Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
vn1n0v
Мнения: 2
Регистриран на: 09 сеп 2015 13:38
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот vn1n0v » 19 авг 2018 09:51

:!: ЦСКА ще бие с минимална разлика.
Основни фактори ще са слабия Лудогорец и разчитането от тяхна страна, мачът да се реши от съдията.

Другия фактор е естествено нападението на ЦСКА, като се обзалагам че ще вкараме поне 2 гола.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот hydetoshi » 19 авг 2018 11:04

Мен ме е страх за Мауридес. Знам,че в момента при Мoци вървят инструкции,как да го извади с трайна контузия от мача. То на него по принцип инструкции не му трябват,защото е достатъчно малоумен за да го направи дори само за собствено удоволствие.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
capitan7321
Мнения: 86
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:26
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот capitan7321 » 19 авг 2018 12:54

Много сини приятелки пак са налазили нашия форум-по живи сме от всякога.Иначе за мача-победа за ЦСКА ако няма съдийска тесла.

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот amoros » 19 авг 2018 12:59

ЦСКА е с нови силни попълнения.Класата на Лудогорец не подлежи на съмнение.Победата ще е за по мотивираният отбор а това е червеният отбор.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот tornadooo » 19 авг 2018 13:08

3:0, ако на Кешеру му е много жега и го мързи, 2:0 :)

Потребителски аватар
grozdanovdng78
Мнения: 494
Регистриран на: 22 фев 2018 23:26
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот grozdanovdng78 » 19 авг 2018 14:05

За съжаление ЦСКА са много силни в защита, имат само един допуснат гол до сега в шампионата. Ясно е че Лудогорец срещу такава защита няма как да вкарат. Дано защитата на Лудогорец да издържи на натиска от ЦСКА, защото Броун не е във форма. Сега най-важното е да се прекъсне победната серия на червените. А това може да стане при резултат 0:0, поради силната защита на ЦСКА. Лудогорец като навлезе във форма ще навакса изоставянето. От фен на Лудогорец.

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот SLAP » 19 авг 2018 16:18

Противниците са много слаби в халфовата линия, не знам кой им е градил атаките до сега, но в момента са трагедия, от това куца и нападението им.
Очаквам безпроблемна победа за ЦСКА, доколкото имам наблюдения над НЕМ ще се опитаме да вкараме два бързи гола и от там насетне да "приспим" играта(това последното още не го умеем, ама се работи, туко-виж има напредък в това направление.
Както винаги НЕМ ще направи страхотен анализ на противника, само не знам как като и самия противник не знае какво играе в последните 1-2 месеца..
Много ми се ще Брикел да играе на мястото на Малинов, а Перейра на мястото на неграмотника в центъра(писна ми от това момче, колко шанса, колко простени грешки, колко загубени точки, мачовек и проче..).
ЦСКА!
Черни
Секулич, Бодуров, Перейра, Лясков
Брикел, Пинто
Десподов Тиаго
Да Силва
Мауридес

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот SilentKiller » 19 авг 2018 17:32

Тоя Аутуори май върви по пътя на Бруно Рибейро. Лудогорец след мачовете с Крусейдърс вкарва едва по гол/гол и половина средно на мач, а на няколко пъти и не вкара - двата мача с Види+загубата от Локо Пловдив вкъщи - 0:1. Ако сега не ги биете, няма кога. :roll:

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот защо » 19 авг 2018 18:01

И с две думи и в резюме, съдиите ще плачат в съблекалнята.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот HardWork » 19 авг 2018 18:02

Гледам коефициента за Лудогорец пада драстично, явно се слагат маса пари на 1ца?! За нас се качи от 4 на 5,5 в рамките на 12 часа, букитата смятат мача за твърда еденица.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта