Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот Cheradonna » 22 юли 2018 22:13

demon777 написа:И кво играем.... нищо
Абсолютно нищооооо
Само държим топката далеч от вратата и на 3 пъти ни хващат на контри
Удар нямаме към вратата.

Тоз маестро не е за тука
Да си ходи колкот може по бръже немога го трая вече

Чудя се на таквиз капацитети като тебе,как след мач два почнахте да ги разкривате и да ги гоните?Освен тебе да те сложим треньор?
Нека мине малко време,ако не е за тука няма да се застои,ама още след първият мач да ревеш и да го гониш е глупаво!
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот hydetoshi » 22 юли 2018 22:22

Деветката ще играе ли в четвъртък?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот Cheradonna » 22 юли 2018 22:24

Да
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот demon777 » 22 юли 2018 22:24

Cheradonna написа:
demon777 написа:И кво играем.... нищо
Абсолютно нищооооо
Само държим топката далеч от вратата и на 3 пъти ни хващат на контри
Удар нямаме към вратата.

Тоз маестро не е за тука
Да си ходи колкот може по бръже немога го трая вече

Чудя се на таквиз капацитети като тебе,как след мач два почнахте да ги разкривате и да ги гоните?Освен тебе да те сложим треньор?
Нека мине малко време,ако не е за тука няма да се застои,ама още след първият мач да ревеш и да го гониш е глупаво!



Еми ей така разкривам ги....
цяло полувреме да нямаш удар да нямаш атака да си кюцаш в твойта половина и ако локото имаха късмет да вкарат и да се затворят стой та гледай сеир
Всички знаят къде играе Тиаго кви са тея експерименти... аз ще го наредя тоя отбор по добре през 1вото полувреме

Врото полувреме ми хареса не само заради головете а и заради скороста и повечето опасни атаки и мисъл в играта вместо безцелни центрирания
Ако играем две такива полувремена евала на треньора ама не... нито сега нито срещу рига в двата мача.
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Halo
Мнения: 384
Регистриран на: 28 окт 2016 23:26
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот Halo » 22 юли 2018 22:27

Без Стивън Езе, срещу австрийците ще е трудно. Днес е играч на мача за ЦСКА-София.

ned5
Мнения: 2
Регистриран на: 01 юли 2016 00:54
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот ned5 » 22 юли 2018 22:28

Да, ако го пусне треньора.

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот tut » 22 юли 2018 22:40

Рутинна победа .... много добре ...


Напред армейски лъвове ... 32-та зове!!

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот Cheradonna » 22 юли 2018 22:50

demon777 написа:
Cheradonna написа:
demon777 написа:И кво играем.... нищо
Абсолютно нищооооо
Само държим топката далеч от вратата и на 3 пъти ни хващат на контри
Удар нямаме към вратата.

Тоз маестро не е за тука
Да си ходи колкот може по бръже немога го трая вече

Чудя се на таквиз капацитети като тебе,как след мач два почнахте да ги разкривате и да ги гоните?Освен тебе да те сложим треньор?
Нека мине малко време,ако не е за тука няма да се застои,ама още след първият мач да ревеш и да го гониш е глупаво!



Еми ей така разкривам ги....
цяло полувреме да нямаш удар да нямаш атака да си кюцаш в твойта половина и ако локото имаха късмет да вкарат и да се затворят стой та гледай сеир
Всички знаят къде играе Тиаго кви са тея експерименти... аз ще го наредя тоя отбор по добре през 1вото полувреме

Врото полувреме ми хареса не само заради головете а и заради скороста и повечето опасни атаки и мисъл в играта вместо безцелни центрирания
Ако играем две такива полувремена евала на треньора ама не... нито сега нито срещу рига в двата мача.


Не става така бе човек,не може да се гони треньор след един два мача,такива коментари дават поле за плюене на троловете,нека изчакаме да видим какво ще излезе,може да се подобрим с времето,според мен ще стане! ;)
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот gihuelo » 22 юли 2018 22:51

Много добро второ полувреме.
Новата деветка не пресира ,чак толкова ,колкото Каранга ,но е много яко добиче . Много добър първи мач с десет човека,които вижда за първи път.
Хубава победа.
Абе като видя Везалката и ми се оправя настроението за една седмица напред :). Трябва да си го купим и да си стои при нас да си му се радваме .

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6094
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот ugly bug » 22 юли 2018 22:56

Нямах възможност да гледам първото полувреме( разбрах че не сме били на ниво), но това което видях през второто съм доволен.
Мауридес- беше загадка поне за мен , показа качества и дано продължава все така, за мен му е нужно още малко време да се сработи с останалите и ще кърти.
Чорбата- с неговите възходи и падения ..
Жоржиньо- най- добрия на терена(поне второто полувреме) и играч на мача.
Ел Маестро- адекватни и навременни смени. Похвали и че налага Антов(това момче има нужда да знае че хората му вярват и разчитат на него)
С една дума - ДОВОЛЕН!
Само ЦСКА!
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 11 госта