ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот trokadero_ » 23 сеп 2018 16:17

Също така Мауридес не ми хареса , че е резерва.

Вълчан
Мнения: 4271
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот Вълчан » 23 сеп 2018 18:12

Мауридес като свали 5-6 кила ще заприлича на таран.Засега подтичва като кюфте и то само на къси разстояния.Тренера ви си знае работата.Иначе за мача очаквах повече от Врачани.Може би попадението на Божинов ги стъписа..... :mrgreen: :mrgreen: Можеха да докопат равен.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот CaptainBertorelli » 23 сеп 2018 18:14

CaptainBertorelli написа:Това ще е по-скоро домакинство, отколкото гостуване. Очаквам мощно начало, с цел бързо повеждане и после убиване на темпото и контри. Победа с два-три гола разлика.

Така и стана! НЕМ е ясен. Така е станал шампион на Словакия. Без да блести, просто си планира нещата дългосрочно. Отборът е в добра физическа форма, но продължава да се пази, когато може. Не е красиво, но се гони резултат. За един полусезон ще имаме 30 мача. Няма как да размазваш... Иначе, толкова полиция не съм виждал на едно място. Най-смешно е, че полицията и жандармерията бяха навсякъде около стадиона, а врачани влизаха точно пред наша публика в А, където няма никаква полиция. Което обезсмисли цялата охрана. Добре, че нямаше един ненормалник да хвърли нещо...
Хайл Мусолини

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот choko77 » 24 сеп 2018 16:06

CaptainBertorelli написа:
CaptainBertorelli написа:Това ще е по-скоро домакинство, отколкото гостуване. Очаквам мощно начало, с цел бързо повеждане и после убиване на темпото и контри. Победа с два-три гола разлика.

Така и стана! НЕМ е ясен. Така е станал шампион на Словакия. Без да блести, просто си планира нещата дългосрочно. Отборът е в добра физическа форма, но продължава да се пази, когато може. Не е красиво, но се гони резултат. За един полусезон ще имаме 30 мача. Няма как да размазваш... Иначе, толкова полиция не съм виждал на едно място. Най-смешно е, че полицията и жандармерията бяха навсякъде около стадиона, а врачани влизаха точно пред наша публика в А, където няма никаква полиция. Което обезсмисли цялата охрана. Добре, че нямаше един ненормалник да хвърли нещо...

Колега ти май си в грешка или за пръв път стъпваш на тоя стадион!Врачани се водим домакини,а ни бяха запратили на майната си да си спираме колите,а вие си спирахте пред стадиона,второ-сектор А така наречен е за домакините или по топно врачани,а вие че сте били нахлули там никой не вие виновен.Трето-има си сектор за гости до който нито един врачанин няма достъп.Четвърто-мниго от вашите с червени фланелки бяха тръгнали незнайно къде и си мислеха ,че са на парад и наистина щеше да стане меле!Да бяхте повече ,защото цяла северозападна България се беше изсипала в Монтана,а знаем,че тя е червена(комунисти и цскари)Охрана допускаше всеки ,където иска да иде и това беше голяма грешка!

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот CaptainBertorelli » 24 сеп 2018 18:28

choko77 написа:
CaptainBertorelli написа:
CaptainBertorelli написа:Това ще е по-скоро домакинство, отколкото гостуване. Очаквам мощно начало, с цел бързо повеждане и после убиване на темпото и контри. Победа с два-три гола разлика.

Така и стана! НЕМ е ясен. Така е станал шампион на Словакия. Без да блести, просто си планира нещата дългосрочно. Отборът е в добра физическа форма, но продължава да се пази, когато може. Не е красиво, но се гони резултат. За един полусезон ще имаме 30 мача. Няма как да размазваш... Иначе, толкова полиция не съм виждал на едно място. Най-смешно е, че полицията и жандармерията бяха навсякъде около стадиона, а врачани влизаха точно пред наша публика в А, където няма никаква полиция. Което обезсмисли цялата охрана. Добре, че нямаше един ненормалник да хвърли нещо...

Колега ти май си в грешка или за пръв път стъпваш на тоя стадион!Врачани се водим домакини,а ни бяха запратили на майната си да си спираме колите,а вие си спирахте пред стадиона,второ-сектор А така наречен е за домакините или по топно врачани,а вие че сте били нахлули там никой не вие виновен.Трето-има си сектор за гости до който нито един врачанин няма достъп.Четвърто-мниго от вашите с червени фланелки бяха тръгнали незнайно къде и си мислеха ,че са на парад и наистина щеше да стане меле!Да бяхте повече ,защото цяла северозападна България се беше изсипала в Монтана,а знаем,че тя е червена(комунисти и цскари)Охрана допускаше всеки ,където иска да иде и това беше голяма грешка!

Явно не си ме разбрал. Забележката ми е към организацията на полицията. Към врачани нямам забележки. Добра публика и много добра агитка. След мача се прибирах сам и в някаква уличка кола пълна с врачани спря за да пресека. Бях си с фланелката и шала. Друга ми беше идеята.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ 22.09. 20:00 Ботев Враца - ЦСКА

Мнениеот Red_Neck » 25 сеп 2018 12:00

Божинката:
За цъжаление, 1:0 Валери Божинов, ... след това пропуснах дузпа, ... поемам цялата отговорност и цялата вина за тази загуба, .... не си я слагам на сърце, но поемам тази отговорност!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта