Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот blue avalanche » 10 авг 2018 15:50

delqnski47 написа:
blue avalanche написа:Ако ударът в гредата беше станал гол(1-1) сега нямаше да говориш за перфектно изигран мач до ЧК, нали?
Лясков беше пуснат, защото Жеферсон се контузи и друг нямаше. А не защото треньорът имал мъжки атрибути. ;) Разбирам да беше пуснал Лясков, а да остави Жеферсон на пейката, че да го хвалиш... ;)

Момче,тоя път ще ти го кажа сериозно.Спри да пишеш.Мисленето не ти се отдава...
Или не се изказвай неподготвен :!: Защитата можеше и да е със Секулич на мястото на Лясков и защитата да бъде по съвсем различен начин с Дюлгеров,Чорбата и Перейра(примерно),което е ''по опитният'' вариант за сметка на Лясков...
Пак ти казвам,почини си днес,щот ръсиш само глупости.

Явно не е можела да бъде в "по-опитния" вариант, щом ТРЕНЬОРЪТ е избрал ТОЗИ вариант! ;)
Или ти искаш да мислиш вместо треньора? А, може би, направо се правиш на треньор? :mrgreen: Понеже "по-опитния" Чорбаджийски хич не о...цапа положението. :mrgreen: А с "опитния" Дюлгеров ви изтрещяха 2 гола. Или бъркам?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот blue avalanche » 10 авг 2018 15:53

ivan56 написа:Теб от други твои мнения, знам, че хулиш всеки български млад играч, начело с твоя "любимец Вутов, и възхваляваш разни ваши ментета, все едно са човека на аватара ти :mrgreen:

Нещо генерално си се объркал! Къде видя да "хуля" Лясков??? Просто казах, че треньорът го пусна, защото нямаше избор. А не защото е голям смелчага! Ако беше смелчага, отборът му нямаше да се превърне в опълчение веднага след гола. ;)

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот honda » 10 авг 2018 16:06

Няма да се сдържа да споделя мнението си за мача. Никога не съм влизал във форума на отбор ,който е загубил и да злорадствам и да се заяждам,макар че най-лесното в случая. И има хора в този подфорум,които го заслужават. Ще им напомня само как се държаха , когато стана ясно че мача Левски-Милан се отлага,но това е съвсем друга тема.
За вчерашния мач. Ще се опитам да бъда безпристрастен ,доколкото е възможно. Първо съдийството. съдията сгреши в няколко ситуации в ущърб на ЦСКА-София ,но имаше и грешки в ущърб на Копенхаген.
Грешки в ущърб на ЦСКА:
Върната топка- тук трябваше да има непряк свободен удар за ЦСКА-София.
Вдигната несъществуваща засада на Десподов.
В тези две ситуации съдиите сгрешиха в ущърб на ЦСКА. Оставям настрана въпроса дали има мач в ,който няма поне една сгрешена засада,макар че тук ситуацията не беше сложна, още в реално време се видя ,че засада няма. За мен и в двете ситуация са встрани от вратата и няма 100% голова опасност.
Дузпата- ако аз бях съдия нямаше да я свиря. За мен ситуацията има конкат ,но за мен контакта не е достатъчен за да се отсъди по-скоро няма дузпа, - 40:60 дузпа. Но никой не може да каже нищо на съдията ,ако реши да отсъди -има нарушение на правилата. Интересното е че Десподов ,който прави нарушението и Секулич,който е най-близко до ситуацията признаха,че дузпа е имало.
Червения картон- абсолютен чк. Всеки,който твърди ,че нарушението не е за чк или не знае правилата или е много пристрастен. Абсолютно умишлен удар в главата не сенегалеца, а после ( трябва да се гледа внимателно,не вижда много ясно) при падането Чорбаджийски (според мен неумишлено) закача с бутоните лицето на черния. Какво да направи съдията в тази ситуация - вижда умишлен удар , нокаут и кръв по лицето на черния. Пред повече от 6 месеца (преди мача с Дунав) писах,че Чорбаджийски почти всеки мач удря противник без топка. Тогава имаше един батальон защитници. Хубаво българските съдии ,се правеха ,че не виждат ,но белгиеца видя.
Положения в ущърб на Копенхаген:
В началото на второто полувреме Кодро изпревари Перейра и онзи вдигна високо крак и го удари(по-скоро леко го закачи) в главата в ситуация на има няма 5м от голлинията. Тук съвсем спокойно можеше да се отсъди дузпа или най-малкото непряк свободен удар за опасна игра. Ако съдията искаше да реже главата на ЦСКА-София дали би пропуснал тази възможност( в този момент резултата е 1:0 за ЦСКА-София).
Съдията съвсем спокойно можеше да изгони и Р.Пинто ,и Бикел , и Лясков, но явно реши че два чк ще дойдат много, ако не беше извадил чк на Чорбаджийски сигурен съм ,че щеше да извади на някой от гореспоменатите.
Виждам ,че тук се разгаря някаква дискусия относно играта на Лясков- след като десния бек Анкерсен над 10 пъти влизаше с топка в краката необезпокояван в наказателното поле и Лясков в някои моменти беше на повече от 10 метра от него ,няма как да му се даде добра оценка.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23750
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот delqnski47 » 10 авг 2018 16:09

blue avalanche написа:
delqnski47 написа:
blue avalanche написа:Ако ударът в гредата беше станал гол(1-1) сега нямаше да говориш за перфектно изигран мач до ЧК, нали?
Лясков беше пуснат, защото Жеферсон се контузи и друг нямаше. А не защото треньорът имал мъжки атрибути. ;) Разбирам да беше пуснал Лясков, а да остави Жеферсон на пейката, че да го хвалиш... ;)

Момче,тоя път ще ти го кажа сериозно.Спри да пишеш.Мисленето не ти се отдава...
Или не се изказвай неподготвен :!: Защитата можеше и да е със Секулич на мястото на Лясков и защитата да бъде по съвсем различен начин с Дюлгеров,Чорбата и Перейра(примерно),което е ''по опитният'' вариант за сметка на Лясков...
Пак ти казвам,почини си днес,щот ръсиш само глупости.

Явно не е можела да бъде в "по-опитния" вариант, щом ТРЕНЬОРЪТ е избрал ТОЗИ вариант! ;)
Или ти искаш да мислиш вместо треньора? А, може би, направо се правиш на треньор? :mrgreen: Понеже "по-опитния" Чорбаджийски хич не о...цапа положението. :mrgreen: А с "опитния" Дюлгеров ви изтрещяха 2 гола. Или бъркам?

:roll: МозАк,в момента не коментираме Чорбаджийски и Дюлгеров,а това дали е имало алтернатива на Лясков.Ти казваш,че няма,а аз ти казвам,че има(в това е самия спор) в лицето на далеч по опитния БОРИС СЕКУЛИЧ(например),защото той играе на всички позиции(не само централен),а Лясков няма официални мачове..
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10822
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот ivan56 » 10 авг 2018 16:20

blue avalanche написа:
ivan56 написа:Теб от други твои мнения, знам, че хулиш всеки български млад играч, начело с твоя "любимец Вутов, и възхваляваш разни ваши ментета, все едно са човека на аватара ти :mrgreen:

Нещо генерално си се объркал! Къде видя да "хуля" Лясков??? Просто казах, че треньорът го пусна, защото нямаше избор. А не защото е голям смелчага! Ако беше смелчага, отборът му нямаше да се превърне в опълчение веднага след гола. ;)


Не съм им толкова запознат в състава, ама както се говореше преди мача(а и Дилянски е написал) е имал и опция със Секулич на мястото на Лясков.
Както и да е, просто ми направи добро впечатление момчето и не виждам с кво е по зле от "печката" която се контузи.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот trokadero_ » 10 авг 2018 16:24

Нашите направиха добър мач. Видя се желанието и духа.
Не мога да кажа точно , но ако Чорбаджийски е виновен , то мача се обърна заради него. За мен трябва да му се даде почивка и да се осъзнае . Защото ако не беше червения картон мача нямаше да се загуби.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23750
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот delqnski47 » 10 авг 2018 16:25

ivan56 написа:
blue avalanche написа:
ivan56 написа:Теб от други твои мнения, знам, че хулиш всеки български млад играч, начело с твоя "любимец Вутов, и възхваляваш разни ваши ментета, все едно са човека на аватара ти :mrgreen:

Нещо генерално си се объркал! Къде видя да "хуля" Лясков??? Просто казах, че треньорът го пусна, защото нямаше избор. А не защото е голям смелчага! Ако беше смелчага, отборът му нямаше да се превърне в опълчение веднага след гола. ;)


Не съм им толкова запознат в състава, ама както се говореше преди мача(а и Дилянски е написал) е имал и опция със Секулич на мястото на Лясков.
Както и да е, просто ми направи добро впечатление момчето и не виждам с кво е по зле от "печката" която се контузи.

Жеферсон тамън влезе във форма,и се контузи.
Заради това ревем. :lol: Дано се даде повече шанс на Лясков и Маестрото да не го закотви на пейката.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10822
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот ivan56 » 10 авг 2018 16:29

delqnski47 написа:
ivan56 написа:
blue avalanche написа:
ivan56 написа:Теб от други твои мнения, знам, че хулиш всеки български млад играч, начело с твоя "любимец Вутов, и възхваляваш разни ваши ментета, все едно са човека на аватара ти :mrgreen:

Нещо генерално си се объркал! Къде видя да "хуля" Лясков??? Просто казах, че треньорът го пусна, защото нямаше избор. А не защото е голям смелчага! Ако беше смелчага, отборът му нямаше да се превърне в опълчение веднага след гола. ;)


Не съм им толкова запознат в състава, ама както се говореше преди мача(а и Дилянски е написал) е имал и опция със Секулич на мястото на Лясков.
Както и да е, просто ми направи добро впечатление момчето и не виждам с кво е по зле от "печката" която се контузи.

Жеферсон тамън влезе във форма,и се контузи.
Заради това ревем. :lol: Дано се даде повече шанс на Лясков и Маестрото да не го закотви на пейката.


Еми ето супер шанс да се заложи на продукт от школата на Гришата, който по мое мнение, не по лош вариант от "печката" пък и е бял, нали някой много ревЪт, че само с "печки" бил състава.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот Red Warrior » 10 авг 2018 16:41

Каквото можеше лошо да ни се случи в един мач ни се случи. Контузия, червен картон, дузпа и тънко съдийско рамо за гостите колкото бе нужно. Като добавим и дузината контузени и наказани - толкоз. Добро впечатление ми направи играта в защита като цяло. Дори с 10 души не виждах как ще ни вкарат освен както се случи - далечен удар и пресилена дузпа. Чета, че някои се питат защо сме се дръпнали толкова след изгонването на Чорбата. Ами защото не играем с отбор от град-държава. Сега все пак останаха шансове. Може да не са вече 50/50, но не са и 1% според Никиту. Все пак загубихме с 1:2, а не с 1:4. Горе главата и мисля, че трябва да се форсира пускането на Манолев и да се търси ляв бек, а не нападател от Юве, или Реал.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот honda » 10 авг 2018 17:18

Според мен, ЦСКА-София загуби защото не си повярва ,че може да спечели. Още преди мача бях писал,че шансовете са 50:50 . И ако ЦСКА-София се възползва от бързите си играчи може да спечели. Всичко започна много добре. И защо след като поведе се върна толкова назад в глуха защита. Датчаните не са нищо особено. Те си играят тяхната игра- удари отдалеч, търсене на карамболи , разбърквания. Реално не създадоха нищо смислено , дори малко изненадващо за мен не можаха да създадат нищо след ъглов удар , въпреки сериозното си ръстово превъзходство не спечелиха нито една висока топка. Вие печелихте всички високи топки и в двете наказателни полета,което честно казано доста ме изненада.
Между другото ,чета някакви коментари какъв страшен отбор е Копенхаген- ами според любимия на някои сайт трансфермарк цената на играчите на Копенхаген е 26 млн евро , а на ЦСКА-София -20 млн евро, което говори почти за паритет. Едва ли може да се надявате по пътя към групите на ЛЕ на този етап да играете срещу толкова "евтин" поставен тим. Например Аталанта се оценява на 165 млн евро :o . Между другото Лудогорец са точно два пъти по-скъпи от Копенхаген.
Между другото гледах мача Апоел-Аталанта 1:4. Резултата малко лъже. Отдавна не бях виждал такова смазващо превъзходство на един отбор на този етап от турнира. Евреите поведоха с първата си атака и оттам нататък имаше само един отбор и домакините трябва да са доволни ,че не загубиха с двуцифрен резултат. Аталанта играха много бързо и точно просто имах чувството,че във всеки един момент,който пожелаят могат да създадат голова опасност. Все едно че срещу тях няма отбор, а са подредени конуси или варели. Ако това е играта на Аталанта не давам повече от 10% нито на ЦСКА-София, нито на Копенхаген.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта