ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9487
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот peliforewer » 13 авг 2018 12:58

Само някои допълнения към коментара ми от снощи,Кириле престани да говориш глупости за Мауридес че ставаш смешен.Колко години Марк Бата взима едни добри пари за да помага уж на българските съдии,нещо да е подобрил ,нещата стават дори по-зле ,да си събира багажа и да си заминава.Няма как да има добри съдии в България след като напред в ранглистите се бутат само съдии обвързани със шефове в БФС или собственици на клубове,на тези така наречени съдии им липсват топки.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот kiril.a.d » 13 авг 2018 13:54

защо написа:
kiril.a.d написа:
MarianDimitrov написа:Хайде пак с компетентните мнения, че Мауридес не можел да играе с крака ! Ами като му я центрират за глава, няма да прави задни салта, че да я вкарва с крака ! Като получи нисък пас, пак ли с глава ще вкарва ? Не сте специалисти, ама за какво се правите на такива, не мога да разбера !

Съжалявам - аз можех да играя и с крака, а не топката да се отбива от краката ми, в наказателното поле на противника...
И за беля, повечето от центриранията към него, ги посреща точно с топка ударила се в краката му! - иначе, до сега да имаше...поне 15 гола!
Ако можеше да играе с крака...
Но и за това, мерси, следствие на българския футбол...Ще се опитам да не съм перфекционист :)..............

Аде де, във всеки европейски мач на ЦСКА, в който е играл, Мауридес е вкарвал гол с крак, хем красиви, не нещо рикошет, добиване и т.н. (е, единия беше дузпа, ама я вкара уверено, а би с крак, не с глава). Верно, Бастен можеше и повече, ама за футболист с такава физика стига и каквото може.

Тук е проблема!!! - физиката...Килограмите са му в повече от задължителната футболна форма, – 10 кг от височината!!!
Не помня колко беше висок...1,95 - 98 см? - но това значи че трябва да е 85-88 кг, а го представиха като 90-95 кг!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот kiril.a.d » 13 авг 2018 13:56

peliforewer написа:Само някои допълнения към коментара ми от снощи,Кириле престани да говориш глупости за Мауридес че ставаш смешен.Колко години Марк Бата взима едни добри пари за да помага уж на българските съдии,нещо да е подобрил ,нещата стават дори по-зле ,да си събира багажа и да си заминава.Няма как да има добри съдии в България след като напред в ранглистите се бутат само съдии обвързани със шефове в БФС или собственици на клубове,на тези така наречени съдии им липсват топки.

?.......ако си се обърнал към мен, не разбрах изобщо какво си ми написал....Дай Боже на теб самия да е ясно, макар и едва в 12:58 ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот BRF » 13 авг 2018 14:32

Перфектен мач!Важна беше победата!Как се намират хора към момента да оплюват Мауридес,не мога да го проумея!

bellamy_99
Мнения: 288
Регистриран на: 22 юли 2015 16:03

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот bellamy_99 » 13 авг 2018 14:39

blue avalanche написа:
tut написа:
Пичаго, пусни си малко висшата лига и виж как се радват клоп и Мауриньо и после ела пак да си говорим ....

Знам как се радват Клоп и Моуриньо. Никой от тях не нахлува на терена. Особено пък Моуриньо напоследък. ;)
Айде нема нужда от акъли. "И ние пушим цигари Кент и ядем бомбони Тик-Так" ;)


https://www.youtube.com/watch?v=xG2vUc-jEbE

Това е само Луис Енрике. И мачът е 1/8финал на ШЛ :oops: :mrgreen: :lol:
Но въпреки това не пречи да пуснете една декларацийка, ей така.. да не загубите тренинг
Проблемът е, че правата на сегашните модератори са безсрочни и те блокират всякакви опити да организираме избор на нови. Моля, отнесете това оплакване до някое отговорно лице, което да осигури възможност да проведем избори на нови модератори.

peliforewer
Мнения: 9487
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот peliforewer » 13 авг 2018 15:20

kiril.a.d написа:
peliforewer написа:Само някои допълнения към коментара ми от снощи,Кириле престани да говориш глупости за Мауридес че ставаш смешен.Колко години Марк Бата взима едни добри пари за да помага уж на българските съдии,нещо да е подобрил ,нещата стават дори по-зле ,да си събира багажа и да си заминава.Няма как да има добри съдии в България след като напред в ранглистите се бутат само съдии обвързани със шефове в БФС или собственици на клубове,на тези така наречени съдии им липсват топки.

?.......ако си се обърнал към мен, не разбрах изобщо какво си ми написал....Дай Боже на теб самия да е ясно, макар и едва в 12:58 ;)...

Да,точно теб имаx предвид с твоите анализи за играта с глава и крака на Мауридес.Някои имат проблеми в определени часове на денонощието,а някои постоянно са с проблеми,жив и здрав да си.Доколкото разбирам не си разбрал предишният ми коментар,няма проблем мога да ти обесня какво означава последната дума от него :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот UNBEATABLE » 13 авг 2018 15:54

bellamy_99 написа:
blue avalanche написа:
tut написа:
Пичаго, пусни си малко висшата лига и виж как се радват клоп и Мауриньо и после ела пак да си говорим ....

Знам как се радват Клоп и Моуриньо. Никой от тях не нахлува на терена. Особено пък Моуриньо напоследък. ;)
Айде нема нужда от акъли. "И ние пушим цигари Кент и ядем бомбони Тик-Так" ;)


https://www.youtube.com/watch?v=xG2vUc-jEbE

Това е само Луис Енрике. И мачът е 1/8финал на ШЛ :oops: :mrgreen: :lol:
Но въпреки това не пречи да пуснете една декларацийка, ей така.. да не загубите тренинг


Да не забравяме Тите, който щеше да си счупи врата на мач от СП ?

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот ros » 13 авг 2018 16:27

Мачът е ясен... както можеше да завърши и Х, така и с победа на ЦСКА (както и стана). Няма как да очакваме всеки мач да е безпроблемен и лесен. Нестор си го каза наскоро - шоу всеки мач няма да има, нито през всички 90 мин.
Аз искам да коментирам поведенето на Заги. Този човек предаде родината си и игра за националния отбор на България, а тръгнал да прави сметка на друг, защо името му не звършва на "ич". Това като въведение. Представянето му пред телевизията трябва сериозно да се дискутира от комисията по етика и феърплей. Като не иска да говори за футбол, защо не поде тема за дамските превръзки на жена му или за разтройството, което го напрягя. И без това тв рекламите само на там акцентират последно време. Нямам идея какво провокира този гняв, но да тръгнеш да обясняваш кой как трябва да се радва, кой как да играе и кой как да печели ми и два малко повече. Хубаво е да му се припомни как стигна до финала за купата и отстраняването на Ботев, с каква игра я спечели и защо когато футболен запалянко говори за Славия се сеща за лежане, бавене и не на последно място тото. Как така Витоша Бистрица ги тресна предния кръг и нямаше драма, а вчера му беше много проблемно поражението?
Най-вероятно всичко ще си отмине по каналния ред, както става обикновено, но с интерес ще очаквам нищослучването в следващите дни.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот kiril.a.d » 13 авг 2018 20:27

peliforewer написа:
kiril.a.d написа:
peliforewer написа:Само някои допълнения към коментара ми от снощи,Кириле престани да говориш глупости за Мауридес че ставаш смешен.Колко години Марк Бата взима едни добри пари за да помага уж на българските съдии,нещо да е подобрил ,нещата стават дори по-зле ,да си събира багажа и да си заминава.Няма как да има добри съдии в България след като напред в ранглистите се бутат само съдии обвързани със шефове в БФС или собственици на клубове,на тези така наречени съдии им липсват топки.

?.......ако си се обърнал към мен, не разбрах изобщо какво си ми написал....Дай Боже на теб самия да е ясно, макар и едва в 12:58 ;)...

Да,точно теб имаx предвид с твоите анализи за играта с глава и крака на Мауридес.Някои имат проблеми в определени часове на денонощието,а някои постоянно са с проблеми,жив и здрав да си.Доколкото разбирам не си разбрал предишният ми коментар,няма проблем мога да ти обесня какво означава последната дума от него :) .

...ясно! - прекалено нищо не разбираш от тази игра, за да ми се обясняваш...дори в любов! - живей си там...с викането и не ми се обЕснявай!
[offtopic]Иначе, трябва да те върна поне в 5-ти клас, да се обЕсняваш на учителката си по Български език...и литература! - викай си там...и си гледай кефа, без обЕснения ;)...
И заповядай тук, когато се научиш да мислиш и да се изразяваш! - добре че "баща ти" все пак може да мисли, та схваща по нещо от пелтеченето ти...[/offtopic]
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

peliforewer
Мнения: 9487
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот peliforewer » 13 авг 2018 20:47

kiril.a.d написа:
peliforewer написа:
kiril.a.d написа:
peliforewer написа:Само някои допълнения към коментара ми от снощи,Кириле престани да говориш глупости за Мауридес че ставаш смешен.Колко години Марк Бата взима едни добри пари за да помага уж на българските съдии,нещо да е подобрил ,нещата стават дори по-зле ,да си събира багажа и да си заминава.Няма как да има добри съдии в България след като напред в ранглистите се бутат само съдии обвързани със шефове в БФС или собственици на клубове,на тези така наречени съдии им липсват топки.

?.......ако си се обърнал към мен, не разбрах изобщо какво си ми написал....Дай Боже на теб самия да е ясно, макар и едва в 12:58 ;)...

Да,точно теб имаx предвид с твоите анализи за играта с глава и крака на Мауридес.Някои имат проблеми в определени часове на денонощието,а някои постоянно са с проблеми,жив и здрав да си.Доколкото разбирам не си разбрал предишният ми коментар,няма проблем мога да ти обесня какво означава последната дума от него :) .

...ясно! - прекалено нищо не разбираш от тази игра, за да ми се обясняваш...дори в любов! - живей си там...с викането и не ми се обЕснявай!
[offtopic]Иначе, трябва да те върна поне в 5-ти клас, да се обЕсняваш на учителката си по Български език...и литература! - викай си там...и си гледай кефа, без обЕснения ;)...
И заповядай тук, когато се научиш да мислиш и да се изразяваш! - добре че "баща ти" все пак може да мисли, та схваща по нещо от пелтеченето ти...[/offtopic]

Дали се обяснявам или обеснявам едва ли е толкова важно,по-важно е че след като откри проблеми с краката на Мауридес и очите на Черниаускас правиш опит да скочиш в леглото на Сиси :) ,тука вече си намери човека,на едно ниво сте,ще е радост за форумът ако се съберете.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта