Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

paci_paci
Мнения: 132
Регистриран на: 05 ное 2009 22:18
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот paci_paci » 10 авг 2018 17:24

Мисля че най-много се отрази липсата на Бодура и Манолев в този мач.
Те можеха да помигнат с опита си в такива мачове.Справка епопеята на сините с Боримиров и Бардон, и двамата
бяха в залеза на кариерите си, но компенсираха с опит.
И немога да разбера наще юнушки в БГ с какво се хранят, изглеждат като закачалки за екипите си.
Лясков вчера игра супер, но в единоборствата беше физически смазан, има добро заставане но няма физика.
А всички които защитават Чорбаджийски, пореден мач в който ни закла, и ако в БГ му се разминава е ЕКТ
няма прошка.А и съдията само това и чакаше.
Другото което ми направи впечатление е че след смяната на Джеси загубихме креативността в атака, а Тиаго в този мач
нямаше точен пас.
Гледаме напред и САМО ЦСКА.Като за участие в ЕКТ след дългата пауза сме супер.

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот Mitata » 10 авг 2018 17:29

ЦСКА игра без половината от титулярите, с изцяло прекроена защита, с човек по-малко. Това обяснява нашата пасивност през второто полувреме.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот onegavon » 10 авг 2018 19:07

Аталанта ще отпаднат от Копенхаген, ако играят на плейофа. Темата е обаче за друго.Все ми се струва,че в Копенхаген няма да загубим, но няма и да продължим.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот sin4ec » 10 авг 2018 19:27

Вчера съдията даде ли жк на автора на изравнителното попадение, че нещо ми се губи?
А той си беше за картон , защото отиде при публиката на противника да прави ушички и други простотии...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Trol
Мнения: 57
Регистриран на: 31 май 2016 07:40
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот Trol » 10 авг 2018 20:30

Магията ЦСКА! Майната му на брюкселския педал!

Реваншът няма да бъде протоколен!
А подуенци и делиорманци да се стягат, апокалипсисът идва!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот sin4ec » 10 авг 2018 20:45

Trol написа:Магията ЦСКА! Майната му на брюкселския педал!

Реваншът няма да бъде протоколен!
А подуенци и делиорманци да се стягат, апокалипсисът идва!

[offtopic]Апокалипсисът трудно може да дойде. Тази дума означава " откровение". И за доста хора е загадка защо С и П я размахват като някаква заплаха, неразбирайки изобщо за какво става дума...
Но да предположим, че С и П са се поосведомили малко и имат впредвид някои пасажи от последната книга в Новия завет.
Там обаче има описани много неща-и 1000 години мир и благоденствие, и една сватба...има описани 7 ангелски тръби, 4 конника на Откровението, две велики битки, появата на Звяра и числото му и как сбира цялото си воинство при Армагедон.
Та за кое точно да се стягат подуенци и делиорманци, че не е много ясно?[/offtopic]
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот kiril.a.d » 10 авг 2018 21:52

tornadooo написа:
kiril.a.d написа:
tornadooo написа:Да не ви отчайвам ама заложих за Копенхаген, 2.55 не е за изпускане. А защо мача не е на хипермодернизирания от Ганчев стадион? Да не би от УЕФА да не са одобрили химическите тоалетни, не ги е срам. :)

Имаш бол пари - хвърляш ги! - проблема си е твой....
"Армията" не става, малка е, защото УЕФА не допуска сектори без седалки!!!
Но теб, какво те грее, след като няма да идеш на "Армията"?...Виж там, в Копенхаген да идеш и пак да заложиш за тях ;)...
:lol:

Видя ли сега че аз проблем нямам, а относно какво ме грее 2.55 за Копенхаген плюс 2.80 за Слован Братислава, което срещу Рапид си беше подарък 6,90 коеф. С други думи с 20лв.- 138 :) ми грее си ме.

Да, вчера имаше невъобразим еврокъсмет, въпреки че поначало не одобрявах белгиец да свири на мач на датски отбор...Бе знаят там, в УЕФА-та, как да ги направят нещата...
Само не ми казвай че си предвиждал този развой! - по-добре ни кажи, как си тръпнал в началото, когато ЦСКА мачкаше Копенхаген, а съдията и дузпа не ни даде...
138 лв? - моля ти се, това пари ли са?...аз, от мачове на Славния и "Левски" по 1000 - 3000 лв правя, ти си седнал да се радваш за...джобни пари!
Карай там - кой колкото може и доколкото му стигат знанията и информацията ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот kiril.a.d » 10 авг 2018 22:02

sin4ec написа:
Trol написа:Магията ЦСКА! Майната му на брюкселския педал!

Реваншът няма да бъде протоколен!
А подуенци и делиорманци да се стягат, апокалипсисът идва!

[offtopic]Апокалипсисът трудно може да дойде. Тази дума означава " откровение". И за доста хора е загадка защо С и П я размахват като някаква заплаха, неразбирайки изобщо за какво става дума...
Но да предположим, че С и П са се поосведомили малко и имат впредвид някои пасажи от последната книга в Новия завет.
Там обаче има описани много неща-и 1000 години мир и благоденствие, и една сватба...има описани 7 ангелски тръби, 4 конника на Откровението, две велики битки, появата на Звяра и числото му и как сбира цялото си воинство при Армагедон.
Та за кое точно да се стягат подуенци и делиорманци, че не е много ясно?[/offtopic]

[offtopic]синчец, не знам от къде си взел това "откровение", но апокалипсис, се превежда като изход, пречистване!
не съм чел за Апокалипсиса на Йоан, ама за откровението на Йоан - да ;)....
Та Апокалипсиса е пречистване и изход, от всичко натрупало се до сега! - начало, чрез край!
И проблема е че за "Подуенци" Апокалипссиса все не идва и...все кретат като керванджии, насред пустинята...Нищо де - Мойсей водил евреите 40 години през пустинята, докато изживеят своя Апокалипсис...Та споко и чакай да минат 40 години, поне от 1989 г. ;)...
А за Лудогорец, Мойсей Домчусчиев, май ги е повел към ЦСКА 1948...по примера на Мойсей Ганчев ;)
:lol: :lol: :lol:[/offtopic]
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23086
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот W84me » 11 авг 2018 10:23

onegavon написа:Аталанта ще отпаднат от Копенхаген, ако играят на плейофа. Темата е обаче за друго.Все ми се струва,че в Копенхаген няма да загубим, но няма и да продължим.

Според мен ще гледаме същия мач като Копенхаген-Лудогорец. Те нямат зор да атакуват, ще играят предпазливо. По-здрави са физически и ще чакат мача да свърши. Впрочем така стана и след дузпата им. В последните 15 минути не дадоха топката на домакините и си разиграваха триъгълници зад центъра, а притежанието на топката през целият мач беше 75:25 в тяхна полза.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот ImmortaL_1000 » 11 авг 2018 10:46

Mitata написа:
ImmortaL_1000 написа:Със такива съдии джендъри ще сънуваме ЛЕ и ШЛ . Тва е !


Нужно е да изградим отбор, който да не се влияе от подобни съдийски гаври. На прав път сме.


Където и да идем на гледат с други очи . Българите сме мразен отбор . За това никъде няма да ни пуснат без значение какви отбори имаме . Във двата мача на Лудогорец и на Цска ни дават някви смешни и измислени червени картони . То е ясно какво е. Целта е Български отбор да не стигне никъде . Заради нагласените джендър съдии.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта