Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот peliforewer » 21 авг 2018 01:09

tornadooo написа:
tut написа:Игра с ръка в наказателното, приоми от джудото а фалове само срещу ЦСКА ... удари в лицето.... и после некъв се чуди защо ЦСКА нямали положения ..... те лудите с тая съдийска подкрепа стигнаха до 3-4 положения ве ...

Напред армейски лъвове ...32-та зове!

Намерил кой да говори за удари в лицето, фен на Чорбаджийски дето в Русе би два юмрука на противник и никой от 5 съдии не видя. Колко червени картона получихте в лига европа ? Сега ясно ли ти е че ако в нашето първенство свирят чужди съдии мач с 11 души няма да завършите.

Не ти ли омръзна да пишеш глупости,за стотен път пиша тук за такива като теб че ДК към БФС наказа тогава Чорбаджийски да не играе два мача,сега питам наказа ли БФС Шоколаров за опита за чупене на крак на Жоржиньо и какъв картон му показа Чинков,утре ДК ще накаже ли Вандерсон за удара в лицето на Лясков и съдията Йорданов какъв картон му показа че съм пропуснал.Или давай да дъвчем дъвката Чорбаджийски още 10 години,а другите са ангели.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот bilyaletdinov » 21 авг 2018 08:09

А, Лясков какъв картон и какво наказание получи за удара срещу Галин Иванов миналия мач? Или щом не е за вас го подминавате удобно?
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот d.milanov » 21 авг 2018 08:40

bilyaletdinov написа:А, Лясков какъв картон и какво наказание получи за удара срещу Галин Иванов миналия мач? Или щом не е за вас го подминавате удобно?

Знам само, че от мача със Славия Жоржиньо е трайно контузен.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот peliforewer » 21 авг 2018 08:59

bilyaletdinov написа:А, Лясков какъв картон и какво наказание получи за удара срещу Галин Иванов миналия мач? Или щом не е за вас го подминавате удобно?

Нищо не подминавам,само казвам че опорната точка с Чорбаджийски вече много се изтърка,а реално той получи наказание,реферът също.Не знам защо решиxте че Чорбаджийски е най-големият грешник в българския футбол,непрекъснато споменавате за пример тези дето са получили наказание за постъпките си,а тези дето минават между капките безнаказани не ги казвате,те са добрите защото са контузили ,ударили или ощетили футболисти на ЦСКА.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот BFS » 21 авг 2018 10:50

djd написа:"отборът на Гриша Ганчев" :lol:
Евала! Да напишеш 1 страница глупости и да не споменеш нито веднъж имената на отборите в този мач. :mrgreen:
Да питам аз Инджов и Христо Стоичков имат ли си отбори?



честно ли не ти е ясно за кои отбори пишем в тази тема?
Лудогорец е домакин
ЦСКА-София е гост

чакай да видя кое не вярно

[offtopic]13 Март 2018 г.
"Председателят на Дисциплинарната комисия към БФС Юрий Кучев обясни защо нападателят на ЦСКА-София Фернандо Каранга не е санкциониран за жестовете си по време на мача с Пирин.
Причината за това сe оказаха двама човека - съдията на двубоя Георги Димитров и дежурният делегат Валентин Драгомиров. Те са имали 24 часа, в които са можели да изгледат на видеозапис инцидента, след което да сезират ДК, но са отказали да го направят."

Гонг.бг 18 Март 2018 г.
"Каранга отпразнува победата със щаба на "червените" след последния съдийски сигнал, като не пропусна да направи и своя жест, запазена марка, с ръка през гърлото."
Тука моралистите от Гонг възхваляват терориста Каранга за жеста му, а говорят че Моци нямал морал че се зарадвал пред публиката и то не с неприлични жестове, ами че вдигнал победоносно ръце!!!
Пак двойни стандарти, дребните коментатори/журналисти не могат да разберат, че този нов клуб освен омраза друго не генерират към този отбор ЦСКА-СОФИЯ (оскоро в София)
Този отбор се превърна в най-антипатичният на всеки фен на футбола в БГ.
а твоят проблем е в късата памет[/offtopic]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот kiril.a.d » 21 авг 2018 10:57

Колеги, относно Чорбаджийски, въпреки официалното съобщение че е контузен, аз разсъждавам върху една, дори малко смешна ситуация, но много по-реална:
- пред вид характера на Чорбаджийски, възможностите за неучастие в мача му с Лудогорец, са две:
Първо, може би самия Маестро вече е разбрал запалчивия характер и не го е пуснал, за да не получи нов червен картон, пред вид очакваната игра и съдийство, от Лудоторец.
И второ, може самия Чорбаджийски да е поискал да не играе в този мач, защото си знае, че нервите му няма да издържат на провокациите на съдията и играчите на Лудогорец.

Ей така става, с официалните новини и реалните причини...Просто, човек трябва да подлага всичко на съмнение и анализ, както е казал Сократ, а след това, анализирайки, да се досети за истинските причини ;)
Аз, на официални съобщения, изказвания, писания, не вярвам!!! - и това ми помага да съм независим, обективен коментиращ анализатор.
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот kiril.a.d » 21 авг 2018 11:09

BFS написа:
djd написа:"отборът на Гриша Ганчев" :lol:
Евала! Да напишеш 1 страница глупости и да не споменеш нито веднъж имената на отборите в този мач. :mrgreen:
Да питам аз Инджов и Христо Стоичков имат ли си отбори?



честно ли не ти е ясно за кои отбори пишем в тази тема?
Лудогорец е домакин
ЦСКА-София е гост

чакай да видя кое не вярно

[offtopic]13 Март 2018 г.
"Председателят на Дисциплинарната комисия към БФС Юрий Кучев обясни защо нападателят на ЦСКА-София Фернандо Каранга не е санкциониран за жестовете си по време на мача с Пирин.
Причината за това сe оказаха двама човека - съдията на двубоя Георги Димитров и дежурният делегат Валентин Драгомиров. Те са имали 24 часа, в които са можели да изгледат на видеозапис инцидента, след което да сезират ДК, но са отказали да го направят."

Гонг.бг 18 Март 2018 г.
"Каранга отпразнува победата със щаба на "червените" след последния съдийски сигнал, като не пропусна да направи и своя жест, запазена марка, с ръка през гърлото."
Тука моралистите от Гонг възхваляват терориста Каранга за жеста му, а говорят че Моци нямал морал че се зарадвал пред публиката и то не с неприлични жестове, ами че вдигнал победоносно ръце!!!
Пак двойни стандарти, дребните коментатори/журналисти не могат да разберат, че този нов клуб освен омраза друго не генерират към този отбор ЦСКА-СОФИЯ (оскоро в София)
Този отбор се превърна в най-антипатичният на всеки фен на футбола в БГ.
а твоят проблем е в късата памет[/offtopic]

[offtopic]Слушай, не те знам чий привърженик си, но се спри, защото влизаш в много опасна територия!
- жеста на Каранга, е доста популярен, сред не един и двама футболисти, като някъде го санкционират, някъде, не!
- но показване на каратистки умения, на футболен терен - визирам удара в корема на Стефан Никулич, от Моци - веднага се наказват с червен картон! - да си спомняш за такъв?...[/offtopic]
И отново лъжа и замазване е че Мауридес избухна срещу Моци, заради жеста пред трибуните! - в рамките на последните 10 минути, Моци два пъти събори Мауридес в наказателното поле, но сигнал от съдията не последва. А второто събаряне, беше само секунди преди края и...просто изгледай видеото да видиш виновната усмивка на Моци, който самия очакваше вече съдията да свири дузпа! Но не биде, а победния му жест, вече дойде в повече на Мауридес, но в личен план, а не както го казват "официалните коментатори"!!!

[offtopic]Изобщо, можеш ли да ми посочиш мач, в Българското първенство, в което Моци да не е бил за червен картон?...

И не забравяй, не ЦСКА-София е омразен отбор, на цяла България, а именно Лудогорец, заради не футболните средства с които борави в почти всеки мач!
И на второ място по омраза е БФС, които си затварят очите за всичко, явно достатъчно платени от Домусчиев...публична тайна! - ти, не я ли знаеш? ;)[/offtopic]
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот BFS » 21 авг 2018 11:25

kiril.a.d написа:Колеги, относно Чорбаджийски, въпреки официалното съобщение че е контузен, аз разсъждавам върху една, дори малко смешна ситуация, но много по-реална:
- пред вид характера на Чорбаджийски, възможностите за неучастие в мача му с Лудогорец, са две:
Първо, може би самия Маестро вече е разбрал запалчивия характер и не го е пуснал, за да не получи нов червен картон, пред вид очакваната игра и съдийство, от Лудоторец.
И второ, може самия Чорбаджийски да е поискал да не играе в този мач, защото си знае, че нервите му няма да издържат на провокациите на съдията и играчите на Лудогорец.

Ей така става, с официалните новини и реалните причини...Просто, човек трябва да подлага всичко на съмнение и анализ, както е казал Сократ, а след това, анализирайки, да се досети за истинските причини ;)
Аз, на официални съобщения, изказвания, писания, не вярвам!!! - и това ми помага да съм независим, обективен коментиращ анализатор.

Ти наистина ли вярваш, че съдиите помагат по-малко на ЦСКА-София, отколкото на Лудогорец?
Ти гледа ли мача онзи ден? ЦСКА-СОфия първото полувреме играха борба, но не и футбол. Намери си мача и брой агресивни и опасни влизания и подлагания на играчите в червени фланелки. Ако беше нормален съдия, щеше да озапти грозната агресия и мача нямаше да има толкова нарушения. Моци има огромна промяна откакто игра каратискти срещу играч на ЦСКА предиг одини. Да, там беше за гонене, но това няма нищо общо с този мач. Не знам защо винаги говорите за стари мачове, а не говорите за сегашният мач. Там сме го коментирали, но това беше преди години. Ти казваш, че имаш независимо мнение, а все едно слушам Ники Александров и аз както другите журналисти от другият лагер да ти напомням да гледаме тук и сега, а не нещо случило се преди.
Чорбаджийски е слаб централен защитник, който благодарение на агресията с която играе и която му се позволява от съдиите, които "платеното БФС" от Домусчиев ви назначава всеки мач! Бодуров също не е класа, вместо да извика и да изкомандва младото момче да застане на голлинията, него го нямаше никакъв като капитан, затова ти казвам, че ми изглежда като неадекватен във всеки мач. "Журналистите" които говорят за великият ЦСКА, ако бяха истински хора на място, милеещи за отбора си и искащи да изглежда както го наричаш европейски, а не от ориента, щяха не да възхваляват Каранга, Ст. Манолевци и други за държанието си, ами щяха да искат от ръководството да се вземат мерки, както в другите отбори с традииции се прави и не се търпи подобно отношение. Веднага мога да ти дам пример с В.Гаджев и радостта му при победата със служебен резултат от Литекс(тогава). Най-грозното нещо което съм виждал във футбола по време на мач последните години. Та това беше порицано от хората на ръководни длъжности в Левски, че е срамно футболист на Левски да се радва на победа постигната по такъв начин. За това ти говоря, но явно имаме различни идеали. Хубав ден!
Последна промяна от BFS на 21 авг 2018 11:34, променено общо 1 път.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот kiril.a.d » 21 авг 2018 11:34

[offtopic]Относно съдиите - да, вярвам го, доколкото един футболен фактор, от управата на ППЛ отбор, каза че Домусчиев държи 11 съдии, а Гришата 6! - не съм го чел на няколко ракии ;)...
Аз пък виждам, Гришата да държи само 1 съдия - Кабаков!
По едно време мислех че и Чинков е негов съдия, но като видях свирнята му в мача ни със Славия, разбрах че и тоя е на Домусчиев!
Та, дай имена на съдии на Гришата?...че да не ти изреждам съдиите на Домусчиев...направо почвам от Съдийската комисия! :lol:[/offtopic]
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига V кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот peliforewer » 21 авг 2018 11:42

BFS написа:
djd написа:"отборът на Гриша Ганчев" :lol:
Евала! Да напишеш 1 страница глупости и да не споменеш нито веднъж имената на отборите в този мач. :mrgreen:
Да питам аз Инджов и Христо Стоичков имат ли си отбори?



честно ли не ти е ясно за кои отбори пишем в тази тема?
Лудогорец е домакин
ЦСКА-София е гост

чакай да видя кое не вярно

[offtopic]13 Март 2018 г.
"Председателят на Дисциплинарната комисия към БФС Юрий Кучев обясни защо нападателят на ЦСКА-София Фернандо Каранга не е санкциониран за жестовете си по време на мача с Пирин.
Причината за това сe оказаха двама човека - съдията на двубоя Георги Димитров и дежурният делегат Валентин Драгомиров. Те са имали 24 часа, в които са можели да изгледат на видеозапис инцидента, след което да сезират ДК, но са отказали да го направят."

Гонг.бг 18 Март 2018 г.
"Каранга отпразнува победата със щаба на "червените" след последния съдийски сигнал, като не пропусна да направи и своя жест, запазена марка, с ръка през гърлото."
Тука моралистите от Гонг възхваляват терориста Каранга за жеста му, а говорят че Моци нямал морал че се зарадвал пред публиката и то не с неприлични жестове, ами че вдигнал победоносно ръце!!!
Пак двойни стандарти, дребните коментатори/журналисти не могат да разберат, че този нов клуб освен омраза друго не генерират към този отбор ЦСКА-СОФИЯ (оскоро в София)
Този отбор се превърна в най-антипатичният на всеки фен на футбола в БГ.
а твоят проблем е в късата памет[/offtopic]

[offtopic]Явно само за теб и такива като теб жеста на Каранга е заплаxа,много други футболисти по света го правят и не вярвам някой да се е почувствал засегнат.Как да не се съглася с теб че Каранга е "терорист" ;) доста страx ви донесе на сини и зелени,та се наложи да впрегнете здравите сили от БФС за да се справите с него,то не бяxа симулации,доноси,декларации.Каранга вече е в Китай но още ви стряска в сънищата :) .[/offtopic]
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта