Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот anons » 13 авг 2018 22:33

Всички предполагат че ЦСКА-София ще падне 2-3 на нула...това е пределно ясно.......
Стига сънища ...знаете че отбора е доста слаб все още......събудете се

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот sin4ec » 13 авг 2018 22:43

kiril.a.d написа:
Sisi 1914 написа:1-0

Сиси, ако познаеш, целия съм твой!
Но ако не познаеш - ти си моя! ;)
:lol:

Ще има ли снимки , видео-да се порадваме и ние. :mrgreen:
Инак по темата: по принцип в този спорт всичко е възможно. Ден, късмет, случайност, случва се. На базата на видяното в прекия мач, мачовете на отбора на ГГ в ППЛ и мача на Копенхаген, който гледах, моята прогноза е 3-1.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот защо » 14 авг 2018 08:46

tornadooo написа:Моята прогноза е 0:0, Копенхаген няма за какво да играят и просто ще излязат протоколно да мине срещата. Ще останем с един евроучастник както обикновено и логично бих казал.

След първите мачове и на мен така ми се струва, че ако има евроучастник и по-напред, ще е само един и нема да почва с Л.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

takoni
Мнения: 4
Регистриран на: 21 юли 2015 20:54
Местоположение: винету
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот takoni » 14 авг 2018 09:37

КОПЕНХАГЕН-ЦСКА 2-3
ЦСКА трябва да продължи,защото Аталанта чака ЦСКА , а не Копенхаген

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот dafquezz » 14 авг 2018 09:40

Пичове, не сме дорасли. Това е истината и е редно да я приемем спокойно. И играчите ни не са дорасли, и треньора ни също. Второто полувреме си пролича, малко от малко ако бяхме задържали топката, поне един от головете нямаше да падне. Датчаните нищо особено не играха, просто ние им дадохме пълна свобода. Хубавото е, че поне има аспекти на играта, в които тоя отбор е много добър, просто му трябва опит за да се налага в мачове, които не вървят по неговия начин.
За пръв път през сезон се наложи да играем в различен от стандартния си стил, и провала е налице. Лично за мен това е основното, по което към момента отстъпваме на сериозни отбори като Копенхаген. Не можем да сменяме темпото, да убиваме или изостряме мача когато ние пожелаем, ако нещо не тръгне в нашето русло сме склонни напълно да губим контрол над събитията. В Рига ни се размина, но дотам ни беше късмета. И така е по-добре, нека по-рано дойде истински отбор да ни покаже нагледно къде издишаме, отколкото пак да отнесем някоя разпасана команда като Адмира и да помпаме безпредметно самочувствие.
Видя се, че някои неща ги можем, и то добре. Дадохме битка, дето се казва, не сме се изложили. Лично на мен ми харесва тренера, и някакси подхожда на отбора, който води - талантлив и опасен, и кошмарно неопитен. Ако зависеше от мен, този отбор с този треньор бих ги оставил да растат заедно в следващите няколко сезона, независимо от резултатите.
От реванша не очаквам нищо вълнуващо. Футболът, противно на всички малоумни клишета на неграмотните писачи, е много логична игра. Очаквам да се случи логичното, и се надявам пак да покажем зъби и да напуснем турнира с достойнство. В неделя ще се види имаме ли топки да предявим някакви претенции към титлата. Миналия сезон това не ни достигна, футболните качества ги имахме. Просто отбора на Стамен беше някакъв хиперемоционален футболен джендър - много голямо желание имаше да играе мъжки, но нямаше топки да го направи, затова го избиваше на драма.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот kiril.a.d » 14 авг 2018 11:11

sin4ec написа:
kiril.a.d написа:
Sisi 1914 написа:1-0

Сиси, ако познаеш, целия съм твой!
Но ако не познаеш - ти си моя! ;)
:lol:

Ще има ли снимки , видео-да се порадваме и ние. :mrgreen:
Инак по темата: по принцип в този спорт всичко е възможно. Ден, късмет, случайност, случва се. На базата на видяното в прекия мач, мачовете на отбора на ГГ в ППЛ и мача на Копенхаген, който гледах, моята прогноза е 3-1.

:lol: бе по-добре и ти намери някое Сиси, вместо да воайорстваш ;)
Относно "базата на видяното" започвам да се съмнявам, че си гледал първия мач, след като не си видял как започнахме да мачкаме Копенхаген и съдията се намеси ;)...
А сега, съдия ще е комшулар ;)...Пак да кажа - може и в УЕФА да се възмутили от тенденциозното съдийство на белгиеца и да са ни пратили съдия да свири за нас ;)...
Последна промяна от kiril.a.d на 14 авг 2018 11:27, променено общо 1 път.
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот suni » 14 авг 2018 11:22

Господ е събирач, както се казва... :lol:
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот kiril.a.d » 14 авг 2018 11:29

suni написа:Господ е събирач, както се казва... :lol:

Дай Боже, в този мач, Господ да е Аллах и да ...изгони двама датчани, ако трябва, че и дузпа да ни даде! :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Kiril2681 » 14 авг 2018 12:08

Неприятен мач ни чака,поне според мен. Че и в най-гадното време - преди Лудогорец. А НЕМ каза нещо преди първият мач, за хладен ум и прочие бла-бла, та...предполагам, че поведат ли ни раничко, ще го отпишем този мач. Дано греша, ама наистина дано греша! Още по-лошото е, че започват слухове за продажби- на Десподов от тази сутрин, дано не се избърза да се разпродава. А пък зимата - ако , а аз предполагам, че ще сме още в играта в Б-я, не вярвам Г.Г да тръгне да продава. Най-доброто ще е да запишем 2 победи тази седмица, но и на една, в неделя ще съм доволен. :) А пък Аталанта...ами ние и догодина ще сме в турнирите- ако искат да заповядат. Пак казвам / любим израз на треньорите в България :) / дано греша и да запишем два пъти по 0 на 2 , примерно :)
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот djd » 14 авг 2018 13:22

Дори и да отпадне, ЦСКА трябва да се сбори. Да се опитат да вкарат ранен гол, пък кой знае? Съдбата обича смелите. Лошо, че много чупливи футболисти се събраха. При следващите трансфери явно трябва да се вземат предимно ръгбисти. :mrgreen:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта