Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот HardWork » 23 юли 2018 02:37

Ел Маестро налага определен стил, който може да бъде много печеливш! Първото полувреме тактиката беше различна и отбора не излгеждаше добре, воторото с пускането на Джеси и връщането на Тиаго в средата нещата се получиха перфектно в атака! Според мен Маестрото иска да ги научи да играят добрър дефанзивен футобол, затова налага на тактиката от първото полувреме с наситена халфова линия, рушене на играта на противника и стабилно в защита. За сега не могат момчетата да приложат добре тактиката на практика, заради множеството тактически и индивидуални грешки, но това е правилния път! Срещу отбори като Локо ПД може да се експериментира и да се обиграва новата тактика. В офанзивен план имаме нужната клсаса, но ни трябва по - широка скамейка! Джеси, Жоржиньо и Мауридес са класа. Като прибавим Десподов и Енрике нещата изглеждат много добре, но ни трябва още един таран и алтернатива на Тиаго. Аз лично съм доволен от видяното, особено като си спомня каква трагедия бяхме първите мачове със Славия и Лудогорец миналата година.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот djd » 23 юли 2018 08:55

Отборът все още не е в добро физическо състояние като цяло. На мача в Рига се видя, че накрая на Малинов, на Пинто започнаха да им се схващат краката. Добре е, че програмата предлага по-леки мачове до 5ти кръг и има време. Според мен Гришата трябва да вложи средства в тази насока - кондиционни, фитнес треньори и модерен медицински център с отлични специалисти, ако иска да прави отбор на топ ниво. Защото каквито и футболисти да вземеш, физическата форма и здравословното състояние са решаващи. А не да окапват половината, както беше миналата година.

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот Ozzimozzi » 23 юли 2018 09:36

Хубава победа след слабо първо полувреме и значително по-добро второ. Преди да започваме с критиките нека не забравяме, че имаме доста нови (вчера 1/3 от отбора бяха нови), а като допълнение и нов треньор с нови идеи за играта на отбора. Всичко това предполага време за сработване и промяна на игровия облик. Отделно след лятната пауза и подготовка първите мачове с винаги са тегави. Лудогорец да не би да победиха Етър с 5:0?
Иначе за мача - силни Джеферсон, Секулич, Джеси, Жоржиньо и Мауридес. Другите играха на прилично ниво, а критиките към Чорбаджийски според мен са неоправдани. Радостно е, че се дава шанс на Антов. Колко са отборите в България, в които се залага на 17 годишни и то в мачове със значение?!
Отбора не е толкова зле окомплектован, но ще е необходимо малко търпение. Защитата изглежда стабилна, в халфовата линия ще е добре ако имаме един по-креативен футболист, в центъра на атаката ще трябва алтернатива на Мауридес, докато при фланговите нападатели ситуацията изглежда най-добре. Там Маестрото често ще се чуди кой да пусне, особено след като Кирчо влезе във форма, а Енрике се оправи. Трябва обаче да се работи върху дисциплината, защото си изкарваме супер глупави картони, които в определен момент започват да тежат.
Харесва ми, че Ел Маестро изглежда много здраво стъпил на земята.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот blue avalanche » 23 юли 2018 12:16

MarianDimitrov написа:
blue avalanche написа:
MarianDimitrov написа:Това, че Ел Маестро каза, че трудно ще се борим за титлата със сигурност не е негово убеждение. Ганчев спомена още в края на предния сезон, че титлата е капарирана, така че треньора ни е запознат с този факт и затова не смее да обещава титла. Сигурен съм обаче, че нито Ел Маестро, нито отбора ни, нито ръководството ще се откажат да конкурират на терена настоящия шампион.

Това, че Ел Маестро каза, че трудно ще се борим за титлата със сигурност не е негово убеждение.

Напротив. Човекът много добре знае, че с Чорби, Джесита и Бикели няма да биете Л-ц.
Вие нали за това го назначихте за треньор? Защото ги разбира тея работи... ;)

Абе и с Чорби сме ги били и с 10 човека сме ги били и без Каранга сме ги били ! Добре, че са такива, като теб да определят, какво можем и какво не !

1. Не говорим за "били". Говорим за "титла"!
2. Аз не "определям". Вашият треньор "определи". ;)

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот Mitata » 23 юли 2018 20:01

Много добро второ полувреме, хубави атаки, чудесни голове, пропуснати положения, окуражаващо начало на Каранга-2.

Видя се, че защитата ни има проблеми при бързи контри на противника.

Отборът е с висок потенциал, още повече че тепърва му предстои да се обиграва.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот MarianDimitrov » 24 юли 2018 01:39

blue avalanche написа:
MarianDimitrov написа:
blue avalanche написа:
MarianDimitrov написа:Това, че Ел Маестро каза, че трудно ще се борим за титлата със сигурност не е негово убеждение. Ганчев спомена още в края на предния сезон, че титлата е капарирана, така че треньора ни е запознат с този факт и затова не смее да обещава титла. Сигурен съм обаче, че нито Ел Маестро, нито отбора ни, нито ръководството ще се откажат да конкурират на терена настоящия шампион.

Това, че Ел Маестро каза, че трудно ще се борим за титлата със сигурност не е негово убеждение.

Напротив. Човекът много добре знае, че с Чорби, Джесита и Бикели няма да биете Л-ц.
Вие нали за това го назначихте за треньор? Защото ги разбира тея работи... ;)

Абе и с Чорби сме ги били и с 10 човека сме ги били и без Каранга сме ги били ! Добре, че са такива, като теб да определят, какво можем и какво не !

1. Не говорим за "били". Говорим за "титла"!
2. Аз не "определям". Вашият треньор "определи". ;)

1. Абе и ти не знаеш, какво говориш изобщо !
2. Нашият треньор нищо определено не е определил. Ти си правиш някакви си твои лаишки изводи !
Велик ЦСКА !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта