Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

11_best
Мнения: 754
Регистриран на: 04 май 2009 14:25
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот 11_best » 17 авг 2018 11:47

Дадохме дан на дългото отсъствие от Европа и младостта на някои от играчите. Какво имам предвид - тамън се ошашавиха след изравняването (Мауридес можеше да засече по-спокойно и точно ниското центриране на Тиаго при 1:1) и вкарахме мача в руслото, което искахме, елементарна непредизвикана грешка при изнасянето на Лясков, леко допуснат корнер, гол.
Ел Маестро се справи според мен, само Бикел трябваше да пусне заедно с Евандро на полувремето. Холандецът(за съжаление) е много по-комплексен и качествен играч.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот volf » 17 авг 2018 12:32

Съдията, мъдията....., ама по добрият отбор съобразно играта, продължава напред!

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот ELFen » 17 авг 2018 13:09

blue avalanche написа:
ELFen написа:Кофти "брадве" с гола от засада, но не това реши изхода - тези щяха да направят минимум хикса, точна оценка от Бодура...

И от Малинов, и от треньора... ;)
Мауридес - нула, Десподов - нула, Родригес - нула... Оттам нататък е лесно. Копенхаген си бяха "написали домашното".
Не стана ясно какво беше вашето "домашно"? Уж вие трябваше да вкарвате 2 гола, пък те имаха повече положения. Уж Мауридес бил звяр, пък техния ЦН ви разказа играта. И не само с двата гола.
И Бодуров, и Чорбаджийски са гола вода.

[offtopic]:shock: обърка адреса мейби ?! ние си направихме 1:1 със селското изпълнение на Броун :mrgreen:[/offtopic]
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот delqnski47 » 17 авг 2018 13:14

ELFen написа:
blue avalanche написа:
ELFen написа:Кофти "брадве" с гола от засада, но не това реши изхода - тези щяха да направят минимум хикса, точна оценка от Бодура...

И от Малинов, и от треньора... ;)
Мауридес - нула, Десподов - нула, Родригес - нула... Оттам нататък е лесно. Копенхаген си бяха "написали домашното".
Не стана ясно какво беше вашето "домашно"? Уж вие трябваше да вкарвате 2 гола, пък те имаха повече положения. Уж Мауридес бил звяр, пък техния ЦН ви разказа играта. И не само с двата гола.
И Бодуров, и Чорбаджийски са гола вода.

[offtopic]:shock: обърка адреса мейби ?! ние си направихме 1:1 със селското изпълнение на Броун :mrgreen:[/offtopic]

[offtopic]Аз му казах вчера,че си приказва малко по инерция.Не знам дали ме е прочел. :lol: Сигурно не. :lol:[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот delqnski47 » 17 авг 2018 13:18

W84me написа:
delqnski47 написа:Ти ли бе. :mrgreen: Дет само мрънкаш,че ни подпирали нас и Лудогорец за сметка на вас.

Самият факт, че някои от вас оспорват ЧК на Чорбаджийски, показва че представите са ви замъглени. Това не ви стига, а включихте и спонсора на Копенхаген в заверата.

По-силни са от нас,но и в двата мача имаше тънички моменти.Само казвам :arrow: Първи мач с върнатата топка и доста спорния червен картон на Чорбаджийски.Не го оправдавам,но имаше една груба ситуация на техния черен срещу Малинов с коляно в главата втория мач :!: Като заговорихме за втория мач -> чист гол от засада и дузпата,която не я дадоха срещу Евандро.Признавам,тая ситуация е ''ту партс'',защото Евандро продължи да играе,но си пролича че нарушението му повлия на удара срещу вратата, малко или много,а оня зализан гейзер с доста спорна ориентация беше длъжен да даде дузпата заради измислената засада :!: (аз лично щях да я дам,дори и в обратната посока,ако беше) Както и да е,аз съм доволен от момчетата.Малко коефициент,опит и добри трансфери в двете посоки.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот SLAP » 17 авг 2018 13:56

ОБОБЩЕНИЕ!(ТО МЕН)!
Супер успешна кампания, ПЪРВАТА НИ от 4 години насам, 2 кръга минати , в трети отпадаш от отбор играл в последните 11 години в групите на двата турнира.
Изобщо не съжалявам за Копенхаге, е щяхме да припечелим още 500к в евро ама...
По-добри са, във всичко, дори и в "негативните" изпълнения(симулации, подмолни удри, изнервяне и накъсване на играта). Чистия футбол отдавна вече не е печеливш.
Лошо ми се струва, че от УЕФА са ни набелязали след делата с/у тях...
Ще видим до година. Надявам се на НЕМ да не му писне толкова бързо, колкото в предишния му отбор и да остане на Армията поне 5-6години, ние ще сме винаги зад него!
С тази игра и тази тактическа дисциплина с лекота завършваме първи в Лигата, вземаме купата!
До месец, всичко излиза от лазарета, ей тогава... дръжте се!
И за ПОРЕДЕН път, трябват ни спортни психолози, да работят с момците, бенефициенти от една такава придобивка ще са ОГРОМНИ! В този мач, отново ненужни, нарушения, респективно жълти, изнервена игра, в последствие (последните 20 мин), паднаха и мотивационно, изпаднаха в някаква емоционална дупка, от кято се не измъкнаха до края на мача, а имаше още 20 мин...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот blue avalanche » 17 авг 2018 14:35

ELFen написа:
blue avalanche написа:
ELFen написа:Кофти "брадве" с гола от засада, но не това реши изхода - тези щяха да направят минимум хикса, точна оценка от Бодура...

И от Малинов, и от треньора... ;)
Мауридес - нула, Десподов - нула, Родригес - нула... Оттам нататък е лесно. Копенхаген си бяха "написали домашното".
Не стана ясно какво беше вашето "домашно"? Уж вие трябваше да вкарвате 2 гола, пък те имаха повече положения. Уж Мауридес бил звяр, пък техния ЦН ви разказа играта. И не само с двата гола.
И Бодуров, и Чорбаджийски са гола вода.

[offtopic]:shock: обърка адреса мейби ?! ние си направихме 1:1 със селското изпълнение на Броун :mrgreen:[/offtopic]

[offtopic]Не съм объркал адреса. Абсолютли нот! Просто се "присъединих". ;)[/offtopic]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот защо » 17 авг 2018 14:44

delqnski47 написа:Признавам,тая ситуация е ''ту партс'',защото Евандро продължи да играе,но си пролича че нарушението му повлия на удара срещу вратата, малко или много,а оня зализан гейзер с доста спорна ориентация беше длъжен да даде дузпата заради измислената засада :!: (аз лично щях да я дам,дори и в обратната посока,ако беше)

Той спря, според мен, остана прав и ритна топката, ама заради принципа, като беше сигурен, че ще има дузпа. Ако беше продължил да играе истински, щеше да се опита да си възстанови равновесието и контрола на топката, а не да посяга така небрежно.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот d.milanov » 17 авг 2018 15:19

Съдиите ни закопаха. Всичко в тоя футбол, каквото може да се свири, се свири в наш ущърб. Голове, засади, картони, връщане към вратаря - цялата гама и все в една посока. Надявам се, да запазим отбора и догодина да покажем по-силни игри и да влезем в групите на ЕКТ.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот blue avalanche » 17 авг 2018 15:38

Няколко митове и легенди, които се понесоха по форума след вчерашния мач:
Кофти стечение на обстоятелствата - ...необигран състав(ЦСКА).
Копенхаген са по-класния и опитен състав
...и най-вече, че като всяка година, така и тази половината отбор са нови футболисти.
Добри футболисти, много по-сработени,...
...защото наистина се видя, как се разтрепериха при изравняването!
...тамън се ошашавиха след изравняването

Що се отнася до "опитността" и "обиграността":
Бийеланд, Фишер, Сков, Н'Дайе и Йоронен се присъединяват към отбора през 2018-та година. Томсен, Зека и Вавро - през 2017-та. Това прави осем човека от стартовия състав вчера. Така, че да са "обиграни", да са "обиграни"...колко да са "обиграни"??? Толкоз за този мит.
Може ли някой да даде снимки, клипчета и т.н. от "разтрепераните" и "ошашавените" домакини след изравняването? Щото аз видях как 6(ШЕСТ) минути след изравняването "ошашавените" домакини поведоха с 2-1. :?
Дето се казва: дай Боже всекиму такова "ошашавяне". :lol:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта