Първа лига VII кръг: Ботев Пд. - ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Ботев Пд. - ЦСКА

Мнениеот Sisi 1914 » 01 сеп 2018 20:46

Заслужено равенство! 8-)
Левски завинаги в моето сърце![

draziw
Мнения: 71
Регистриран на: 22 авг 2018 14:00
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Ботев Пд. - ЦСКА

Мнениеот draziw » 01 сеп 2018 20:47

Трагичен мач. Всеки мач силни топки напред или пък само центрирания от фланга. Няма разигравания с едно две докосвания пред полето и да се извеждат нападателите. Десподов е трагичен срещу по-добрите отбори - класи под крило като Енрике. Мауридес е разкрит вече, Джеси е само добър в полето

draziw
Мнения: 71
Регистриран на: 22 авг 2018 14:00
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Ботев Пд. - ЦСКА

Мнениеот draziw » 01 сеп 2018 20:49

UNBEATABLE написа:
MarianDimitrov написа:Аз толкова сгрешени пасове в ЦСКА не съм виждал никога през живота си.

Пак казвам, треньора няма вина, че Тиаго е дупка ... ето ви го в центъра - всеки пас сгрешен, всяка атака убита...

Не е Тиаго проблемът. Дори и да вземе топка, той почти няма с кого да комбинира. Мауридес е бавен, Джеси не обича явно да спринтира, а Десподов почти винаги играе на ръба на засадата и е риск да се подаде топка към него. Време е да се пробва Евандро титуляр. Никой топ европейски отбор няма типичен таран за нападател.

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Ботев Пд. - ЦСКА

Мнениеот Mitata » 01 сеп 2018 21:57

draziw написа:
UNBEATABLE написа:
MarianDimitrov написа:Аз толкова сгрешени пасове в ЦСКА не съм виждал никога през живота си.

Пак казвам, треньора няма вина, че Тиаго е дупка ... ето ви го в центъра - всеки пас сгрешен, всяка атака убита...

Не е Тиаго проблемът. Дори и да вземе топка, той почти няма с кого да комбинира. Мауридес е бавен, Джеси не обича явно да спринтира, а Десподов почти винаги играе на ръба на засадата и е риск да се подаде топка към него. Време е да се пробва Евандро титуляр. Никой топ европейски отбор няма типичен таран за нападател.



Плеймейкърът трябва да раздава точни пасове, независимо от качествата на нападателите. През миналия сезон Тиаго го правеше, сега е дупка. Затова ЦСКА има огромна нужда от още един плеймейкър.

В неубедителна форма е и Пинто, в тази връзка не знам защо несъмнено по-добрият Бикел е негова резерва.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Ботев Пд. - ЦСКА

Мнениеот Plovdivskia Grand » 01 сеп 2018 23:27

"Неволно" пропуснати жълти картони за Малинов и Лясков в 20 и 23 минути , очевидна дузпа срещу Афонсо, очевиден фаул срещу Стивън Петков на границата на полето...Да сте живи и здрави !Апропо, една изпусната засада на Десподов при която преди да шутира топката му бе избита.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Ботев Пд. - ЦСКА

Мнениеот Elliah » 01 сеп 2018 23:36

Plovdivskia Grand написа:"Неволно" пропуснати жълти картони за Малинов и Лясков в 20 и 23 минути , очевидна дузпа срещу Афонсо, очевиден фаул срещу Стивън Петков на границата на полето...Да сте живи и здрави !Апропо, една изпусната засада на Десподов при която преди да шутира топката му бе избита.

Мен ме изненада страшно грубата игра от ЦСКА-София... Не си учат уроците. Малинов си беше за гонене, Лясков също. Грешките на съдиита са най-вероятно от некадърност, но не бива да се позволява подобна грубиянщина по терена. Точно тази безнаказаност, която чувстват футболистите за малко не им изяде главата срещу Рига, а със сигурност им изяде главата срещу Копенхаген.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Ботев Пд. - ЦСКА

Мнениеот bilyaletdinov » 01 сеп 2018 23:46

Два по-сериозни мача извън София и два пъти загуба на точки. Можете само да благодарите на Чинков, който не им даде иста дузпа на "жълтурите".
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Ботев Пд. - ЦСКА

Мнениеот peliforewer » 01 сеп 2018 23:48

Plovdivskia Grand написа:"Неволно" пропуснати жълти картони за Малинов и Лясков в 20 и 23 минути , очевидна дузпа срещу Афонсо, очевиден фаул срещу Стивън Петков на границата на полето...Да сте живи и здрави !Апропо, една изпусната засада на Десподов при която преди да шутира топката му бе избита.

Апропо,още една несъществуваща засада на Десподов при която излизаше сам срещу вратаря и заради това че изрита топката получи жълт картон,много спорен фаул на Бодуров придружен с жъл картон.Сега ме интересува друго,гледах как Ботев игра с Левски,гледах едни постановки с Лудогорец и днес мача с ЦСКА ,ще ми е интересно да ми обясниш какво се променя в чипа на тези футболисти като трябва да играят с ЦСКА.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Ботев Пд. - ЦСКА

Мнениеот Elliah » 01 сеп 2018 23:52

peliforewer написа:
Plovdivskia Grand написа:"Неволно" пропуснати жълти картони за Малинов и Лясков в 20 и 23 минути , очевидна дузпа срещу Афонсо, очевиден фаул срещу Стивън Петков на границата на полето...Да сте живи и здрави !Апропо, една изпусната засада на Десподов при която преди да шутира топката му бе избита.

Апропо,още една несъществуваща засада на Десподов при която излизаше сам срещу вратаря и заради това че изрита топката получи жълт картон,много спорен фаул на Бодуров придружен с жъл картон.Сега ме интересува друго,гледах как Ботев игра с Левски,гледах едни постановки с Лудогорец и днес мача с ЦСКА ,ще ми е интересно да ми обясниш какво се променя в чипа на тези футболисти като трябва да играят с ЦСКА.

Ами може би просто не сте чак толкова велики? Или сквернословя във грешния форум? :)
Както и да играят Ботев, ако искате да сте шампиони трябва да можете да ги биете, а не да се ритате като кочове и да не създадете никакви положения за гол нали така? Или Домуса и вас е стимулирал ма да не играете?
Може би не ги бихте щото Калзберг не ви е спонсор? :)

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Ботев Пд. - ЦСКА

Мнениеот peliforewer » 01 сеп 2018 23:56

Elliah написа:
Plovdivskia Grand написа:"Неволно" пропуснати жълти картони за Малинов и Лясков в 20 и 23 минути , очевидна дузпа срещу Афонсо, очевиден фаул срещу Стивън Петков на границата на полето...Да сте живи и здрави !Апропо, една изпусната засада на Десподов при която преди да шутира топката му бе избита.

Мен ме изненада страшно грубата игра от ЦСКА-София... Не си учат уроците. Малинов си беше за гонене, Лясков също. Грешките на съдиита са най-вероятно от некадърност, но не бива да се позволява подобна грубиянщина по терена. Точно тази безнаказаност, която чувстват футболистите за малко не им изяде главата срещу Рига, а със сигурност им изяде главата срещу Копенхаген.

Значи според теб футболистите на ЦСКА бяха по-груби от тези на Ботев,аферим ашколсун явно много я разбираш тази игра :) ,само ще ти припомня как бяха ритани първото полувреме Джеси и Мауридес.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта