Първа лига VIII кръг: ЦСКА - Черно море (Варна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА - Черно море (Варна)

Мнениеот Ozzimozzi » 16 сеп 2018 12:44

tut написа:
d.milanov написа:Честно да си кажа, снощи си понапсувах хубаво Черни и Чорбата, докато бях на стадиона, но сега като изгледах репортажа, разбирам, че не съм прав и им се извинявам. Някакъв чим повдига топката нагоре и затова вратаря не успява да я ритне. Жалко, че отново влезна такъв гол, който неминуемо ще се отрази на психиката им. :(


Понеже често стават такива голове и се се чудя не виждат ли вратарите, че нещо с тревата не е наред, когато топката идва към тях ?!? ....

Напред армейски лъвове ... 32-та зове!!

По-скоро гледат в коя посока да изритат топката.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА - Черно море (Варна)

Мнениеот Red_Neck » 16 сеп 2018 12:52

tut написа:
d.milanov написа:Честно да си кажа, снощи си понапсувах хубаво Черни и Чорбата, докато бях на стадиона, но сега като изгледах репортажа, разбирам, че не съм прав и им се извинявам. Някакъв чим повдига топката нагоре и затова вратаря не успява да я ритне. Жалко, че отново влезна такъв гол, който неминуемо ще се отрази на психиката им. :(


Понеже често стават такива голове и се се чудя не виждат ли вратарите, че нещо с тревата не е наред, когато топката идва към тях ?!? ....

Напред армейски лъвове ... 32-та зове!!

Топката подскочи на чим, факт.
Това обаче няма как да оправдае мега неадекватната игра с крака на Черни.
Загубата в Разград си е на негова сметка без хън-мън. Добре, че в този мач не стана сакатлък!
Следващите 2 мача са идеална възможност да видим Стипица под рамката!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3589
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА - Черно море (Варна)

Мнениеот danko_sot » 16 сеп 2018 13:36

Сладка победа, но на моменти отново си личеше една безидейност в предни позиции, а и аман от тези дълги топки от защитниците към нападателите. Това най-ясно си пролича след изравнителния гол на Морето, а ако не беше красивия гол на Деспода, не се виждаше как ще пробием защитата на моряците. Искаше ми се да видя нещо различно в тактически план и постройка на играчите от страна на НЕМ, но той продължава да разчита на едни и същи играчи и една и съща тактика. Така и не иска да пробва някой различен играч да играе зад Мауридес освен Джеси. Не пробва схема с двама нападатели от самото начало на мача, изобщо страхливо и еднообразно водене на мачовете от НЕМ. Винаги разчита само на сигурността, без да поема рискове.
Освен резултата, положителното е включването в игра на новия нападател, забравих му името и на Тиаго. Португалецът изора терена след като влезна и дава признаци, че иска да играе и че връща най-добрата си форма. От друга страна новата ни ерна перла не направи нещо запомнящо се, но показа изключителна скорост и гъвкавост, каквато рядко се виждат по бг терените ни. Имам чувството, че ударихме десятката с неговото привличане и ще ни бъде доста полезен, стига НЕМ да го използва правилно.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА - Черно море (Варна)

Мнениеот tornadooo » 16 сеп 2018 13:45

За това което направи Джеси абсолютен червен картон навсякъде извън България, гол нямаше да последва естествено. Отново невдигната очевАдна засада, ако там имаше гол щяха да го признаят... Няма смисъл от коментар, както обичам да казвам в Европа се вижда кой колко може и кой до къде стига.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА - Черно море (Варна)

Мнениеот tornadooo » 16 сеп 2018 13:54

Ozzimozzi написа:
W84me написа:Стига бе, хора, опитвате се съвсем да изкривите ситуацията. Искате да кажете, че след като играе с топката, нападател може да прави каквото си реши с противника? Това, че е играл с топката звучи като оправдание вече само в България. Наистина играе пръв, но в следващия момент бутоните му са в корема и гърдите на вратаря, застрашаващи сериозно здравето му. Дори за вас това е прекалено. Вижте ситуацията на Мане от преди година - напълно идентична и червен картон за Мане + 3 мача наказание...

След като нападателя игра с топката, вратаря се размина с нея и налетя на нападателя, вследствие на което се получи сблъсък, но Джеси не падна. Ако беше паднал - абсолютна дузпа. Не виждам какво сложно има в ситуацията!

Играе първи с топката но с опасно вдигнат крак, запознай се малко с правилата, първото не оправдава второто и се свири нарушение за опасна игра. И как точно вратаря му налита, аз нормален човек не знам да налита с гърди срещу бутонки? На всички са ясно касапските похвати на играчите на ЦСКА-София, това няма да спре тъй като са безнаказани, в България де, в Европа на 3-4 мача видяхме колко червени картона отнесоха.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА - Черно море (Варна)

Мнениеот ivan56 » 16 сеп 2018 13:58

Red_Neck написа:
tut написа:
d.milanov написа:Честно да си кажа, снощи си понапсувах хубаво Черни и Чорбата, докато бях на стадиона, но сега като изгледах репортажа, разбирам, че не съм прав и им се извинявам. Някакъв чим повдига топката нагоре и затова вратаря не успява да я ритне. Жалко, че отново влезна такъв гол, който неминуемо ще се отрази на психиката им. :(


Понеже често стават такива голове и се се чудя не виждат ли вратарите, че нещо с тревата не е наред, когато топката идва към тях ?!? ....

Напред армейски лъвове ... 32-та зове!!

Топката подскочи на чим, факт.
Това обаче няма как да оправдае мега неадекватната игра с крака на Черни.
Загубата в Разград си е на негова сметка без хън-мън. Добре, че в този мач не стана сакатлък!
Следващите 2 мача са идеална възможност да видим Стипица под рамката!


Как неадекватна бе, такъв ляв външен фалц, не се вижда всеки ден :mrgreen:
Тоя гол може да го пишете, на тия където подържат тревата :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

gihuelo
Мнения: 5669
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА - Черно море (Варна)

Мнениеот gihuelo » 16 сеп 2018 14:01

tornadooo написа:
Ozzimozzi написа:
W84me написа:Стига бе, хора, опитвате се съвсем да изкривите ситуацията. Искате да кажете, че след като играе с топката, нападател може да прави каквото си реши с противника? Това, че е играл с топката звучи като оправдание вече само в България. Наистина играе пръв, но в следващия момент бутоните му са в корема и гърдите на вратаря, застрашаващи сериозно здравето му. Дори за вас това е прекалено. Вижте ситуацията на Мане от преди година - напълно идентична и червен картон за Мане + 3 мача наказание...

След като нападателя игра с топката, вратаря се размина с нея и налетя на нападателя, вследствие на което се получи сблъсък, но Джеси не падна. Ако беше паднал - абсолютна дузпа. Не виждам какво сложно има в ситуацията!

Играе първи с топката но с опасно вдигнат крак, запознай се малко с правилата, първото не оправдава второто и се свири нарушение за опасна игра. И как точно вратаря му налита, аз нормален човек не знам да налита с гърди срещу бутонки? На всички са ясно касапските похвати на играчите на ЦСКА-София, това няма да спре тъй като са безнаказани, в България де, в Европа на 3-4 мача видяхме колко червени картона отнесоха.


2 червени картона бяха за бой след мача. Третия е на Тиаго ,който може би е най- малко нарушаващия правилата ни футболист.
Къде видя касапи не знам.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА - Черно море (Варна)

Мнениеот d.milanov » 16 сеп 2018 14:03

tornadooo написа:За това което направи Джеси абсолютен червен картон навсякъде извън България, гол нямаше да последва естествено. Отново невдигната очевАдна засада, ако там имаше гол щяха да го признаят... Няма смисъл от коментар, както обичам да казвам в Европа се вижда кой колко може и кой до къде стига.

Не се напъвай, че да не се наакаш. Гола е редовен, а това, че не ви устройва не е наша работа.

krumeto
Мнения: 3634
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА - Черно море (Варна)

Мнениеот krumeto » 16 сеп 2018 14:20

d.milanov написа:
tornadooo написа:За това което направи Джеси абсолютен червен картон навсякъде извън България, гол нямаше да последва естествено. Отново невдигната очевАдна засада, ако там имаше гол щяха да го признаят... Няма смисъл от коментар, както обичам да казвам в Европа се вижда кой колко може и кой до къде стига.

Не се напъвай, че да не се наакаш. Гола е редовен, а това, че не ви устройва не е наша работа.

Нас не ни устройва картона, а вас Лудогорец ви устройва!
Червен картон по всички футболни учебници!
Изиграхте 6 мача в Европа, 3 червени картона малко ли ти се виждат? Дебелоочие! Няма значение преди, по време или след мач са картоните. След мача не стават оранжеви! :lol:
Да се спре с подпирането на червения "картонен гранд" от съдии, репортери, коментатори, диктори... и т.н.
Последна промяна от krumeto на 16 сеп 2018 14:22, променено общо 1 път.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига VIII кръг: ЦСКА - Черно море (Варна)

Мнениеот Ozzimozzi » 16 сеп 2018 14:21

danko_sot написа:Сладка победа, но на моменти отново си личеше една безидейност в предни позиции, а и аман от тези дълги топки от защитниците към нападателите. Това най-ясно си пролича след изравнителния гол на Морето, а ако не беше красивия гол на Деспода, не се виждаше как ще пробием защитата на моряците. Искаше ми се да видя нещо различно в тактически план и постройка на играчите от страна на НЕМ, но той продължава да разчита на едни и същи играчи и една и съща тактика. Така и не иска да пробва някой различен играч да играе зад Мауридес освен Джеси. Не пробва схема с двама нападатели от самото начало на мача, изобщо страхливо и еднообразно водене на мачовете от НЕМ. Винаги разчита само на сигурността, без да поема рискове.
Освен резултата, положителното е включването в игра на новия нападател, забравих му името и на Тиаго. Португалецът изора терена след като влезна и дава признаци, че иска да играе и че връща най-добрата си форма. От друга страна новата ни ерна перла не направи нещо запомнящо се, но показа изключителна скорост и гъвкавост, каквато рядко се виждат по бг терените ни. Имам чувството, че ударихме десятката с неговото привличане и ще ни бъде доста полезен, стига НЕМ да го използва правилно.

Проблемите ни идваха от халфовата линия. При изнасянето на топката оставаше една празнина в средата и защитниците често бяха принудени да я изритват към нападателите, което е доста изнервящо. Другото, което направи впечатление, е че загубихме почти всички втори топки. За мен лично в този мач длъжници бяха халфовете и двата бека. Лясков увисваше много, а отделно играе и много нечисто. Джеси в голям период от срещата се пестеше, а прояви и висша форма на егоизъм. Ще се повторя, но Мауридес игра много силно, въпреки че не вкара гол. За Бодура също споменах, че направи много силен мач! Общо взето трябва стабилност на левия бек и малко повече креативност в средата.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта