Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
nicromanser
Мнения: 962
Регистриран на: 27 юни 2013 08:31
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот nicromanser » 26 юли 2018 09:12

това е ЦСКА все пак 3-0
[center]ЕДИН ГОСПОД БОГ И СИНА МУ ИСУС ХРИСТОС
ЕДНА РЕЛИГИЯ-ПРАВОСЛАВИЕ
ЕДНА МИЛА СТРАНА-БЪЛГАРИЯ
ЕДИН НАРОД-БЪЛГАРСКИ
ЕДИН ОТБОР
ЦСКА НИЩО ДРУГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот ntodorov » 26 юли 2018 09:41

Непредвидим мач. ЦСКА играе трудно срещу австрийски отбори. По-пресните ми спомени са за загуби от Аустрия Виена ( мисля че беше през 1993 г.) и по-ранната загуба от Сваровски Тирол ( мисля, че в този период Адмира Вакер се казваше така ), в която червените загубиха в Залцбург с 3-0, а на реванша победиха с 3-2, но в крайна сметка отпаднаха. Тогава в ЦСКА играеше Стоичков, Пенев, Костадинов и Трифон ( лека му пръст). Интересното от този мач беше, че първия двубой в Залцбург беше прекратен в 23' от внезапно спуснала се гъста мъгла при резултат 1-0 за ЦСКА с гол на Стоичков в първите секунди на двубоя. На другия ден беше решено мачът да започне отново при резултат 0-0, а армейците го загубиха твърде нелепо с 3-0. И в двата им мача с австрийците ЦСКА беше фаворит и водеше играта, а ония вкарваха...Дано тази вечер всичко се обърне. Труден мач ще да е, но предвиждам победа с 2-1.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот luxorus » 26 юли 2018 09:53

Аз пък си спомням един мач на Берое от времето на "Лудата банда",когато с 11 случайно събрани играча,без една стотинка в касата на клуба,навряхме австрийците от Рапид Виена "на кучето в г.за" ,след като един нещастен рефер им даде абсолютно измислена дузпа.Мачът се игра на "Герена" и завърши 1-1.Очаквам чорбетата да бият.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Valparaiso
Мнения: 45
Регистриран на: 05 окт 2008 11:53
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот Valparaiso » 26 юли 2018 10:06

вчера гледайки Видеотон, рушаха щото такова им е нивото на унгарските футболисти, но похвалното е че играха само с трима чужденци и то македонец, сърбин и холандец.
В нашите грандове преобладават чужденците, добре че е Славия, да ни отсрами. Днеска поради наказания ЦСКА-София излиза с 3-ма българи. Кво да говорим?
за мача всичко се очаква, само да не паднат, че не се знае Лудогорец дали ще наберат достатъчно точки, а след тази година много ще отпаднат точките от първият им голям сезон в европа и най-успешен като брой точки, и ако не се защитят тези точки ще паднем в класирането на участниците на страните и можем пак да се свлечем отново до 3 бг отбора в евротурнирите

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот kiril.a.d » 26 юли 2018 11:50

Надявам се, че и вярвам, в положителния изход на срещата, в полза на ЦСКА-София!
Минуси, за нас: - да, ще ни липсват Бодуров, Енрике и Тиаго! Съдията е шотландец, а те пускат по-твърда, до груба игра, каквато играят и австрийците! Не и "южняците" с каквито е пълен отбора ни.
Тук, трябва особено внимание, за да не се получи същото, като след мача с твърдите до грубост, също северняци от ФК Рига!!! - сега и Чорбаджийсик може да наплюе, или удари някой австриец, по време или след мача...Знаем му характера ;)...

Плюсове, за нас: - няма кой да спре мощния таран, Мауридес...90 или 95 кила беше? - в осакатената отбрана на Адмира! - може и дузпа да има за ЦСКА-София...поне една, защото съдиите трудно дават две дузпи, особено шотландец, свикнал на твърда игра....Само да не я бие Кирето, с големия си мерак :) - веднага Мауридес, който с шута си може да вкара и вратаря с топката, във вратата! :)
Имаме и достойни заместници, на липсващите Бодуров, Енрике и Рафаел!
Плюс това, Йевтич - дано си заслужи и от мен, да го наричам Ел Маестро ;)...чувства играта и прави добри смени! - дай Боже пак...
Успех! - ще гледам мача с голям интерес.

П.П.
Бих добавил тук, грешката на Йевтич, да остави Кирето да бие дузпата срещу ФК Рига! - веднага изревах, Бодуров да бие! Също щеше да вкара вратаря с топката във вратата и мача да приключи...
Та има си и Йевтич трески за дялане ;)...Но, ще опознае отбора, играчите, в полеви условия и вярвам че повече няма да прави грешки.
Последна промяна от kiril.a.d на 26 юли 2018 12:24, променено общо 1 път.
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

peliforewer
Мнения: 9590
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот peliforewer » 26 юли 2018 12:54

ntodorov написа:Непредвидим мач. ЦСКА играе трудно срещу австрийски отбори. По-пресните ми спомени са за загуби от Аустрия Виена ( мисля че беше през 1993 г.) и по-ранната загуба от Сваровски Тирол ( мисля, че в този период Адмира Вакер се казваше така ), в която червените загубиха в Залцбург с 3-0, а на реванша победиха с 3-2, но в крайна сметка отпаднаха. Тогава в ЦСКА играеше Стоичков, Пенев, Костадинов и Трифон ( лека му пръст). Интересното от този мач беше, че първия двубой в Залцбург беше прекратен в 23' от внезапно спуснала се гъста мъгла при резултат 1-0 за ЦСКА с гол на Стоичков в първите секунди на двубоя. На другия ден беше решено мачът да започне отново при резултат 0-0, а армейците го загубиха твърде нелепо с 3-0. И в двата им мача с австрийците ЦСКА беше фаворит и водеше играта, а ония вкарваха...Дано тази вечер всичко се обърне. Труден мач ще да е, но предвиждам победа с 2-1.

Срещата беше прекъсната при 1-0 за ЦСКА заради проливен дъжд,а не заради мъгла.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот HardWork » 26 юли 2018 14:19

Както всички виждаме няма лесни мачове в ЕКТ за родните ни отбори. ЦСКА отрстрани Рига с клизма, Левски отпадна от сервитьори от Лихтенщайн, а вчера Лудогорец направи домакински Х с Мол Види! Нереалистично е да си мислим, че ЦСКА ще смачка Адмира и ще се класира безпроблемно напред. Според мен нещата стоят 50 на 50, много е вероятно съдията и късмета да определят крайния победител. Стискаме палци, пък каквото стане!

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1127
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот olfix » 26 юли 2018 15:07

Безпроблемна победа срещу абсолютно несъстоятелния австрийски отбор!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот защо » 26 юли 2018 15:33

ntodorov написа:Непредвидим мач. ЦСКА играе трудно срещу австрийски отбори. По-пресните ми спомени са за загуби от Аустрия Виена ( мисля че беше през 1993 г.) и по-ранната загуба от Сваровски Тирол ( мисля, че в този период Адмира Вакер се казваше така ), в която червените загубиха в Залцбург с 3-0, а на реванша победиха с 3-2, но в крайна сметка отпаднаха. Тогава в ЦСКА играеше Стоичков, Пенев, Костадинов и Трифон ( лека му пръст). Интересното от този мач беше, че първия двубой в Залцбург беше прекратен в 23' от внезапно спуснала се гъста мъгла при резултат 1-0 за ЦСКА с гол на Стоичков в първите секунди на двубоя. На другия ден беше решено мачът да започне отново при резултат 0-0, а армейците го загубиха твърде нелепо с 3-0. И в двата им мача с австрийците ЦСКА беше фаворит и водеше играта, а ония вкарваха...Дано тази вечер всичко се обърне. Труден мач ще да е, но предвиждам победа с 2-1.

Нямат нищо общо двата отбора, ония бяха от Инсбрук, иначе те са си Тирол Инсбрук, тогава доминираха в Австрия, та и в това отношение нямат нищо общо с Адмира Вакер. Тука ги бихме с 2:0, не с 3:2, 3:2 стана общият резултат от двата мача.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

4x4
Мнения: 1467
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Адмира Вакер (втори квалификационен кръг)

Мнениеот 4x4 » 26 юли 2018 15:58

Заложих на победа и да няма много голове : под 4.5
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта