Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот gihuelo » 29 юли 2018 23:07

Даже не се наложи Кирчо да влиза :)
Рутинна победа.Така трябва да бъде със всички от пето място надолу поне като домакини.
Аз съм му дал първоначално три месеца кредит на треньора ,така че до ноември лоша дума няма да кажа.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот kiril.a.d » 29 юли 2018 23:18

Аз също не давам бързо кредит на доверие - дори съм стиснат от към доверие! :lol: :lol: :lol:
Но след мачовете с Локо, Адмира и Витоша...какво повече да се иска?...И ето че не юркаше играчите, след 2:0 и 30-тата минута, оставяйки ги да си играят свободно мачле, заместващо точно възстановителната тренировка, след мач! Т.е. умен и виждащ е!
Какво повече?...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот Mitata » 29 юли 2018 23:19

Прекалено много се отпускаме след като поведем в резултата. Единствено благодарение на неумението на съперника да се възползва от нашата апатия печелим максимума, за сега.

Добре би било подобни мачове да служат за обиграване на състава, да се влагат повечко усилия, да се пробват комбинации, не да се пестят силите на момчетата. През 5-те официални двубоя от началото на сезона на високи обороти да сме изиграли има няма 50-60 минути, днес десетина. От какво са се уморили момчетата? Може би от тежките тренировки, а официалните мачове служат за възстановителна тренировка?
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот SLAP » 29 юли 2018 23:22

Централните, като се съберат заедно и почват да правят идиотщини.
Бодура без Чорбата е бетон, Чорбата без Бодура също, кво става тука.
Безобразна игра през първото от двамата. Никаква координация, никаква комуникация, Бодура оставя за Чорби той неразбрал... бе, нещо им куца на тия двамта, нещо подобно стана и мналия сезон в Разрад, при шибания гол на Швиерчок за 3:2....

Супер бихме, взехме 3 точки на 1во място сме, ама НЕМ трябва да ги начуи, че затваряне на мача не значи тотално отпускане.
В момента не го владят този приом, добре че беше Перейра с/у Адмира, щото Божко маминия и там заминаваше.
Концентрация, концентрацяита им липства, да им намерят спортни психолози, това е част от играта, при това доста съществена част. Големите клубове си имат такива хора....

Потребителски аватар
todorov
Мнения: 409
Регистриран на: 07 апр 2009 09:36
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот todorov » 29 юли 2018 23:23

Рутинна победа и 3 точки без много напрежение и физическо изразходване. Очаквах Перейра да поиграе в този мач, както и новия вратар.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот kiril.a.d » 29 юли 2018 23:29

Mitata написа:Прекалено много се отпускаме след като поведем в резултата. Единствено благодарение на неумението на съперника да се възползва от нашата апатия печелим максимума, за сега.

Добре би било подобни мачове да служат за обиграване на състава, да се влагат повечко усилия, да се пробват комбинации, не да се пестят силите на момчетата. През 5-те официални двубоя от началото на сезона на високи обороти да сме изиграли има няма 50-60 минути, днес десетина. От какво са се уморили момчетата? Може би от тежките тренировки, а официалните мачове служат за възстановителна тренировка?

И защо трябва да се хабят повече от необходимото?...
ЦСКА, не е "Левски" че да вади нож, на умряло куче! - никога не сме го правили, което още веднъж доказва, кой е този отбор ;)...
Ми да! - разцъкват си момчетата...тренират...Защо да са се уморили?...Това да не ти е "В" група, та да бием с по 11:0? - малко уважение към БФС и тяхната схема и бройка отбори ;)....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот Mitata » 29 юли 2018 23:43

kiril.a.d написа:
Mitata написа:Прекалено много се отпускаме след като поведем в резултата. Единствено благодарение на неумението на съперника да се възползва от нашата апатия печелим максимума, за сега.

Добре би било подобни мачове да служат за обиграване на състава, да се влагат повечко усилия, да се пробват комбинации, не да се пестят силите на момчетата. През 5-те официални двубоя от началото на сезона на високи обороти да сме изиграли има няма 50-60 минути, днес десетина. От какво са се уморили момчетата? Може би от тежките тренировки, а официалните мачове служат за възстановителна тренировка?

И защо трябва да се хабят повече от необходимото?...
ЦСКА, не е "Левски" че да вади нож, на умряло куче! - никога не сме го правили, което още веднъж доказва, кой е този отбор ;)...
Ми да! - разцъкват си момчетата...тренират...Защо да са се уморили?...Това да не ти е "В" група, та да бием с по 11:0? - малко уважение към БФС и тяхната схема и бройка отбори ;)....


Не казвам, че такива мачове трябва да печелим с разлика, а същите да се използват за обиграване на състава. С разцъкване тази работа не виждам как може за се получи.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот kiril.a.d » 29 юли 2018 23:43

"...Все още не съм започнал да уча български, не съм намерил учител. Имам много мачове, но разбирам почти всичко на български”, сподели Ел Маестро"
На това изказване обаче, в мен се заражда едно недоволно ръмжене: - естествено е да разбираш почти всичко, защото си сърбин!
А ние разбираме почти всичко, на сръбския диалект!!!
Така че, спри да си кълчиш езика на ингилизки и давай на сръбски! - дори няма да ти превеждат...Има ли сме го и това ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот kiril.a.d » 29 юли 2018 23:47

Mitata написа:
kiril.a.d написа:
Mitata написа:Прекалено много се отпускаме след като поведем в резултата. Единствено благодарение на неумението на съперника да се възползва от нашата апатия печелим максимума, за сега.

Добре би било подобни мачове да служат за обиграване на състава, да се влагат повечко усилия, да се пробват комбинации, не да се пестят силите на момчетата. През 5-те официални двубоя от началото на сезона на високи обороти да сме изиграли има няма 50-60 минути, днес десетина. От какво са се уморили момчетата? Може би от тежките тренировки, а официалните мачове служат за възстановителна тренировка?

И защо трябва да се хабят повече от необходимото?...
ЦСКА, не е "Левски" че да вади нож, на умряло куче! - никога не сме го правили, което още веднъж доказва, кой е този отбор ;)...
Ми да! - разцъкват си момчетата...тренират...Защо да са се уморили?...Това да не ти е "В" група, та да бием с по 11:0? - малко уважение към БФС и тяхната схема и бройка отбори ;)....


Не казвам, че такива мачове трябва да печелим с разлика, а същите да се използват за обиграване на състава. С разцъкване тази работа не виждам как може за се получи.

Напротив! - разцъкването е истинската тренировка, в която се получават навици в игра на "двойки" и "тройки" и утре можеш да подадеш, без да погледнеш, дали там е партньора ти!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Витоша(Бистрица) - ЦСКА(София)

Мнениеот kiril.a.d » 29 юли 2018 23:51

Хайде лека, момчиня! - просто добре изигран и спечелен мач, без излшно хабене...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта