Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот peliforewer » 03 авг 2018 00:39

demon777 написа:
peliforewer написа:
demon777 написа:къде е 1вия мач с копенхаген в софия или сме гости?

Демонче,доста време ти чета коментарите и съм озадачен,май си само лаладжия.


Още доста има да ме четеш докато ме разбереш.... ама не ти и трябва.
Аз гледам нещата реално. На тоя слаб отбор дадохме прекалено много възможности за атака.
Факт е, че дори без напрежение защитниците ни сбъркаха много топки при изнасянето ѝ, подарявайки я на противника в опана зона.
Дори срещу Витоша които според мен са под нивото на Адмира допуснахме доста грешки а там титулярните ни защитници бяха на линия.


Както и да е.
Това беше хубава Европейска вечер.
Бихме, продължаваме напред и няма нищо по хубаво от това.
Да се готвят Дунавци.

Няма проблем,явно разбираш от футбол,ако си разбрал и дали в четвъртък ЦСКА са домакини или гости значи всичко е точно,лека нощ.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот k_oleto » 03 авг 2018 00:47

Демоне и мен не ме кефиш брат
Стягай се, че .........

Потребителски аватар
THE_ALIEN
Мнения: 489
Регистриран на: 30 юли 2016 07:44
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот THE_ALIEN » 03 авг 2018 00:49

peliforewer написа:

...

Не знам дали ви направи впечатление след края на мача днес как телевизията на Домусчиев веднага прекрати предаването за да не се види как празнуват футболисти и фенове след срещата,по време на интервютата камерата на българската телевизия Диема нито за секунда не показа трибуните с български фенове ,жалка работа,добре че австрийска телевизия снимаше срещата защото нямаше въобще да видим червените фенове на стадиона.Видя се разликата между феновете на Разград снощи в Унгария и тези на ЦСКА днес в Австрия

...


В интерес на истината и на мене ми направи това неприятно впечатление :| ! Смятай как една медия може да манипулира до такава степен, че по едно време останах с усещането, че нямахме фенове на стадиона :| :| :| ! Чак, когато превключих на австрийската телевизия, картинката се оказа доста по-различна и благодарение на нея, чуждестранната телевизия, успяхме да видим червените фенове на стадиона :) ! Като дори след края на мача, коментарното студио на австрийската телевизия се оказа близо до сектора с нашата агитка и ясно се чуваха песните и скандиранията на нашите фенове и на моменти заглушаваха интервюираните :lol: !

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Mitata » 03 авг 2018 01:06

hydetoshi написа:
Mitata написа:Номерът с прекалено пестеливата и разсеяна игра на защитата ни няма да мине срещу Копенхаген. Всичките пред вратаря плюс самият Черни направиха грешки, които всеки добър тим ще накаже жестоко.

Явно след няколко мача с пестелива игра,ще трябва да се изиграе и мач с пълно себераздаване. Да се надяваме ,че Ел Маестро правилно е разчел,къде и как да се натиснат педалите.


А дано. Надявам се прекалено пестеливата и разсеяна игра на някои от нашите да не се превърне в техен навик.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Ozzimozzi » 03 авг 2018 08:01

Изображение
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот trokadero_ » 03 авг 2018 08:58

Перфектен мач.
Критиците да се хвърлят за рапани ;)

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот защо » 03 авг 2018 09:33

k_oleto написа:
имам предвид от игра - с отиграване. Това - първия гол и аз щях да го вкарам. Втория е просто открадната топка

E, то не е лесно да откраднеш топка, иска се бързина, техника, за да я обработиш светкавично, какво повече за отиграване с крака? И на мен ми се вижда статичен, ама то не е това най-важното, сещам се как преди 25 години Иван Вутов хвалеше Димитър Трендафилов, че бил по-трудолюбив от Ромарио, а левскарите псуваха (е, някои имаха чувство за хумор и се смееха).
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот шивача » 03 авг 2018 09:43

Отборът има едно слабо звено-вратарския пост. В останалите линии и като цяло изглеждат стабилни, като тепърва ще се сработват и подобряват синхрона. Това лято уцелихте със селекцията :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот delqnski47 » 03 авг 2018 10:18

Ozzimozzi написа:Изображение

Гришата бая се е бръкнал в джоба...много припознавач,много нещо. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1562
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот kolokolo » 03 авг 2018 10:46

Всичко това закарано с безплатни автобуси от Етрополе . 8-)
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта