Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот d.milanov » 13 авг 2018 15:33

Имайки предвид оределия ни състав (в следствие на контузии) и натрупаната умора (срещу Славия в края на мача, на голяма част от играчите си пролича), логичната развръзка е ясна. Но пък защо да не се случи и изненада?
Все пак ми се иска да излезем в следния състав:
Черни
Секулич Бодуров Манолев
Малинов Пинто Бикел
Джеси Тиаго Десподов
Мауридес.
Сигурно няма такава схема на игра, ама защо да не се сборим физически с тях, а крилата само да атакуват.

silence
Мнения: 50
Регистриран на: 26 авг 2008 12:19
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот silence » 13 авг 2018 15:40

Гледах подробен репортаж от последния мач на Копенхаген с Брьондби (https://www.fck.dk/nyhed/highlights-fck-3-1-broendby) и честно казано, макар и да съм пристрастен, нещо различно от победна за датчаните в тоя мач ми се струва малко вероятно. Много класен отбор са и изглежда повече заслужават да продължат... Но и не се знае как щеше да се развие първия мач, ако не бяха изгонили Чорбаджийски.

Основният въпрос е как ЦСКА с толкова осакатен състав би вкарал два гола в Дания, без двама от най-острите си и опасни играчи (даже повече от двама, Джеси, Жоржиньо и Енрике)? Дано поне ганаецът да е на линия, но едва ли ще има сили за цял мач. Според мен е утопия да се очаква победа и класиране, но пък нека се борят докрай и каквото сабя покаже. При 1:1 в първия мач щеше да е по-постижимо, макар и да бяха смазани.

Та такъв мач да се вземе ще трябва и немалко късмет, малшанс за противника, но и класа. А класата я виждам в някои играчи, но дали ще е достатъчна да компенсира липсата в други? Лудогорец ако трябваше да играят с Копенхаген днес, според мен щяха да бъдат разбити. Датчаните може да са завършили четвърти миналата година, но имат сериозна селекция. И са в пълен състав.

Mitata
Мнения: 6649
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Mitata » 13 авг 2018 15:56

При оределите редици шансовете на ЦСКА са минимални. Само с Мауридес и Десподов, които със сигурност ще са зорко охранявани атаката ни няма да притежава нужната мощ. Според мен ще се пробваме в началото и ако късметът проработи с ранен гол във вратата на датчаните, ще продължим да натискаме в опита да ги отстраним. Тръгне ли зле мачът по-вероятно е да се приберем в защита да съхраним сили за важния мач в неделя.
Последна промяна от Mitata на 13 авг 2018 15:57, променено общо 1 път.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
ХАРИЗМАТА
Мнения: 7
Регистриран на: 24 фев 2014 19:58
Местоположение: София бате
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот ХАРИЗМАТА » 13 авг 2018 15:57

Джеси би трябвало да играе. Манолев също бих заложил, че ще е на десния бек. Секулич замества Чорбата в центъра и юруш на датчаните. Жалко, че скандинавците не подценяват противниците си никога. Ако играехме с някои балкански тикви щях да съм по-голям оптимист. Все пак 1:2 и продължения.

Mitata
Мнения: 6649
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Mitata » 13 авг 2018 15:59

ХАРИЗМАТА написа:Джеси би трябвало да играе. Манолев също бих заложил, че ще е на десния бек. Секулич замества Чорбата в центъра и юруш на датчаните. Жалко, че скандинавците не подценяват противниците си никога. Ако играехме с някои балкански тикви щях да съм по-голям оптимист. Все пак 1:2 и продължения.


Даже Джеси да играе той няма да е пълноценен заради травмата, получена в четвъртък. А и най-вероятно няма да се появи на терена за повече от едно полувреме.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
ХАРИЗМАТА
Мнения: 7
Регистриран на: 24 фев 2014 19:58
Местоположение: София бате
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот ХАРИЗМАТА » 13 авг 2018 16:03

Mitata написа:
ХАРИЗМАТА написа:Джеси би трябвало да играе. Манолев също бих заложил, че ще е на десния бек. Секулич замества Чорбата в центъра и юруш на датчаните. Жалко, че скандинавците не подценяват противниците си никога. Ако играехме с някои балкански тикви щях да съм по-голям оптимист. Все пак 1:2 и продължения.


Даже Джеси да играе той няма да е пълноценен заради травмата, получена в четвъртък. А и най-вероятно няма да се появи на терена за повече от едно полувреме.

Нямаме други алтернативи. Лазарета ни е пълен. Ще видим как ше е.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот d.milanov » 13 авг 2018 16:36

Мача е след три дни, защо пък да не помечтаем малко. Спомням си един мач на едни дето първия мач (0:0) мачкаха яко, фаворити, а, у ... и на реванша 5-та минута - 1:0 за аутсайдерите, 12-та минута - дузпа, червен картон и 2:0 за аутсайдерите и край на мача на стадиона, намиращ се по средата на разстоянието между Каспийско море и езерото Байкал. Така че, горе главите, каквото и да стане, засега е доволно - поне 6 мача в ЕКТ, другата година повече.

Kalin123
Мнения: 165
Регистриран на: 03 юни 2018 23:30
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Kalin123 » 13 авг 2018 16:42

Каквото и да стане аз съм доволен от отбора, не случайно след мача в четвъртък публиката не спря да аплодира играчите въпреки загубата. Всички оценяваме, че всеки даде максимума, ако нямаше странични фактори можеше и да спечелим. За четвъртък съм тотален оптимист, ще ги отстраним!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот W84me » 13 авг 2018 16:45

d.milanov написа:Мача е след три дни, защо пък да не помечтаем малко. Спомням си един мач на едни дето първия мач (0:0) мачкаха яко, фаворити, а, у ... и на реванша 5-та минута - 1:0 за аутсайдерите, 12-та минута - дузпа, червен картон и 2:0 за аутсайдерите и край на мача на стадиона, намиращ се по средата на разстоянието между Каспийско море и езерото Байкал. Така че, горе главите, каквото и да стане, засега е доволно - поне 6 мача в ЕКТ, другата година повече.

Няма лошо да мечтаете, но след видяното в първия мач, не виждам на какво отгоре. 80:20 притежание на топката, говори достатъчно.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23765
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот delqnski47 » 13 авг 2018 17:11

W84me написа:
d.milanov написа:Мача е след три дни, защо пък да не помечтаем малко. Спомням си един мач на едни дето първия мач (0:0) мачкаха яко, фаворити, а, у ... и на реванша 5-та минута - 1:0 за аутсайдерите, 12-та минута - дузпа, червен картон и 2:0 за аутсайдерите и край на мача на стадиона, намиращ се по средата на разстоянието между Каспийско море и езерото Байкал. Така че, горе главите, каквото и да стане, засега е доволно - поне 6 мача в ЕКТ, другата година повече.

Няма лошо да мечтаете, но след видяното в първия мач, не виждам на какво отгоре. 80:20 притежание на топката, говори достатъчно.

То може и да е 400:0 притежание на топката.Ставали сме свидетели как отбори стават европейски шампиони с такава тактика.Тъй че тва не е никакъв критерий...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта