Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот gihuelo » 26 юли 2018 23:26

Играхме много добре до 3:0 ,след това треньора затвори мача.
След 3:0 няма какво да се каже негативно.
Браво и дано продължим така. Поздравления и за отбора на Адмира .
Играха отворен футбол и не се затвориха , нямаше ги провокативните изпълнения и грубостите на Рига.
Трябва да бием и втория мач за да трупаме коефициент.
Не знам защо ,но си мисля ,че Каранга бързо ще бъде забравен.
Тоя е уникално добиче.
Черни изпусна 2-3 топки по най-балъшкия начин.
Не съм дори си и мислил за 3:0.

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот sly » 26 юли 2018 23:36

Браво на Маестрото за този мач ,замени 4 титуляра без това да се отрази на играта,рискува с агресивен футбол в първите 20 минути ,в резултат ЦСКА си реши мача,пусна Джеси зад ЦН ,който направи 2 асистенций,даде лентата на Пинто за сплотяване на колектива.И за финал на мача пусна като смени трима наши юноши.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот ImmortaL_1000 » 26 юли 2018 23:42

k_oleto написа:
W84me написа:
kiril.a.d написа:
W84me написа:Тоя мач удивително ми прилича на Левски - Сутиеска, където им вкарахме за едно полувреме 3 гола, само дето те вкараха и втория мач беше треперене :mrgreen: :mrgreen:

Сори, но няма как мач на Ц С К А, да прилича на мач на ФК Левски! - и реванша е победа за ЦСКА!
Все едно че играем срещу Витоша...не знам, защо австрийците са така слаби, като Витоша Бистрица...

Слабички са си, пето място в Австрия, без треньор и разпродаден отбор. Но победата си е победа.


Слаби, силни..........ПОД НОЖА

Радвай се на това, че има БГ отбор, който мачка ..............

Да точно това е . Освен това днес показаха и игра . Не бъкаха посове и нямаха грешки в защита . Адмира барнаха топката в 70 минута само и то защото ЦСКА им позволи .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот kiril.a.d » 26 юли 2018 23:44

Напред армейци! - Европа ви чака, за да напише отново "ЦСКА, убиецът на шампиони!" Дай Боже...няма друг български отбор, който да постигне това!!!

Гришкаааа, стига се стиска бе! - вади 8 милиона лева, че УЕФА да ти даде коефициента на ЦСКА ;)....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

peliforewer
Мнения: 9472
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот peliforewer » 26 юли 2018 23:45

Добър вечер,тази вечер беше хубава за българският футбол,ЦСКА се завръща с гръм и трясък в Европа,феновете са уникални,Ел Маестро преподава.Поздравявам и отборът на Славия за достойното представяне в Сплит,жалко че не успяха да вкарат някои от положенията които имаха,уникален Гошо Петков,такъв вратар и на Мондиала не видях,поредната малоумна постъпка на Сашо Александров.Сещате ли се какво става когато Славия и ЦСКА играят добре заедно в Европа,дано пак да го доживея.Лека нощ на разочарованите ни приятелки,знам какво очаквахте от мача на Армията,за ваша зла участ всичко си върви по план,ПО ЖИВИ СМЕ ОТ ВСЯКОГА.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот onegavon » 26 юли 2018 23:47

UNBEATABLE написа:
ЕМИЛ написа:0:3 за Адмира и адмирации за австрийците .


А аз си мислех, че няма по-голям карък в прогнозите от мене...


Емил ни е кадем.Всеки път пуска обратни прогнози.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот sin4ec » 26 юли 2018 23:58

Аз не разбрах страховете ви преди мача...този тим в момента е нещо като U21, без никаква стиковка и опит. Няма как да бъде заплаха... Все пак бих отбелязал лявото крило ( №11), който се отличаваше наистина, направи четворен степовер, има хляб в това лапе! ;)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот j0rka7aa » 27 юли 2018 00:03

Страхотно представяне и страхотни емоции по трибуните за пореден път! Невероятно първо полувреме изиграхме, най-доброто, което съм гледал от доста време насам! Второто малко отпуснахме гарда и се позатворихме, но е очевидно че Ел Маестро знае кога и какво точно трябва да прави отбора. Всички до един на терена заслужават да бъдат отличени, особено карето в атака заедно с Пинто и Бикел. Лично аз се радвам, че Рубен беше с капитанската лента днес, защото от чуждестранните футболисти той е олицетворението на възраждането на ЦСКА, така да го кажа, но и мисля, че Нестор даде много добър отговор на въпроса защо той е бил капитан. Сега чакаме мача за първенство с Витоша и реванша във Виена, но трябва да останем с хладни умове и да гледаме напред, защото има още много работа за вършене.
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот kiril.a.d » 27 юли 2018 00:10

j0rka7aa написа:Страхотно представяне и страхотни емоции по трибуните за пореден път! Невероятно първо полувреме изиграхме, най-доброто, което съм гледал от доста време насам! Второто малко отпуснахме гарда и се позатворихме, но е очевидно че Ел Маестро знае кога и какво точно трябва да прави отбора. Всички до един на терена заслужават да бъдат отличени, особено карето в атака заедно с Пинто и Бикел. Лично аз се радвам, че Рубен беше с капитанската лента днес, защото от чуждестранните футболисти той е олицетворението на възраждането на ЦСКА, така да го кажа, но и мисля, че Нестор даде много добър отговор на въпроса защо той е бил капитан. Сега чакаме мача за първенство с Витоша и реванша във Виена, но трябва да останем с хладни умове и да гледаме напред, защото има още много работа за вършене.

Бе аз, в неделя, не знам дали ще гледам мача с Витоша, щото имам чувството че днес го гледах ;)...сигурно ще предпочета нещо по-развлекателно, от днешния мач и резултат 3-4:0...
НО, сори - момчетата трябва да го изиграят и да се отчетат, поне като днес!
Така че...добре е да имат подкрепа от трибуните, макар и...същото като днес ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот ugly bug » 27 юли 2018 00:17

tut написа:Такива мачове обичам .... където накрая пускаш да обиграваш юноши ...

Напред армейски лъвове ...32-та зове!


В тях е бъдещето..!!!
Отличен 6 и от мен на всички!
Само ЦСКА!
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта