Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот hydetoshi » 02 авг 2018 22:28

ChuckNorris написа:
pampi написа:Между двата мача има дерби >Копенхаген - Брьонби на 12 . 08 , а това никак не е зле!


Напротив! Това значи, че Копенхаген ще гледа да си реши мача още в София. И най-вероятно ще го направи.

Тия са много страшни бе...
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Red_Neck » 02 авг 2018 22:29

Честита победа!
Доволно си взехме 9 точки от 4 мача и ще изиграем поне още 2.
Програмата минимум е изпълнена, всичко отгоре ще е бонус.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

paci_paci
Мнения: 132
Регистриран на: 05 ное 2009 22:18
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот paci_paci » 02 авг 2018 22:30

Точно на това се надявам. Да се юрнат в атака, нема и се верва какво ще им се случи на контра.

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Mitata » 02 авг 2018 22:32

MarianDimitrov написа:Ей така на ходом с пестелива игра и забавление от играта си взехме и този мач и то категорично. За песимистите ще кажа, че когато мача е решен, никой от футболистите не се хвърля самоотвержено в единоборства. Защо трябва да се рискува с контузии в мач, който е решен в наша полза. Точно затова, че се пазим от контузии и не поемаме излишни рискове, изглежда, че защитата ни е слаба. В решен мач, най-голямата грешка е да се раздаваш на 100%, по много причини. Отборът ни изглежда много добре. Самият факт, че след дълга европейска суша, най-накрая си гледаме отбора в ЛЕ и при всичко това минахме 2 кръга. Колко слаби и не конкурентни са Рига и Адмира е отделен въпрос. Важното е, че минахме през тях. Срещу Копенхаген ще си сверим часовника. И да отпаднем от тях, нека си подкрепяме и обичаме отбора и да им го показваме. Тези момчета се раздават за нас. На всеки отбор се случва да стъпи на криво. Това не трябва да е повод да изливаме злоба. Половината ни отбор са нови момчета. Аз един недостоен не видях от тях, даже напротив. Имат класа и играят с желание и се раздават. Представям си, ако се бяха засекли Каранга и Мауридес в нашия отбор и Ел Маестро да ги пуска и двамата заедно в атака в някои мачове :)


Не става въпрос да се хвърлят с риск от контузии, а да разцъкват спокойно, уверено. Вместо това защитата ни буквално подаряваше топката на противника. В това отношение се "отличиха" Перейра и Жеферсон. Не е редно фтболисти от техния ранг да допускат детински грешки, защото ще провалят усилията на целия отбор. Още нещо ми направи впечатление - маса центрирани топки от австрийците минанаха безпрепятсвено през всичките ни бранители, добре че нямаше кой да засече топката в нашата врата.
Последна промяна от Mitata на 02 авг 2018 22:33, променено общо 1 път.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот k_oleto » 02 авг 2018 22:32

Изгледах мача без напрежение, тъй като бях сигурен, че ще продължим.
Моята равносметка:
Първо за новите - Мауридеш и Каранга не могат да се сравняват. Каранга е по-добре. Мауридеш и тип консуматор. Добре е на втория етаж, доста борбен и здрав физически, но аз не си спомням за 6 мача да е изиграл положение с крак.....Дано новото момче компенсира.
Жоржиньо е бисер в селекцията - 6 точки е това момче
Бикел.........много приятно впечатление ми прави, а мисля, че още не е изиграл най-силния си мач. Много тича и не връща назад топката. Търси идеи - браво, добро попълнение!
Секулич - до тука съм с много въпроси около него. Дойде с най-добра визитка, но не оправдава. Тромав......не концентриран
Перейра - според мен - като бек се справя по-добре. Първия мач с Адмира ми хареса, днеска........не особено
---------------
Не мога да не похваля Чорбата.......това момче, откакто няма лента на ръката - върви нагоре. Пу, пу
Добро ниво и за Деспода и за Джеси
---------------------------------------
С оглед тактиката на Маестрото........до тук, мисля че не сме видели какво може този отбор. Този сърбин, с английски паспорт, играе по немски - колкото е нужно.....А колко е нужно - не знам. До тук с един слаб отбор на Адмира и мач с Витоша и Локо Пд......май не се е наложило да показва много.....
Дано вървим нагоре. За Копенхаген.... изпитвам страх. Дано напълним стадиона поне. За мен обаче, шансовете са 40/60 за датчаните.......

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот pampi » 02 авг 2018 22:36

Мачовете с Копенхаген ще са като мачовете с Рига ... тактическо надлъгване, единоборства и игра на нерви. Който направи по малко грешки, ще продължи.
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот peliforewer » 02 авг 2018 22:36

W84me написа:Тези австрийчета са много скарани с футболната игра :mrgreen: Правят контра, нападателя им получава топка на дузпата и тръгва към центъра :)

Гришата ги е купил,защо ще ходи до Австрия :) ,съдията и той беше съмнителен ;) .
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9097
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот bubka » 02 авг 2018 22:39

Само ЦСКА. Шампиони сме. Тая година Лига Европа е наша. Никой не може да ни застане на пътя.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Mitata » 02 авг 2018 22:40

pampi написа:Мачовете с Копенхаген ще са като мачовете с Рига ... тактическо надлъгване, единоборства и игра на нерви. Който направи по малко грешки, ще продължи.


Копенхаген е много силен на "втория етаж" и ако неуверената ни защита и вратар не се стегнат ще берем ядове.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
todorov
Мнения: 409
Регистриран на: 07 апр 2009 09:36
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот todorov » 02 авг 2018 22:43

Добра победа, важна за трупане на самочувствие. Точките също са много важни за коефициента. Иска ми се да видя и Стипица в някой мач. Иначе не знам за какво го взехме. Черни прави много грешки. Вече освен проблемите му с играта с крака се забелязва проблем и с играта му с ръце. Също така трудно излиза при центрирания, а това при отбор, който изповядва такъв стил ще бъде огромен проблем. За Копенхаген - каквото стане. Ако ги отстраним, добре, ако не, няма да правим трагедии. Но първо - мача с Дунав. Всичко по реда си.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта