ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот 1913SS » 13 авг 2018 22:53

Искам да поздравя Заги и Тони. Браво Заги с тези млади момчета направо направихме ги за смях. Каква титла какви пет лева. Тони с всеки мач израстваш винаги сме имали добри вратари. Благодаря Ви за хубавия мач. От Черно море до Скандинавия само Славия...

Потребителски аватар
THE_ALIEN
Мнения: 489
Регистриран на: 30 юли 2016 07:44
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот THE_ALIEN » 13 авг 2018 23:12

1913SS написа:Искам да поздравя Заги и Тони. Браво Заги с тези млади момчета направо направихме ги за смях. Каква титла какви пет лева. Тони с всеки мач израстваш винаги сме имали добри вратари. Благодаря Ви за хубавия мач. От Черно море до Скандинавия само Славия...


Виж ся, за титла в нашия лагер никой не е говорил, нито треньора, нито собственика на клуба, който дори намекна за кого е капарирана титлата през този сезон :lol: ! Нека да не си изсмукваме от пръстите работи, които въобще не са казани, а са измислени с цел да се засили ефекта от изказване, което гръмко да отекне в медийното пространство :lol: ! Напълно сме наясно, че за титла е трудно да се говори, предвид огромната разлика в бюджет, организация - каквото и да значи това и тем подобни с единия от конкурентите ни! На твоя отбор пожелавам всеки път да прави за смях опонентите си и така да играе и в другите си мачове! А дано, ама надали 8-) !

peliforewer
Мнения: 9467
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот peliforewer » 14 авг 2018 08:07

1913SS написа:Искам да поздравя Заги и Тони. Браво Заги с тези млади момчета направо направихме ги за смях. Каква титла какви пет лева. Тони с всеки мач израстваш винаги сме имали добри вратари. Благодаря Ви за хубавия мач. От Черно море до Скандинавия само Славия...

Някои станаxа за смяx ама не бяxа от ЦСКА,а Заги с изкривената физиономия след мача,онези дето xващаxа Десподов през кръстта и го ритаxа през всичките 90 мин.,имаше и един за бой Шоколаров,такъв опит за чупене на крак вече и в селските групи не правят.Славия станаxа за смяx защото не играxа за своята чест и достойнство,а за парите на Домусчиев,справка срещите с Берое и Витоша където бяxа като бели мишки,а Заги беше щастлив накрая и с удоволствие говореше за футбол.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот защо » 14 авг 2018 08:54

kiril.a.d написа:
защо написа:
kiril.a.d написа:
MarianDimitrov написа:Хайде пак с компетентните мнения, че Мауридес не можел да играе с крака ! Ами като му я центрират за глава, няма да прави задни салта, че да я вкарва с крака ! Като получи нисък пас, пак ли с глава ще вкарва ? Не сте специалисти, ама за какво се правите на такива, не мога да разбера !

Съжалявам - аз можех да играя и с крака, а не топката да се отбива от краката ми, в наказателното поле на противника...
И за беля, повечето от центриранията към него, ги посреща точно с топка ударила се в краката му! - иначе, до сега да имаше...поне 15 гола!
Ако можеше да играе с крака...
Но и за това, мерси, следствие на българския футбол...Ще се опитам да не съм перфекционист :)..............

Аде де, във всеки европейски мач на ЦСКА, в който е играл, Мауридес е вкарвал гол с крак, хем красиви, не нещо рикошет, добиване и т.н. (е, единия беше дузпа, ама я вкара уверено, а би с крак, не с глава). Верно, Бастен можеше и повече, ама за футболист с такава физика стига и каквото може.

Тук е проблема!!! - физиката...Килограмите са му в повече от задължителната футболна форма, – 10 кг от височината!!!
Не помня колко беше висок...1,95 - 98 см? - но това значи че трябва да е 85-88 кг, а го представиха като 90-95 кг!

По тая "форма" Марадона не е требвало да качва повече от 57 кила. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот kiril.a.d » 14 авг 2018 11:07

peliforewer написа:
kiril.a.d написа:
peliforewer написа:
kiril.a.d написа:
peliforewer написа:Само някои допълнения към коментара ми от снощи,Кириле престани да говориш глупости за Мауридес че ставаш смешен.Колко години Марк Бата взима едни добри пари за да помага уж на българските съдии,нещо да е подобрил ,нещата стават дори по-зле ,да си събира багажа и да си заминава.Няма как да има добри съдии в България след като напред в ранглистите се бутат само съдии обвързани със шефове в БФС или собственици на клубове,на тези така наречени съдии им липсват топки.

?.......ако си се обърнал към мен, не разбрах изобщо какво си ми написал....Дай Боже на теб самия да е ясно, макар и едва в 12:58 ;)...

Да,точно теб имаx предвид с твоите анализи за играта с глава и крака на Мауридес.Някои имат проблеми в определени часове на денонощието,а някои постоянно са с проблеми,жив и здрав да си.Доколкото разбирам не си разбрал предишният ми коментар,няма проблем мога да ти обесня какво означава последната дума от него :) .

...ясно! - прекалено нищо не разбираш от тази игра, за да ми се обясняваш...дори в любов! - живей си там...с викането и не ми се обЕснявай!
[offtopic]Иначе, трябва да те върна поне в 5-ти клас, да се обЕсняваш на учителката си по Български език...и литература! - викай си там...и си гледай кефа, без обЕснения ;)...
И заповядай тук, когато се научиш да мислиш и да се изразяваш! - добре че "баща ти" все пак може да мисли, та схваща по нещо от пелтеченето ти...[/offtopic]

Дали се обяснявам или обеснявам едва ли е толкова важно,по-важно е че след като откри проблеми с краката на Мауридес и очите на Черниаускас правиш опит да скочиш в леглото на Сиси :) ,тука вече си намери човека,на едно ниво сте,ще е радост за форумът ако се съберете.

[offtopic]:) това, че ми се обЕсняваш, говори за твоето ниво, дори на мислене! Така че...и ето че пак ми се обясняваш, вместо да си вземеш бележка!!!
И нямам проблем да скоча в леглото на всяка жена, стига да става...не деля жените на привърженички, народност, цвят...не страдам от никакъв вид расизъм![/offtopic]
А Мауридес да се заеме със сваляне на килограми!!! - като го представяха, писаха че е 90 или 95 кг, което е ужасно много за футболист! Изискването е най-малко 5 кг, под височината, за футболист! - така беше по мое време, надявам се и днес.
И си вземи бележка, най-после, а не ми се зъби като някакво хлапе, с типичния израз: "Ти ше ми каеш"...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот kiril.a.d » 14 авг 2018 11:17

защо написа:
kiril.a.d написа:
защо написа:
kiril.a.d написа:
MarianDimitrov написа:Хайде пак с компетентните мнения, че Мауридес не можел да играе с крака ! Ами като му я центрират за глава, няма да прави задни салта, че да я вкарва с крака ! Като получи нисък пас, пак ли с глава ще вкарва ? Не сте специалисти, ама за какво се правите на такива, не мога да разбера !

Съжалявам - аз можех да играя и с крака, а не топката да се отбива от краката ми, в наказателното поле на противника...
И за беля, повечето от центриранията към него, ги посреща точно с топка ударила се в краката му! - иначе, до сега да имаше...поне 15 гола!
Ако можеше да играе с крака...
Но и за това, мерси, следствие на българския футбол...Ще се опитам да не съм перфекционист :)..............

Аде де, във всеки европейски мач на ЦСКА, в който е играл, Мауридес е вкарвал гол с крак, хем красиви, не нещо рикошет, добиване и т.н. (е, единия беше дузпа, ама я вкара уверено, а би с крак, не с глава). Верно, Бастен можеше и повече, ама за футболист с такава физика стига и каквото може.

Тук е проблема!!! - физиката...Килограмите са му в повече от задължителната футболна форма, – 10 кг от височината!!!
Не помня колко беше висок...1,95 - 98 см? - но това значи че трябва да е 85-88 кг, а го представиха като 90-95 кг!

По тая "форма" Марадона не е требвало да качва повече от 57 кила. :lol:

[offtopic]Ми да не ги е качвал!...Между впрочем, никога не съм харесвал Марадона като футболист! Да, топката "лепнеше" за краката му, но винаги успяваше да направи и някоя гадост в играта, която е характерна за масата от аржентинците!!! - за сега, като че Меси е изключение...има чест момчето!
И да, формулата беше такава: за футбола - 5 кг под височината; за леката атлетика - 10 кг под височината! И България имаше успехи...
А днес? ;)....[/offtopic]
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

peliforewer
Мнения: 9467
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот peliforewer » 14 авг 2018 12:45

kiril.a.d написа:
защо написа:
kiril.a.d написа:
защо написа:
kiril.a.d написа:
MarianDimitrov написа:Хайде пак с компетентните мнения, че Мауридес не можел да играе с крака ! Ами като му я центрират за глава, няма да прави задни салта, че да я вкарва с крака ! Като получи нисък пас, пак ли с глава ще вкарва ? Не сте специалисти, ама за какво се правите на такива, не мога да разбера !

Съжалявам - аз можех да играя и с крака, а не топката да се отбива от краката ми, в наказателното поле на противника...
И за беля, повечето от центриранията към него, ги посреща точно с топка ударила се в краката му! - иначе, до сега да имаше...поне 15 гола!
Ако можеше да играе с крака...
Но и за това, мерси, следствие на българския футбол...Ще се опитам да не съм перфекционист :)..............

Аде де, във всеки европейски мач на ЦСКА, в който е играл, Мауридес е вкарвал гол с крак, хем красиви, не нещо рикошет, добиване и т.н. (е, единия беше дузпа, ама я вкара уверено, а би с крак, не с глава). Верно, Бастен можеше и повече, ама за футболист с такава физика стига и каквото може.

Тук е проблема!!! - физиката...Килограмите са му в повече от задължителната футболна форма, – 10 кг от височината!!!
Не помня колко беше висок...1,95 - 98 см? - но това значи че трябва да е 85-88 кг, а го представиха като 90-95 кг!

По тая "форма" Марадона не е требвало да качва повече от 57 кила. :lol:

[offtopic]Ми да не ги е качвал!...Между впрочем, никога не съм харесвал Марадона като футболист! Да, топката "лепнеше" за краката му, но винаги успяваше да направи и някоя гадост в играта, която е характерна за масата от аржентинците!!! - за сега, като че Меси е изключение...има чест момчето!
И да, формулата беше такава: за футбола - 5 кг под височината; за леката атлетика - 10 кг под височината! И България имаше успехи...
А днес? ;)....[/offtopic]

[offtopic]Кантара и на Армията :) ,Марадона е извадил късмет че не си го селекционирал ти ;) ,да го видим тогава щеше ли да спи в ложите по време на Мондиала в Русия :) .С невероятните си познания по футбол ми е загадка защо не печелиш милиони в някой голям футболен клуб,ами си седнал да спориш по форумите с нас простосмъртните аматьорчета.[/offtopic]
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот GOLEADOR » 14 авг 2018 22:16

Не е истина как белите се опитваха да спрат Десподов.То не бяха ритници и провокации,как ли не го "прегръщаха" за да не им вкара гол а накрая пощальона достави две асистенции за Мауридес и Славия загуби мача безславно.Въпреки грубостите и провокациите на белите,умората от изиграните мачове за кратък период от време , ЦСКА показа класа и характер които могат да ни направят шампиони още този сезон!Разбира се,това не зависи изцяло от ЦСКА,видя се как за 4 мача съдиите подариха 3 точки на оня отбор.Дано в неделя отново да ги бием на техния стадион и да ги оставим да разчитат само на чернодрешковците!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот MarianDimitrov » 15 авг 2018 02:45

kiril.a.d написа:
peliforewer написа:
kiril.a.d написа:
peliforewer написа:
kiril.a.d написа:
peliforewer написа:Само някои допълнения към коментара ми от снощи,Кириле престани да говориш глупости за Мауридес че ставаш смешен.Колко години Марк Бата взима едни добри пари за да помага уж на българските съдии,нещо да е подобрил ,нещата стават дори по-зле ,да си събира багажа и да си заминава.Няма как да има добри съдии в България след като напред в ранглистите се бутат само съдии обвързани със шефове в БФС или собственици на клубове,на тези така наречени съдии им липсват топки.

?.......ако си се обърнал към мен, не разбрах изобщо какво си ми написал....Дай Боже на теб самия да е ясно, макар и едва в 12:58 ;)...

Да,точно теб имаx предвид с твоите анализи за играта с глава и крака на Мауридес.Някои имат проблеми в определени часове на денонощието,а някои постоянно са с проблеми,жив и здрав да си.Доколкото разбирам не си разбрал предишният ми коментар,няма проблем мога да ти обесня какво означава последната дума от него :) .

...ясно! - прекалено нищо не разбираш от тази игра, за да ми се обясняваш...дори в любов! - живей си там...с викането и не ми се обЕснявай!
[offtopic]Иначе, трябва да те върна поне в 5-ти клас, да се обЕсняваш на учителката си по Български език...и литература! - викай си там...и си гледай кефа, без обЕснения ;)...
И заповядай тук, когато се научиш да мислиш и да се изразяваш! - добре че "баща ти" все пак може да мисли, та схваща по нещо от пелтеченето ти...[/offtopic]

Дали се обяснявам или обеснявам едва ли е толкова важно,по-важно е че след като откри проблеми с краката на Мауридес и очите на Черниаускас правиш опит да скочиш в леглото на Сиси :) ,тука вече си намери човека,на едно ниво сте,ще е радост за форумът ако се съберете.

[offtopic]:) това, че ми се обЕсняваш, говори за твоето ниво, дори на мислене! Така че...и ето че пак ми се обясняваш, вместо да си вземеш бележка!!!
И нямам проблем да скоча в леглото на всяка жена, стига да става...не деля жените на привърженички, народност, цвят...не страдам от никакъв вид расизъм![/offtopic]
А Мауридес да се заеме със сваляне на килограми!!! - като го представяха, писаха че е 90 или 95 кг, което е ужасно много за футболист! Изискването е най-малко 5 кг, под височината, за футболист! - така беше по мое време, надявам се и днес.
И си вземи бележка, най-после, а не ми се зъби като някакво хлапе, с типичния израз: "Ти ше ми каеш"...

[offtopic]Мауридес е 189 см. 86 кг. Мауридес е толкова дебел, колкото са Секулич и Кристиян Малинов а Бодуров е по-дебел от него.
Юсеин Болт когато беше в силата си, беше по-дебел от Мауридес в момента ! Юсеин Болт 195 см. 94 кг. А запитал ли си се, как толкова "дебел" Мауридес надскача всичко живо по пътя си ![/offtopic]
Велик ЦСКА !

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот MarianDimitrov » 15 авг 2018 02:52

1913SS написа:Искам да поздравя Заги и Тони. Браво Заги с тези млади момчета направо направихме ги за смях. Каква титла какви пет лева. Тони с всеки мач израстваш винаги сме имали добри вратари. Благодаря Ви за хубавия мач. От Черно море до Скандинавия само Славия...

Е как така направили сте за смях, като на Загорчич никак не му беше смешно накрая :) Даже ние се посмяхме с него :) И наистина, каква титла, какви пет лева ? И двата гола на Мауридес бяха в стил "Белите не могат да скачат" :mrgreen:
Велик ЦСКА !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivo55 и 10 госта