, щото дори да е талантливо детето-като се работи през пръсти и без идея, язък за таланта...
Ням как да ти покажа нищо. Защото са талантливи, но ненаучени. И всичките им предимства от таланта, казано на руски, "сошли на нет!".
Тва е положението! :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот sin4ec » 30 сеп 2018 22:11

Ozzimozzi написа:Лясков е най-критикувания футболист от феновете на ЦСКА от началото на сезона и смятам с право, но не е негова вината, че е титуляр всеки мач, или че е викан в националния. Черниаускас категорично няма вина за гола и дори реакцията му бе много добра, въпреки че при удара нямаше добра видимост. Малшанс, че отбитата топка се удари в него и влезе.
Антов не съм забелязал да е играл вчера, че да се споменава от подуянският специалист, но явно толкова е гледал мача.

Не се спичай излишно!
Както обясних в нашия форум, мача го гледах от В сектор с малкия и с него коментирахме чисто футболно нещата. Без емоции. Споменатото за "лясковци, антовци и малиновци" е общо нарицателно. Не съм ви гледал списъка и не знам дали Антов е играл вчера, не ме и интересува.
Но понеже си тръгнал на вереф: аз лично от 10 години насам винаги съм поздравявал, когато противникът ни е победил. Независимо кой е . Дали сте ЦСКА, Литекс или каквото и да е.
Вчера единици от този подфорум го направиха. И ти не си сред тях.
Има и нещо друго. Вчера нейде из София нашите бяха набарали три момчета и едно момиче с червени шалове, случайно бях там и благодарение на мен четиримката си тръгнаха за мача с шаловете, и само с лек уплах.
Не очаквам за това медал, но някакви сульо-пульовци , разплули задниците си зад компютрите няма как да ме коментират. Две ядра на вашите в квартала можеха да бъдат смазани от ударните ни групи, ако ги бях повикал. Но няма да го направя, щото децата са ми симпатични и не съм психясал олигофрен като някои други.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23668
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот delqnski47 » 30 сеп 2018 22:15

sin4ec написа:
Ozzimozzi написа:Лясков е най-критикувания футболист от феновете на ЦСКА от началото на сезона и смятам с право, но не е негова вината, че е титуляр всеки мач, или че е викан в националния. Черниаускас категорично няма вина за гола и дори реакцията му бе много добра, въпреки че при удара нямаше добра видимост. Малшанс, че отбитата топка се удари в него и влезе.
Антов не съм забелязал да е играл вчера, че да се споменава от подуянският специалист, но явно толкова е гледал мача.

Не се спичай излишно!
Както обясних в нашия форум, мача го гледах от В сектор с малкия и с него коментирахме чисто футболно нещата. Без емоции. Споменатото за "лясковци, антовци и малиновци" е общо нарицателно. Не съм ви гледал списъка и не знам дали Антов е играл вчера, не ме и интересува.
Но понеже си тръгнал на вереф: аз лично от 10 години насам винаги съм поздравявал, когато противникът ни е победил. Независимо кой е . Дали сте ЦСКА, Литекс или каквото и да е.
Вчера единици от този подфорум го направиха. И ти не си сред тях.
Има и нещо друго. Вчера нейде из София нашите бяха набарали три момчета и едно момиче с червени шалове, случайно бях там и благодарение на мен четиримката си тръгнаха за мача с шаловете, и само с лек уплах.
Не очаквам за това медал, но някакви сульо-пульовци , разплули задниците си зад компютрите няма как да ме коментират. Две ядра на вашите в квартала можеха да бъдат смазани от ударните ни групи, ако ги бях повикал. Но няма да го направя, щото децата са ми симпатични и не съм психясал олигофрен като някои други.

[offtopic]Мале,момиче са атакували...няма такива мухльовци.То тва не е за хвалене.Всеки нормален ще спре това :!: :!:[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот MarianDimitrov » 30 сеп 2018 22:42

Има български ляв бек на ниво. Антон Недялков ! За други не се сещам. Колкото до мача, тъпото е че не показахме игра, майната му на гола и загубата. Другото е, че ако сините бяха направили добър мач, победата би била закономерна. И двата отбора бяха на махленско ниво, ама единия си направил автогол, заради късокракия си wannabe и в следващия момент, играчите на сините са феноменални :) Нека да са извънземни, това за нас няма никакво значение. Да си ги определят, както искат. Мачове още доста ще има, ще се чуе и тяхната. И в Разград паднахме с гол от фрапантна грешка ама разликата е, че там можеше да паднем и с повечко. Там си ни надиграха и само късмета ни отърва от разлика. Та ми е много чудно, кога ще излезем в дерби мач с най-доброто, което имаме и правилно подредени, за да си направим сметка все пак, с какъв потенциал разполагаме !? В това отношение, започвам да се дразня сериозно на треньора. Имаш няколко дербита да изиграеш и дори да не са от глобално значение в момента, ми напъни се за феновете бе, мамка му ! Все едно бяхме излязли срещу "Гигант" Белене ! Имаме 3 крила, той ми пуснал Тиаго крило !
Велик ЦСКА !

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот phd » 30 сеп 2018 23:40

Даже аз, пълният лаик, преди мача си мислех, че от Левски трябва да вземат средата, да не стига топка до Мауридеш в наказателното и да се пробва непрекъснато развинтване през халтавите крайни защитници.

Не дай си Боже Маестрото да не се е сетил за същото :mrgreen:

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот Kiril2681 » 30 сеп 2018 23:45

MarianDimitrov написа:Има български ляв бек на ниво. Антон Недялков ! За други не се сещам. Колкото до мача, тъпото е че не показахме игра, майната му на гола и загубата. Другото е, че ако сините бяха направили добър мач, победата би била закономерна. И двата отбора бяха на махленско ниво, ама единия си направил автогол, заради късокракия си wannabe и в следващия момент, играчите на сините са феноменални :) Нека да са извънземни, това за нас няма никакво значение. Да си ги определят, както искат. Мачове още доста ще има, ще се чуе и тяхната. И в Разград паднахме с гол от фрапантна грешка ама разликата е, че там можеше да паднем и с повечко. Там си ни надиграха и само късмета ни отърва от разлика. Та ми е много чудно, кога ще излезем в дерби мач с най-доброто, което имаме и правилно подредени, за да си направим сметка все пак, с какъв потенциал разполагаме !? В това отношение, започвам да се дразня сериозно на треньора. Имаш няколко дербита да изиграеш и дори да не са от глобално значение в момента, ми напъни се за феновете бе, мамка му ! Все едно бяхме излязли срещу "Гигант" Белене ! Имаме 3 крила, той ми пуснал Тиаго крило !

Да, може би забравих Антон - прав си - той може би най-се доближава до това да е бек, който става за нещо, макар че имам леки резерви за морала му, но това е друга тема...абе, прав си! Обаче за трите крила...стоя зад думите си - крила имаме, но са само крила. В смисъл, че не играят модерно, така както трябва да играе едно крило сега, в тези времена - по ЦЕЛИЯ фланг, а не само напред. Никакви защитни помисли няма у тях, изключвам Жорж, както съм казал трябваше да започне с него. Ама извинявай, но в един момент...топката е в сините, някъде на 30 метър в нашата половина, поглеждам на другата страна и познай....Джеси, Десподов и Мауридеш в засада....в най-добрия случай...на линията на засадата...Абе, пак извинявай, за Мауридес - ок, таран е...там да стои, но другите двама убавци къв го дирят там?!? И това при условие, че и двата бека на сините са определено атакуващо настроени...тях кой ги пази когато дублират крилата?!? После...Секулич това, Лясков онова....За тях си казах мнението, но вината определено не е само тяхна. А и този...директен футбол...абе някой няма ли да обясни на треньор и футболисти, че директен футбол не значи само изритани в нищото топки, че директно може да се играе и по земя?!....Абе...ядосах се пак, извинявай, Мариане...нищо лично към теб - прав си за повечето неща
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот Kiril2681 » 30 сеп 2018 23:50

phd написа:Даже аз, пълният лаик, преди мача си мислех, че от Левски трябва да вземат средата, да не стига топка до Мауридеш в наказателното и да се пробва непрекъснато развинтване през халтавите крайни защитници.

Не дай си Боже Маестрото да не се е сетил за същото :mrgreen:

Всички сме лаици, но е факт, че топки СТИГНАХА до Мауридес, той ги взе...поне половината, но просто нямаше на кого да ги свали...между него и останалите имаше не дупка, ами цял трап...Още 80-те години Вуцов старши, като нац.треньор практикуваше...или поне се опитваше...пакетно придвижване..Ако нямат физ.сили за подобни неща, ами Нойберт да си бие камшика и да взимат друг..Футбол се играе с глава, но ти трябват и крака, нали?!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 5 госта