ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот Дидо » 22 сеп 2018 22:07

HardWork написа:
pomiqr272 написа:
Дидо написа:Заговора ми за играч на мача не сработи! :mrgreen:


Ония сами си го променят.

Гонга си го избират сами! Едва ли някой е гласувал за Соу :mrgreen:

Ще трябва да им искаме разпечатка на гласувалите! :mrgreen:
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот MarianDimitrov » 22 сеп 2018 22:12

Едва ли някой си мисли, че ако не водехме с 2:0, бихме изиграли второто полувреме толкова лежерно. Много добре спечелени 3 точки от ЦСКА и "кой от къде е" ! Победата с 2 гола е достатъчна. Няма нужда от излишно разхищение на енергия.
Велик ЦСКА !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот sin4ec » 22 сеп 2018 22:49

Много, много любопитен мач! Изгледах го с интерес заедно с ..2 и имаше страхотни нагледни примери как ТРЯБВА и как НЕ ТРЯБВА да се отиграва дадена ситуация. И от двете страни. Полезно беше... ;)
Инак и двамата сме категорични-играч на мача е №94 в зелено. Най-сетне нещо свежо и различно. Тоя направи защитата ви разногледа и малшанс, че нямаше с кого да комбинира. Друга тема е, че няма въздух и в защита е нула, но да не задълбаваме!
Като цяло-логичен резултат. Все пак трябва да се отбележи, че Враца никак не стоят зле на терена, имат идея, имат разиграване и наченки на стил.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот Ozzimozzi » 22 сеп 2018 22:50

Честита победа! НЕМ днес ме изненада със състава. Имаше доста скорост в атака и логично победихме, но ме подразни с каква лекота пропиляхме няколко много добри контри. Ботев Вр. спокойно можеха да отнесат 5 парцала. Малкото коте - играч на мача!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот sin4ec » 22 сеп 2018 23:33

[offtopic]Другата седмица предстои мач, който е пълна загадка. И за феновете, и за "спецовете". И двата тима показват колебливост и определени слабости. Мен лично ме изненада играта на ЦСКА–София след почивката. Все едно гледах Левски първото срещу Локо Пд. Пълно копие-загубен център, тромави и без агресия, апатични атаки, разконцентрирана защита.
Но това е минало. Чакаме си продукцията другата седмица! ;)[/offtopic]
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот yagarr » 23 сеп 2018 00:47

sin4ec написа:[offtopic]Другата седмица предстои мач, който е пълна загадка. И за феновете, и за "спецовете". И двата тима показват колебливост и определени слабости. Мен лично ме изненада играта на ЦСКА–София след почивката. Все едно гледах Левски първото срещу Локо Пд. Пълно копие-загубен център, тромави и без агресия, апатични атаки, разконцентрирана защита.
Но това е минало. Чакаме си продукцията другата седмица! ;)[/offtopic]

[offtopic]Откъде накъде ще сравняваш мача ви с Локото с нашия след като първо ние започнахме с ротации в следствие на програмата.Втората "тънка" разлика е че ние спряхме да играем след двата гола аванс през първото полувреме,докато вие още от началото падахте от тях.Нестор не веднъж е показвал че обича да "пестим" сили след добра преднина особено през първото полувреме.[/offtopic]

gihuelo
Мнения: 5672
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот gihuelo » 23 сеп 2018 09:09

Интересна ротация направи НЕМ Мауридеш , Жоржиньо,Секулич,Малинов,Манолев и Евандро починаха този мач.
Точно от такъв ЦН имахме нужда да може да излиза от дълбочина
защитата на Ботев не е мерило ,но като за първи път се получи 3-4 пъти, което е отличен резултат. Перейра ми харесва повече от Секулич като десен бек.
Бикел е много добър играч и в момента е класи над Малинов.
Пореден много слаб мач на Тиаго .
Ботев играе много хубав и открит футбол ,но поне първото полувреме играха като зомбита ритаха и псуваха всичко ,което се движеше.
Аз лично не видях Божинов да ни е направил защитата смешна ама карай :)

Потребителски аватар
todorov
Мнения: 409
Регистриран на: 07 апр 2009 09:36
Контакти:

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот todorov » 23 сеп 2018 11:48

Добра победа. Видя се, че има дълбочина в състава. Бикел е класа. За пореден път се видя, че мястото на Родригеш не е по крилото. В края на мача, след като мина в центъра, нещата се пооправиха. Лясков продължава де е неориентиран, но като няма друга опция... Перейра се справи прилично. Соу си е класа. Недостатък е, че в повечето случаи, особено при високи топки, губи битките за първа топка. Но пък способността му да се измъква от защитниците е уникална.

gihuelo
Мнения: 5672
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот gihuelo » 23 сеп 2018 12:09

todorov написа:Добра победа. Видя се, че има дълбочина в състава. Бикел е класа. За пореден път се видя, че мястото на Родригеш не е по крилото. В края на мача, след като мина в центъра, нещата се пооправиха. Лясков продължава де е неориентиран, но като няма друга опция... Перейра се справи прилично. Соу си е класа. Недостатък е, че в повечето случаи, особено при високи топки, губи битките за първа топка. Но пък способността му да се измъква от защитниците е уникална.

Може би срещу отбори ,които играят затворено и в глуха защита ,може да се опита със Соу и Мауридеш.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот trokadero_ » 23 сеп 2018 16:16

Важни бяха 3-те точки , но не ми хареса едно нещо. Не може да играеш сравнително добре през първото полувреме , а второто 45мин да се подиграват и да чакат да свърши мача.
С игра 1 полувреме няма как да стане нищо особено срещу отбори като Левски , Лудогорец , Берое.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rasputin_nk и 15 госта