ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот peliforewer » 12 авг 2018 23:52

Само за протокола,преди секунди Меси изпълни наказателен удар едно към едно като Десподов днес,топката се удари в гредата после в гърба на вратаря и пак в гредата,но Пике я посрещна и изравни в двубоя за Суперкупата на Испания,Севиля-Барселона 1-1 на полувремето.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот HardWork » 12 авг 2018 23:56

peliforewer написа:Само за протокола,преди секунди Меси изпълни наказателен удар едно към едно като Десподов днес,топката се удари в гредата после в гърба на вратаря и пак в гредата,но Пике я посрещна и изравни в двубоя за Суперкупата на Испания,Севиля-Барселона 1-1 на полувремето.

Джуджето копира Космонавта :mrgreen: ! Десподчето е много класи над прехваления миджет ;)

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот djd » 13 авг 2018 00:00

Честита победа!
На мен нещо не ми харесва от известно време насам средната линия и по-точно Тиаго. Много грешни пасове, много нещо. Според мен Бикел трябва да играе на неговото място, тъй като е в далеч по-добра форма. Е, отборът ще е без креативен халф, но то в момента все едно няма такъв.

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот Mitata » 13 авг 2018 00:02

djd написа:Честита победа!
На мен нещо не ми харесва от известно време насам средната линия и по-точно Тиаго. Много грешни пасове, много нещо. Според мен Бикел трябва да играе на неговото място, тъй като е в далеч по-добра форма. Е, отборът ще е без креативен халф, но то в момента все едно няма такъв.


Тиаго наистина е в отвратително слаба форма, все едно сме с играч по-малко на терена.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот blue avalanche » 13 авг 2018 00:03

POPCORN написа:
blue avalanche написа:
j0rka7aa написа:Мача не искам да коментирам, само ще кажа браво на Мауридес и се радвам, че спечелихме.

Обаче селския тон и държание на Загорчич не мога да ги подмина. Да излезеш ти по телевизията, да изглеждаш като някой пияница, бръщолевещ глупости като всички “футболни специалисти” в България, а си треньор на носителя на Купата на България, си е чиста излагация. За капак се опитва да вкара и нашия треньор, който е видимо интелигентен и умен човек в селския манталитет на българския футбол. Евала на Ел Маестро, че не се поддаде на провокацията и дори се извини на Загорчич. Най-нормалното нещо е треньора да се радва, когато неговия отбор спечели труден мач в 90-тата минута, хората по цял свят го правят, само в България дето сме много напред е неуважение. Ами що не каже две приказки за държанието на Урсулата на скамейката за Н-ти път в мач срещу нас.

За нахлуване и търкаляне на треньор на терена какво се полага? :mrgreen:
хората по цял свят го правят

Аз, лично, не съм виждал в Англия треньорите да се въргалят по терена след гол. А ти?

а за дразнене на публиката през целият мач какво се полага ? Говоря за вашият приятел Жоро вратарчето. Той през цялото време беше обърнах към А сектор и се дърляше с тях ?

И преименуваният реши да "отмъсти" на Петков. Така ли да го разбирам? Какво общо има едното с другото?
А Сектор А защо се "дърлят" с Петков? Нямат ли си мач за гледане? И лозунги за скандиране? :twisted:

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот tut » 13 авг 2018 00:10

blue avalanche написа:
POPCORN написа:
blue avalanche написа:
j0rka7aa написа:Мача не искам да коментирам, само ще кажа браво на Мауридес и се радвам, че спечелихме.

Обаче селския тон и държание на Загорчич не мога да ги подмина. Да излезеш ти по телевизията, да изглеждаш като някой пияница, бръщолевещ глупости като всички “футболни специалисти” в България, а си треньор на носителя на Купата на България, си е чиста излагация. За капак се опитва да вкара и нашия треньор, който е видимо интелигентен и умен човек в селския манталитет на българския футбол. Евала на Ел Маестро, че не се поддаде на провокацията и дори се извини на Загорчич. Най-нормалното нещо е треньора да се радва, когато неговия отбор спечели труден мач в 90-тата минута, хората по цял свят го правят, само в България дето сме много напред е неуважение. Ами що не каже две приказки за държанието на Урсулата на скамейката за Н-ти път в мач срещу нас.

За нахлуване и търкаляне на треньор на терена какво се полага? :mrgreen:
хората по цял свят го правят

Аз, лично, не съм виждал в Англия треньорите да се въргалят по терена след гол. А ти?

а за дразнене на публиката през целият мач какво се полага ? Говоря за вашият приятел Жоро вратарчето. Той през цялото време беше обърнах към А сектор и се дърляше с тях ?

И преименуваният реши да "отмъсти" на Петков. Така ли да го разбирам? Какво общо има едното с другото?
А Сектор А защо се "дърлят" с Петков? Нямат ли си мач за гледане? И лозунги за скандиране? :twisted:


Пичаго, пусни си малко висшата лига и виж как се радват клоп и Мауриньо и после ела пак да си говорим ....

scevola7
Мнения: 98
Регистриран на: 25 яну 2018 11:06
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот scevola7 » 13 авг 2018 00:20

Хубаво са 3-те точки - но Тиаго в пореден мач много слаб - не трябва да е титуляр - вратаря също при центрирания го няма никакъв!

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот MarianDimitrov » 13 авг 2018 00:30

Да, за Тиаго и аз го забелязах, че много брак в пасовете и ударите към вратата и това от няколко мача насам. Ако трябва да сме честни обаче, и Десподов, колкото асистенции за гол и добри пасове прави, толкова и асистенции прави към противника. Десподов напоследък доста се е поразлигавил и прави глупости, някои от които водят и до голове в нашата врата, какъвто е и случая днес. При него ми прави впечатление, че като загуби топка в единоборство, не гони да си я вземе обратно а спира да играе и се тюхка, като в квартален мач.
Велик ЦСКА !

Потребителски аватар
todorov
Мнения: 409
Регистриран на: 07 апр 2009 09:36
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот todorov » 13 авг 2018 00:40

Тиаго наистина е в ужасяваща форма. За сетен път се питам защо взехме Стипица, щом даже един мач не е изиграл. Черни наистина има голям проблем с излизанията. При всяко центриране изтръпвам. Специално за този мач трябваше Чорбаджийски да е резерва, а ЦЗ да играе Перейра, за да се сработят с Бодуров за Копенхаген. А иначе за това, че треньора се радвал, ами всеки треньор се радва, когато отборът му спечели закучен мач.

Потребителски аватар
THE_ALIEN
Мнения: 489
Регистриран на: 30 юли 2016 07:44
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот THE_ALIEN » 13 авг 2018 08:54

todorov написа:А иначе за това, че треньора се радвал, ами всеки треньор се радва, когато отборът му спечели закучен мач.


Ами няма право да се радва, още повече на Армията 8-) ! Требе да стои и гледа като пукал, в противен случай ще се изтълкува от съответните органи като обида, неуважение и пр. на едно или повече лица :lol: ! Ей го Заги се разсърди, Гошо се обиди, Венци може би и той :( ! Господата от конкурентите лагери надали и те са останали очаровани от поведението на Нестор, така че 10 мача наказание и другия път да си знае, че само другите имат право да се радват :lol: !
Последна промяна от THE_ALIEN на 13 авг 2018 10:32, променено общо 1 път.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта