Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот peliforewer » 02 авг 2018 22:53

demon777 написа:къде е 1вия мач с копенхаген в софия или сме гости?

Демонче,доста време ти чета коментарите и съм озадачен,от една страна си много загрижен за играта,тактиката на ЦСКА,от друга не знаеш дали ще са домакини или ще гостуват на Копенхаген,малко не се покриват нещата,май си само лаладжия.Само ще ти вметна че каквото и да им приказва треньорът няма как футболистите да влязат на 100% в мача след като водят с 3-0,подсещам те за едни мачове тази пролет от ШЛ,важното е че футболистите на ЦСКА си свършиха работата,играха пестеливо,постигнаха си резултата,зарадваха феновете,след три дни е следващия мач.Двубоят срещу Копенхаген ще е съвсем друг,сигурен съм че тогава концентрацията ще е на ниво и грешките ще бъдат сведени до миниум.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

4x4
Мнения: 1455
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот 4x4 » 02 авг 2018 22:56

Копенхаген са фаворити но няма място за притеснение. Първия мач с подкрепата от трибуните се надявам да измъкнем добър резултат. Датчаните няма да гостуват за първи път на пълен стадион и едва ли ще се стреснат, по - скоро нашите ще се мобилизират и ще дадат всичко от себе си. Не вярвам и дербито им да ги умори - имат дълга и равностойна скамейка. Там втория мач вече ще се опитаме да ги излъжем някак и това е. Нямаме какво да губим.
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот защо » 02 авг 2018 23:07

k_oleto написа: Мауридеш и тип консуматор. Добре е на втория етаж, доста борбен и здрав физически, но аз не си спомням за 6 мача да е изиграл положение с крак.....

Днеска вкара един гол с крак, при който показа и ориентация, и техника, и бързина и един с корем, който пак не е на втория етаж, нищо, че при него е малко по-нависоко. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот защо » 02 авг 2018 23:14

4x4 написа:Копенхаген са фаворити но няма място за притеснение. Първия мач с подкрепата от трибуните се надявам да измъкнем добър резултат. Датчаните няма да гостуват за първи път на пълен стадион и едва ли ще се стреснат, по - скоро нашите ще се мобилизират и ще дадат всичко от себе си. Не вярвам и дербито им да ги умори - имат дълга и равностойна скамейка. Там втория мач вече ще се опитаме да ги излъжем някак и това е. Нямаме какво да губим.

Копенхаген не са фаворити. Трибуните не играят, поне не са особено важни, ама футболистите ни не са толкова по-зле от техните, а треньорът ни е много по-добър. Та шансовете са нещо 60:40.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот k_oleto » 02 авг 2018 23:18

защо написа:
k_oleto написа: Мауридеш и тип консуматор. Добре е на втория етаж, доста борбен и здрав физически, но аз не си спомням за 6 мача да е изиграл положение с крак.....

Днеска вкара един гол с крак, при който показа и ориентация, и техника, и бързина и един с корем, който пак не е на втория етаж, нищо, че при него е малко по-нависоко. :lol:


имам предвид от игра - с отиграване. Това - първия гол и аз щях да го вкарам. Втория е просто открадната топка

4x4
Мнения: 1455
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот 4x4 » 02 авг 2018 23:22

защо написа:
4x4 написа:Копенхаген са фаворити но няма място за притеснение. Първия мач с подкрепата от трибуните се надявам да измъкнем добър резултат. Датчаните няма да гостуват за първи път на пълен стадион и едва ли ще се стреснат, по - скоро нашите ще се мобилизират и ще дадат всичко от себе си. Не вярвам и дербито им да ги умори - имат дълга и равностойна скамейка. Там втория мач вече ще се опитаме да ги излъжем някак и това е. Нямаме какво да губим.

Копенхаген не са фаворити. Трибуните не играят, поне не са особено важни, ама футболистите ни не са толкова по-зле от техните, а треньорът ни е много по-добър. Та шансовете са нещо 60:40.

Да бе не са фаворити, я ги виж само колко милиона струват, национали имат, в ЕКТ всяка година.. То да не е като едно време - да минаваме през такива отборчета по пътя към големите
https://www.transfermarkt.nl/fc-kopenha ... verein/190
Последна промяна от 4x4 на 02 авг 2018 23:30, променено общо 1 път.
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ъ ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот SLAP » 02 авг 2018 23:54

Е другари, както и кавото играхме стигна за да се насладим на играта и да я гледаме мача без напрежение.
Защитата ме притеснява ама, хайде да преспим, ще видим другата Сряда,ако се не лъжа на В.Левски стадион.
Въпросът е, че каквото и да стане от тук насетне, тази годиния ни поход в ЕТК е УСПЕШЕН.
Отстранихме преодолимите за отбори, а това е важното(и задължително, щото ония в първи и тия снощи във втори кръг, дори и 50 пъти да играят от тук насетне със сщите отбори 50 пъти ще ги бият ама... момента е важен)!
Какво ще направим с/у датчаните, все едно, те не са в нашата черга, дори и да паднем, няма да е трагедия, напълно нормално ще е!
НО аз смятам че ще бием Копенхаген и ще минем напред!
Само времето ще покаже, но с НЕМ, Деспода, Мауридес, Жоазиньо, Джеси, Брикел, Пинто...., боже такъв отбор не сме имали от ДЕСЕТИЛЕТИЕ и повече!

САМО ЦСКА!!!!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Red_Neck » 03 авг 2018 00:07

Айде да видим отбора срещу сериозен опонент и тогава да надуваме тромбите, а?
Локото, Бистришките и Адмира не са отбори за сравняване на часовника!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот peliforewer » 03 авг 2018 00:09

k_oleto написа:Изгледах мача без напрежение, тъй като бях сигурен, че ще продължим.
Моята равносметка:
Първо за новите - Мауридеш и Каранга не могат да се сравняват. Каранга е по-добре. Мауридеш и тип консуматор. Добре е на втория етаж, доста борбен и здрав физически, но аз не си спомням за 6 мача да е изиграл положение с крак.....Дано новото момче компенсира.
Жоржиньо е бисер в селекцията - 6 точки е това момче
Бикел.........много приятно впечатление ми прави, а мисля, че още не е изиграл най-силния си мач. Много тича и не връща назад топката. Търси идеи - браво, добро попълнение!
Секулич - до тука съм с много въпроси около него. Дойде с най-добра визитка, но не оправдава. Тромав......не концентриран
Перейра - според мен - като бек се справя по-добре. Първия мач с Адмира ми хареса, днеска........не особено
---------------
Не мога да не похваля Чорбата.......това момче, откакто няма лента на ръката - върви нагоре. Пу, пу
Добро ниво и за Деспода и за Джеси
---------------------------------------
С оглед тактиката на Маестрото........до тук, мисля че не сме видели какво може този отбор. Този сърбин, с английски паспорт, играе по немски - колкото е нужно.....А колко е нужно - не знам. До тук с един слаб отбор на Адмира и мач с Витоша и Локо Пд......май не се е наложило да показва много.....
Дано вървим нагоре. За Копенхаген.... изпитвам страх. Дано напълним стадиона поне. За мен обаче, шансовете са 40/60 за датчаните.......

Не ти се меся на мнението,само да ти напомня Каранга колко мача му трябваха за да почне да вкарва,а Мауридес веднага започна да бележи,Жоржиньо от мач на мач бележи напредък и в двете фази на играта.Перейра си е типичен централен защитник и си показа класата в първия мач с Адмира,днес нашите не бяха на 100% мотивирани и допуснаха някои грешки.Като коментираме Секулич нека си спомним за Джеферсон ,също с впечатляваща визитка но с колебливи изяви миналия сезон докато сега е професор.Нека погледнем и на какви години са повечето от футболистите на ЦСКА,ако този състав се задържи две-три години ще са хегемон в България.Поздравления за селекционерите на ЦСКА взимат за малко пари играчи на 21-24 години жадни да играят добър футбол,за разлика от колегите в синьо които са се насочили към бивши опитни футболисти на възраст над 30 г.Накрая да добавя че не помня толкова години такива спокойни мачове на ЦСКА,изключвам мачовете с Рига,но там бяхме реално без нападатели,заслугата за това е на футболисти,треньори и ръководство на клуба,феновете трябва да ги подкрепяме на стадиона,а не да мрънкаме по форумите.[offtopic]Не знам дали ви направи впечатление след края на мача днес как телевизията на Домусчиев веднага прекрати предаването за да не се види как празнуват футболисти и фенове след срещата,по време на интервютата камерата на българската телевизия Диема нито за секунда не показа трибуните с български фенове ,жалка работа,добре че австрийска телевизия снимаше срещата защото нямаше въобще да видим червените фенове на стадиона.Видя се разликата между феновете на Разград снощи в Унгария и тези на ЦСКА днес в Австрия,но най-смешното беше че медиите на Домусчиев преди мача с Мол Види излязоха със съобщение че домакините спрели билетите за феновете от Разград,кажете ми как отбор домакин които е отделил цял сектор за гости ще продаде 40-50 билета от него вместо да си продаде максимално количество билети и да си прибере приходите.Тази новина на ръководството на Разград и приближените им медии беше с цел да се оправдаят за липсата на интерес от феновете за каузата.[/offtopic]
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Лига Европа: Адмира Вакер - ЦСКА (втори квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот demon777 » 03 авг 2018 00:26

peliforewer написа:
demon777 написа:къде е 1вия мач с копенхаген в софия или сме гости?

Демонче,доста време ти чета коментарите и съм озадачен,май си само лаладжия.


Още доста има да ме четеш докато ме разбереш.... ама не ти и трябва.
Аз гледам нещата реално. На тоя слаб отбор дадохме прекалено много възможности за атака.
Факт е, че дори без напрежение защитниците ни сбъркаха много топки при изнасянето ѝ, подарявайки я на противника в опана зона.
Дори срещу Витоша които според мен са под нивото на Адмира допуснахме доста грешки а там титулярните ни защитници бяха на линия.


Както и да е.
Това беше хубава Европейска вечер.
Бихме, продължаваме напред и няма нищо по хубаво от това.
Да се готвят Дунавци.
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта