Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот HardWork » 30 юли 2018 02:42

Перфектен мач! НЕМ се е учил от най - големите и знае, че единственото важно са 3те точки! Нека се допускат грешки в тези мачове, важното е да се изчистват за важните срещи! Искам точно така пестеливо и без много зор на ходом да си вземем всички мачове срещу отборите от втората половина на таблицата!

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот Ozzimozzi » 30 юли 2018 06:48

Хубава победа, но първото полувреме след двата гола играхме супер отпуснато и предоставихме много шансове на съперника. Ако в четвъртък подходим по този начин, ще берем ядове. Очаквам много повече от Секулич. Колкото е активен, толкоз е неефективен, а отделно няколко пъти загуби топката в опита си да се надиграва с противника, което доведе до предпоставки за контраатаки на съперника.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

scevola7
Мнения: 98
Регистриран на: 25 яну 2018 11:06
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот scevola7 » 30 юли 2018 10:55

От мача най-хубавото нещо са трите точки. Но след вория гол много се отпуснахме, разбирам че неможе постоянно да играеш на високи обороти, но прекалено ги намалихме и за малко да си изпатим от това. От футболистите: Малинов нещо се губи и е така от началото на сезона, има отстъпление в играта му, дано да е нещо времено и заиграе на познатото ниво. Тиаго въпреки гола на моменти и той се губи - с Джеси на неговото място отбора изглежда по разнообразен в атака. Секулич - при отбори практикуващи по затворен стил мисля че Перейра ще е по-добре. Вратаря продължава да редува добри спасявания с несигурни изяви. Добро впечатление ми прави Бикел и докато в началото на сезона мислех, че ще измести Пинто сега ми се струва че ще измести Малинов за съжаление. Чорбаджийски е стабилизирал играта си от миналата година, но пък сега Бодуров е колеблив.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот kiril.a.d » 30 юли 2018 12:03

Ozzimozzi написа:Хубава победа, но първото полувреме след двата гола играхме супер отпуснато и предоставихме много шансове на съперника. Ако в четвъртък подходим по този начин, ще берем ядове. Очаквам много повече от Секулич. Колкото е активен, толкоз е неефективен, а отделно няколко пъти загуби топката в опита си да се надиграва с противника, което доведе до предпоставки за контраатаки на съперника.

И на мен нещо Секулич не ми вдъхва доверие - следя го с интерес, във всичките мачове до сега, но...почвам да се чудя, защо го е довел Маестрото?...
Е, дано наистина стане по-ефективен! А то, само с тичане и ръгане, не става...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот Ozzimozzi » 30 юли 2018 12:05

kiril.a.d написа:
Ozzimozzi написа:Хубава победа, но първото полувреме след двата гола играхме супер отпуснато и предоставихме много шансове на съперника. Ако в четвъртък подходим по този начин, ще берем ядове. Очаквам много повече от Секулич. Колкото е активен, толкоз е неефективен, а отделно няколко пъти загуби топката в опита си да се надиграва с противника, което доведе до предпоставки за контраатаки на съперника.

И на мен нещо Секулич не ми вдъхва доверие - следя го с интерес, във всичките мачове до сега, но...почвам да се чудя, защо го е довел Маестрото?...
Е, дано наистина стане по-ефективен! А то, само с тичане и ръгане, не става...

Има много нови в отбора и не нормално да няма сработване. Джеферсон например започна много слабо през пролетта, но сега се представя по-добре. Трябва търпение.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот kiril.a.d » 30 юли 2018 12:18

Ozzimozzi написа:
kiril.a.d написа:
Ozzimozzi написа:Хубава победа, но първото полувреме след двата гола играхме супер отпуснато и предоставихме много шансове на съперника. Ако в четвъртък подходим по този начин, ще берем ядове. Очаквам много повече от Секулич. Колкото е активен, толкоз е неефективен, а отделно няколко пъти загуби топката в опита си да се надиграва с противника, което доведе до предпоставки за контраатаки на съперника.

И на мен нещо Секулич не ми вдъхва доверие - следя го с интерес, във всичките мачове до сега, но...почвам да се чудя, защо го е довел Маестрото?...
Е, дано наистина стане по-ефективен! А то, само с тичане и ръгане, не става...

Има много нови в отбора и не нормално да няма сработване. Джеферсон например започна много слабо през пролетта, но сега се представя по-добре. Трябва търпение.

Бе търпение у мен - дал Господ. Но не то е важно за отбора!
Гледам Маестрото го налага за титуляр на десния фланг, ама вече 5 мача, нещо ми куца в очите ;) - тича много, бори се, ама много често губи топката в единоборства! Че и го "подминават" противниковите нападатели...
А не е "от вчера" тук! - едно от първите попълнения е на Маестрото...Да замести липсата на Недялков ;)
[offtopic]А на Недялков пък, как съм му ядосан, дето се завря в Лудогорец...А рядко го пускат, щото такава е политиката на клуба! - българите, само за резерва! С изключение на наложилия се тарикат, Дяков...
Надявам се още до зимата, Недялков сам да поиска обратен трансфер в ЦСКА! - там "честни" играчи, български, не виреят! Трябва да си лигльо и тарикат, като Дяков, че да се наложиш ;)[/offtopic]
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3097
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот suni » 30 юли 2018 13:50

kiril.a.d написа:А не е "от вчера" тук! - едно от първите попълнения е на Маестрото...Да замести липсата на Недялков ;)

:lol:
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот W84me » 30 юли 2018 14:38

kiril.a.d написа:ЦСКА, не е "Левски" че да вади нож, на умряло куче! - никога не сме го правили, което още веднъж доказва, кой е този отбор ;)...
Ми да! - разцъкват си момчетата...тренират...Защо да са се уморили?...Това да не ти е "В" група, та да бием с по 11:0? - малко уважение към БФС и тяхната схема и бройка отбори ;)....

Пхахах, провери си резултатите малко миналата година срещу Берое, Верея и Витоша. Вече се заливате и не се усещате, като говорите глупости, в опит да убедите хората в нещо, което и вие самите не вярвате.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот Ozzimozzi » 30 юли 2018 14:52

W84me написа:
kiril.a.d написа:ЦСКА, не е "Левски" че да вади нож, на умряло куче! - никога не сме го правили, което още веднъж доказва, кой е този отбор ;)...
Ми да! - разцъкват си момчетата...тренират...Защо да са се уморили?...Това да не ти е "В" група, та да бием с по 11:0? - малко уважение към БФС и тяхната схема и бройка отбори ;)....

Пхахах, провери си резултатите малко миналата година срещу Берое, Верея и Витоша. Вече се заливате и не се усещате, като говорите глупости, в опит да убедите хората в нещо, което и вие самите не вярвате.

Берое, Верея и Витоша бая точки ви взеха миналото първенство, та не зная на какво основание ги броиш за "умряло куче". Да не припомняме и един епичен бараж с Верея. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

XXXX18
Мнения: 85
Регистриран на: 05 май 2018 08:31
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот XXXX18 » 12 авг 2018 10:57

До Коледа Цска ще са лидер! И 2019 съдиите си знаят работата ще свалят Цска от 1вото място, мачовете с Лудогорец там съдиите ще препишат титлата за Лудогорец както май 2018!! За сега Цска ще мачка в Първа Лига. Копенхаген са преудолими. 1 2 гола в Дания и готово.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта