ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Dust
Мнения: 8042
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот Dust » 01 окт 2018 12:04

ivan56 написа:На кой по- точно трябваше да я даде тая топката, като 6 човека бяха забити като колчета и не мръднаха един см. :?

Ето на този, дори съм ти посочил със стрелка, колко по-свободен съотборник му е нужен да има за да подаде топката.
Футболният интелект на нашите футболисти е адски много лимитиран.

Изображение
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот Kiril2681 » 01 окт 2018 12:08

ivan56 написа:
Dust написа:
ivan56 написа:Само специалисти, тук, редят състави, кой трябвал да играе и кой не.
Ясно е, че има някаква вина Лясков за гола, ама момчето се нагърби да изнася топката в такава зона, в която на 90% от нашите играчи ще изритат хамалски топката, а около него имаше 6 забити червени колчета, които не мръднаха и сант, да се открият и да се освободи от топката, и вече срещу четири сини, най-логично беше да я загуби.
За мен има и грешка на вратаря, закъсняла намеса и не добре покрит ъгъл.

Топката никога не се изнася навлизайки навътре, към центъра, опитвайки се да преминеш през противникови играчи, това се учи още в началото, когато се почва с А-Б на футбола - или подаваш на свободен твой играч, или боцаш напред ако няма такъв, Лясков имаше цялото време на света да подаде на негов съотборник в тази ситуация.


Аз знам кво се учи, ама също така се учи, че при изнасяне на топката, не стоиш забит като кол на едно място.
На кой по- точно трябваше да я даде тая топката, като 6 човека бяха забити като колчета и не мръднаха един см. :?

Хайде стига, бре Морски - 6 човека гледали, ами я ми обясни какво да правят - Лясков взима топката, а те хукват като изоглавени насам-натам...баси тактическата дисциплина, а?!? А и ако си прав, ами 6 от 11 стоят, един е с топката,останалите 4 къде са? Същото е и в баскетбола - забранено е да се подава през средата на игрището, Лясков просто трябваше да я изрита напред или настрани. Но в случая това е без значение, значение има, че играха бездушно и с объркан състав, поне за мен. Инак, дали я е объркал Лясков, Черни или останалите 6 убавци, ами....наистина няма значение, просто подробности
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот ivan56 » 01 окт 2018 12:11

Dust написа:
ivan56 написа:На кой по- точно трябваше да я даде тая топката, като 6 човека бяха забити като колчета и не мръднаха един см. :?

Ето на този, дори съм ти посочил със стрелка, колко по-свободен съотборник му е нужен да има за да подаде топката.
Футболният интелект на нашите футболисти е адски много лимитиран.

Изображение


Ясно, но когато искаш да играеш с топката не стоиш забит като кол, по това се ориентира и играча в който е топката, мен поне това са ме учили. За футболният интелект си прав
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот Kiril2681 » 01 окт 2018 12:12

Да, много хубав кадър - това дори не е сериозна преса от сините,просто се връщат...Лясков , поне според това, което видях, ВИДЯ свободния до него, мисля че е Пинто, но или не можа, или просто не пожела да му я даде...футболен интелект, както каза колегата
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Dust
Мнения: 8042
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот Dust » 01 окт 2018 12:12

В този кадър се вижда и къде се намира Обертан, който му отне топката, на повече от 12 метра от Лясков, а съотборника му си седи все още сам и спокойно може да му е подаде и той да тръгне в зона, където няма футболисти на Левски.

Изображение
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот ivan56 » 01 окт 2018 12:16

Kiril2681 написа:
ivan56 написа:
Dust написа:
ivan56 написа:Само специалисти, тук, редят състави, кой трябвал да играе и кой не.
Ясно е, че има някаква вина Лясков за гола, ама момчето се нагърби да изнася топката в такава зона, в която на 90% от нашите играчи ще изритат хамалски топката, а около него имаше 6 забити червени колчета, които не мръднаха и сант, да се открият и да се освободи от топката, и вече срещу четири сини, най-логично беше да я загуби.
За мен има и грешка на вратаря, закъсняла намеса и не добре покрит ъгъл.

Топката никога не се изнася навлизайки навътре, към центъра, опитвайки се да преминеш през противникови играчи, това се учи още в началото, когато се почва с А-Б на футбола - или подаваш на свободен твой играч, или боцаш напред ако няма такъв, Лясков имаше цялото време на света да подаде на негов съотборник в тази ситуация.


Аз знам кво се учи, ама също така се учи, че при изнасяне на топката, не стоиш забит като кол на едно място.
На кой по- точно трябваше да я даде тая топката, като 6 човека бяха забити като колчета и не мръднаха един см. :?

Хайде стига, бре Морски - 6 човека гледали, ами я ми обясни какво да правят - Лясков взима топката, а те хукват като изоглавени насам-натам...баси тактическата дисциплина, а?!? А и ако си прав, ами 6 от 11 стоят, един е с топката,останалите 4 къде са? Същото е и в баскетбола - забранено е да се подава през средата на игрището, Лясков просто трябваше да я изрита напред или настрани. Но в случая това е без значение, значение има, че играха бездушно и с объркан състав, поне за мен. Инак, дали я е объркал Лясков, Черни или останалите 6 убавци, ами....наистина няма значение, просто подробности

Комичното е, че в тази зона, където трябва да има повече червени играчи съотношението е 5 към 2 в полза на Левски, другите си бъркат в носа, и се изтеглят като на играчи за първенство на ветерани.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 01 окт 2018 12:17

ivan56 написа:
Dust написа:
ivan56 написа:Само специалисти, тук, редят състави, кой трябвал да играе и кой не.
Ясно е, че има някаква вина Лясков за гола, ама момчето се нагърби да изнася топката в такава зона, в която на 90% от нашите играчи ще изритат хамалски топката, а около него имаше 6 забити червени колчета, които не мръднаха и сант, да се открият и да се освободи от топката, и вече срещу четири сини, най-логично беше да я загуби.
За мен има и грешка на вратаря, закъсняла намеса и не добре покрит ъгъл.

Топката никога не се изнася навлизайки навътре, към центъра, опитвайки се да преминеш през противникови играчи, това се учи още в началото, когато се почва с А-Б на футбола - или подаваш на свободен твой играч, или боцаш напред ако няма такъв, Лясков имаше цялото време на света да подаде на негов съотборник в тази ситуация.


Аз знам кво се учи, ама също така се учи, че при изнасяне на топката, не стоиш забит като кол на едно място.
На кой по- точно трябваше да я даде тая топката, като 6 човека бяха забити като колчета и не мръднаха един см. :?

За мен също е абсолютна тактическа грешка да тръгнеш да изнасяш топката от твоето наказателно поле, през куп играчи, когато противника има осезателно присъствие в тази зона. И това наистина са основни неща. Да не говорим, че имаше свободен човек, на който можеше да подаде, въпреки че за мен най-правилно бе да се търси дълго подаване по левия фланг. А Лясков няма опит и дори не може да си изпроси нарушение, виждайки че ще бъде блокиран.
Изображение
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот Kiril2681 » 01 окт 2018 12:22

ivan56 написа:
Kiril2681 написа:
ivan56 написа:
Dust написа:
ivan56 написа:Само специалисти, тук, редят състави, кой трябвал да играе и кой не.
Ясно е, че има някаква вина Лясков за гола, ама момчето се нагърби да изнася топката в такава зона, в която на 90% от нашите играчи ще изритат хамалски топката, а около него имаше 6 забити червени колчета, които не мръднаха и сант, да се открият и да се освободи от топката, и вече срещу четири сини, най-логично беше да я загуби.
За мен има и грешка на вратаря, закъсняла намеса и не добре покрит ъгъл.

Топката никога не се изнася навлизайки навътре, към центъра, опитвайки се да преминеш през противникови играчи, това се учи още в началото, когато се почва с А-Б на футбола - или подаваш на свободен твой играч, или боцаш напред ако няма такъв, Лясков имаше цялото време на света да подаде на негов съотборник в тази ситуация.


Аз знам кво се учи, ама също така се учи, че при изнасяне на топката, не стоиш забит като кол на едно място.
На кой по- точно трябваше да я даде тая топката, като 6 човека бяха забити като колчета и не мръднаха един см. :?

Хайде стига, бре Морски - 6 човека гледали, ами я ми обясни какво да правят - Лясков взима топката, а те хукват като изоглавени насам-натам...баси тактическата дисциплина, а?!? А и ако си прав, ами 6 от 11 стоят, един е с топката,останалите 4 къде са? Същото е и в баскетбола - забранено е да се подава през средата на игрището, Лясков просто трябваше да я изрита напред или настрани. Но в случая това е без значение, значение има, че играха бездушно и с объркан състав, поне за мен. Инак, дали я е объркал Лясков, Черни или останалите 6 убавци, ами....наистина няма значение, просто подробности

Комичното е, че в тази зона, където трябва да има повече червени играчи съотношението е 5 към 2 в полза на Левски, другите си бъркат в носа, и се изтеглят като на играчи за първенство на ветерани.

Не виждам къде са 5 срещу 2, но ако визираш свобдното пространство пред Лясков, ами той отне топката на тъча, при атака на Левски, нормално е защитници и дефанзивни халфове да са ЗАД топката...все пак това е реален футбол, при това български, а не ФИФА 19
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот Kiril2681 » 01 окт 2018 12:27

Последният кадър само потвърждава това, за което мрънкам от вчера- крила да виждаш на кадъра?? Наши, де! Нема, поне до центъра просто няма кой да се върне и да поиска да играе, да поеме отговорност. Виждам 5 защитници срещу 3 нападатели, зад топката - нормално разпределение, обаче пред тях, точно накъде е поел Лясков....не дупка, ами трап...
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

draziw
Мнения: 71
Регистриран на: 22 авг 2018 14:00
Контакти:

Re: ЦСКА София - Левски |29.09.2018г.| 17:00ч.

Мнениеот draziw » 01 окт 2018 12:29

Kiril2681 написа:Последният кадър само потвърждава това, за което мрънкам от вчера- крила да виждаш на кадъра?? Наши, де! Нема, поне до центъра просто няма кой да се върне и да поиска да играе, да поеме отговорност. Виждам 5 защитници срещу 3 нападатели, зад топката - нормално разпределение, обаче пред тях, точно накъде е поел Лясков....не дупка, ами трап...

И друго с катеначото Пинто няма с кого да играе, след като Малинов играе като 5 защитник. Единственият вариант е силен пас напред, но това е тактиката


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта