Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

ned5
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот ned5 » 22 юли 2018 21:28

Да, ако го пусне треньора.

Потребителски аватар
tut
Контакти:

Мнениеот tut » 22 юли 2018 21:40

Рутинна победа .... много добре ...

Напред армейски лъвове ... 32-та зове!!

Потребителски аватар
Cheradonna
Контакти:

Мнениеот Cheradonna » 22 юли 2018 21:50

demon777 написа:
Cheradonna написа:
demon777 написа:И кво играем.... нищо
Абсолютно нищооооо
Само държим топката далеч от вратата и на 3 пъти ни хващат на контри
Удар нямаме към вратата.

Тоз маестро не е за тука
Да си ходи колкот може по бръже немога го трая вече

Чудя се на таквиз капацитети като тебе,как след мач два почнахте да ги разкривате и да ги гоните?Освен тебе да те сложим треньор?
Нека мине малко време,ако не е за тука няма да се застои,ама още след първият мач да ревеш и да го гониш е глупаво!

Еми ей така разкривам ги....
цяло полувреме да нямаш удар да нямаш атака да си кюцаш в твойта половина и ако локото имаха късмет да вкарат и да се затворят стой та гледай сеир
Всички знаят къде играе Тиаго кви са тея експерименти... аз ще го наредя тоя отбор по добре през 1вото полувреме

Врото полувреме ми хареса не само заради головете а и заради скороста и повечето опасни атаки и мисъл в играта вместо безцелни центрирания
Ако играем две такива полувремена евала на треньора ама не... нито сега нито срещу рига в двата мача.

Не става така бе човек,не може да се гони треньор след един два мача,такива коментари дават поле за плюене на троловете,нека изчакаме да видим какво ще излезе,може да се подобрим с времето,според мен ще стане! ;)
Левскарчетата пишат за нас оранжеви и всякакви други гнусотии,ние като напишем лилави и тука ми променят мнението и става сините,бах тая простотия нашенска да не обидиме тея добри хора,срам за нашият форум.Срам...

gihuelo
Контакти:

Мнениеот gihuelo » 22 юли 2018 21:51

Много добро второ полувреме.
Новата деветка не пресира ,чак толкова ,колкото Каранга ,но е много яко добиче . Много добър първи мач с десет човека,които вижда за първи път.
Хубава победа.
Абе като видя Везалката и ми се оправя настроението за една седмица напред :). Трябва да си го купим и да си стои при нас да си му се радваме .
Alexdb >> 01.05( десет дни преди финала) :
В момента гравират името ни върху купата !
Емил написа:
Оранжеви , как сте? Аз отивам да вдигна купата след малко!

Потребителски аватар
ugly bug
Контакти:

Мнениеот ugly bug » 22 юли 2018 21:56

Нямах възможност да гледам първото полувреме( разбрах че не сме били на ниво), но това което видях през второто съм доволен.
Мауридес- беше загадка поне за мен , показа качества и дано продължава все така, за мен му е нужно още малко време да се сработи с останалите и ще кърти.
Чорбата- с неговите възходи и падения ..
Жоржиньо- най- добрия на терена(поне второто полувреме) и играч на мача.
Ел Маестро- адекватни и навременни смени. Похвали и че налага Антов(това момче има нужда да знае че хората му вярват и разчитат на него)
С една дума - ДОВОЛЕН!
Само ЦСКА!
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
demon777
Контакти:

Мнениеот demon777 » 22 юли 2018 22:02

Cheradonna написа:Не става така бе човек,не може да се гони треньор след един два мача,такива коментари дават поле за плюене на троловете,нека изчакаме да видим какво ще излезе,може да се подобрим с времето,според мен ще стане! ;)

Еми.... а дано...
Дано играем винаги така както 2рото полувреме
Така дори и да паднем няма да ме е яд щото са показали желание за игра
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

MarianDimitrov
Контакти:

Мнениеот MarianDimitrov » 22 юли 2018 22:08

Halo написа:Без Стивън Езе, срещу австрийците ще е трудно. Днес е играч на мача за ЦСКА-София.

Точно Стивън Езе спаси доста положения за Локо днес, особено първото полувреме.
Колкото до мача, влезе Джеси и играта стана коренно различна. Джеси е техничен, бърз е и умее да създава положения. Жоржиньо игра на високи обороти до последния момент. От всичките ни крила, Десподов е най-слаб. Мауридес ме изненада много приятно. Този спечели всички първи топки във въздуха, връща се и в защита и спасява високи топки пред вратата ни от статични положения. Като го гледам колко е хладнокръвен пред гола, според мен ще е по-полезен и от Каранга даже. Също е и много комбинативен, умее да комбинира добре със съотборниците си и изобщо веднага се вписа в отбора и даде дух на всички от отбора. Затова след неговия гол всички заиграха по друг начин с положителен знак. Да му пожелаем да няма контузии и все така да се раздава за ЦСКА. И не, не е по-слаб отбора от миналата година. Напротив ! Много по-стабилен е отбора. Секулич е много полезен и се справя страхотно досега. Много стабилна игра. Манолев нека да се възстановява. Секулич трябва да е титуляр десен защитник.
Според мен Ел Маестро, знае какво прави !
Велик ЦСКА !

MarianDimitrov
Контакти:

Мнениеот MarianDimitrov » 22 юли 2018 22:20

Срещу Адмира, на мястото на наказания Бодуров, може да влезе Перейра. Това, че Ел Маестро каза, че трудно ще се борим за титлата със сигурност не е негово убеждение. Ганчев спомена още в края на предния сезон, че титлата е капарирана, така че треньора ни е запознат с този факт и затова не смее да обещава титла. Сигурен съм обаче, че нито Ел Маестро, нито отбора ни, нито ръководството ще се откажат да конкурират на терена настоящия шампион. Никакви шпалири ! Надиграване на терена и това е !
Велик ЦСКА !

peliforewer
Контакти:

Мнениеот peliforewer » 22 юли 2018 22:40

Подкрепям напълно от казаното от Мариан Димитров,да наистина първото полувреме не беше такова каквото ни се искаше,но да видяхте чисти положения за гол на Локо Пд,ами те имат за цял мач един или два удара в очертанията на вратата на ЦСКА.За тези които се правят на големи треньори и се чудят защо днес Тиаго игра като крило първото полувреме ще обесня,защото в четвъртък няма да играе и на неговото място зад нападателя ще е Брикел,второто полувреме вече всичко си дойде на място.Джеси се явява като златна резерва,при по-уморени защитници успява да създава добри положения и аз съм на мнение че в момента Десподов ни е най-слабият флангови играч,и то не защото няма качества а защото се е помислил за звезда.За разни демончета и подобни дето плюят срещу Маестро само ще напомня началото на предния шампионат при Белчев,сега сме във втори кръг на ЛЕ,постигнали сме най-убедителна победа за кръга,между друго сме на първо място в класирането,така че когато фактите говорят и боговете мълчат.Подкрепяйте си ЦСКА и не пишете глупости,знам че винаги може и по-добре но засега нещата в отбора си вървят добре,а има и база за надграждане.
Eminem » 09 май 2018 22:47

Няма такъв срам, няма такъв позор! Два часа да не можеш да вкараш гол на некадърен отбор. Нещастници! Некадърници! Ние сме най-идиотския клуб във Вселената! Закривай! Най-добре е да ни закрият и мъката да приключи! Закривай!

Потребителски аватар
blue avalanche
Контакти:

Мнениеот blue avalanche » 22 юли 2018 22:50

MarianDimitrov написа:Това, че Ел Маестро каза, че трудно ще се борим за титлата със сигурност не е негово убеждение. Ганчев спомена още в края на предния сезон, че титлата е капарирана, така че треньора ни е запознат с този факт и затова не смее да обещава титла. Сигурен съм обаче, че нито Ел Маестро, нито отбора ни, нито ръководството ще се откажат да конкурират на терена настоящия шампион.

Това, че Ел Маестро каза, че трудно ще се борим за титлата със сигурност не е негово убеждение.

Напротив. Човекът много добре знае, че с Чорби, Джесита и Бикели няма да биете Л-ц.
Вие нали за това го назначихте за треньор? Защото ги разбира тея работи... ;)

Върни се в “ЦСКА”