Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот demon777 » 22 юли 2018 23:02

Cheradonna написа:Не става така бе човек,не може да се гони треньор след един два мача,такива коментари дават поле за плюене на троловете,нека изчакаме да видим какво ще излезе,може да се подобрим с времето,според мен ще стане! ;)


Еми.... а дано...
Дано играем винаги така както 2рото полувреме
Така дори и да паднем няма да ме е яд щото са показали желание за игра
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот MarianDimitrov » 22 юли 2018 23:08

Halo написа:Без Стивън Езе, срещу австрийците ще е трудно. Днес е играч на мача за ЦСКА-София.

Точно Стивън Езе спаси доста положения за Локо днес, особено първото полувреме.
Колкото до мача, влезе Джеси и играта стана коренно различна. Джеси е техничен, бърз е и умее да създава положения. Жоржиньо игра на високи обороти до последния момент. От всичките ни крила, Десподов е най-слаб. Мауридес ме изненада много приятно. Този спечели всички първи топки във въздуха, връща се и в защита и спасява високи топки пред вратата ни от статични положения. Като го гледам колко е хладнокръвен пред гола, според мен ще е по-полезен и от Каранга даже. Също е и много комбинативен, умее да комбинира добре със съотборниците си и изобщо веднага се вписа в отбора и даде дух на всички от отбора. Затова след неговия гол всички заиграха по друг начин с положителен знак. Да му пожелаем да няма контузии и все така да се раздава за ЦСКА. И не, не е по-слаб отбора от миналата година. Напротив ! Много по-стабилен е отбора. Секулич е много полезен и се справя страхотно досега. Много стабилна игра. Манолев нека да се възстановява. Секулич трябва да е титуляр десен защитник.
Според мен Ел Маестро, знае какво прави !
Велик ЦСКА !

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот MarianDimitrov » 22 юли 2018 23:20

Срещу Адмира, на мястото на наказания Бодуров, може да влезе Перейра. Това, че Ел Маестро каза, че трудно ще се борим за титлата със сигурност не е негово убеждение. Ганчев спомена още в края на предния сезон, че титлата е капарирана, така че треньора ни е запознат с този факт и затова не смее да обещава титла. Сигурен съм обаче, че нито Ел Маестро, нито отбора ни, нито ръководството ще се откажат да конкурират на терена настоящия шампион. Никакви шпалири ! Надиграване на терена и това е !
Велик ЦСКА !

peliforewer
Мнения: 9457
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот peliforewer » 22 юли 2018 23:40

Подкрепям напълно от казаното от Мариан Димитров,да наистина първото полувреме не беше такова каквото ни се искаше,но да видяхте чисти положения за гол на Локо Пд,ами те имат за цял мач един или два удара в очертанията на вратата на ЦСКА.За тези които се правят на големи треньори и се чудят защо днес Тиаго игра като крило първото полувреме ще обесня,защото в четвъртък няма да играе и на неговото място зад нападателя ще е Брикел,второто полувреме вече всичко си дойде на място.Джеси се явява като златна резерва,при по-уморени защитници успява да създава добри положения и аз съм на мнение че в момента Десподов ни е най-слабият флангови играч,и то не защото няма качества а защото се е помислил за звезда.За разни демончета и подобни дето плюят срещу Маестро само ще напомня началото на предния шампионат при Белчев,сега сме във втори кръг на ЛЕ,постигнали сме най-убедителна победа за кръга,между друго сме на първо място в класирането,така че когато фактите говорят и боговете мълчат.Подкрепяйте си ЦСКА и не пишете глупости,знам че винаги може и по-добре но засега нещата в отбора си вървят добре,а има и база за надграждане.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот blue avalanche » 22 юли 2018 23:50

MarianDimitrov написа:Това, че Ел Маестро каза, че трудно ще се борим за титлата със сигурност не е негово убеждение. Ганчев спомена още в края на предния сезон, че титлата е капарирана, така че треньора ни е запознат с този факт и затова не смее да обещава титла. Сигурен съм обаче, че нито Ел Маестро, нито отбора ни, нито ръководството ще се откажат да конкурират на терена настоящия шампион.

Това, че Ел Маестро каза, че трудно ще се борим за титлата със сигурност не е негово убеждение.

Напротив. Човекът много добре знае, че с Чорби, Джесита и Бикели няма да биете Л-ц.
Вие нали за това го назначихте за треньор? Защото ги разбира тея работи... ;)

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9179
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот bubka » 23 юли 2018 00:00

demon777 написа:
Cheradonna написа:
demon777 написа:И кво играем.... нищо
Абсолютно нищооооо
Само държим топката далеч от вратата и на 3 пъти ни хващат на контри
Удар нямаме към вратата.

Тоз маестро не е за тука
Да си ходи колкот може по бръже немога го трая вече

Чудя се на таквиз капацитети като тебе,как след мач два почнахте да ги разкривате и да ги гоните?Освен тебе да те сложим треньор?
Нека мине малко време,ако не е за тука няма да се застои,ама още след първият мач да ревеш и да го гониш е глупаво!



Еми ей така разкривам ги....
цяло полувреме да нямаш удар да нямаш атака да си кюцаш в твойта половина и ако локото имаха късмет да вкарат и да се затворят стой та гледай сеир
Всички знаят къде играе Тиаго кви са тея експерименти... аз ще го наредя тоя отбор по добре през 1вото полувреме

Врото полувреме ми хареса не само заради головете а и заради скороста и повечето опасни атаки и мисъл в играта вместо безцелни центрирания
Ако играем две такива полувремена евала на треньора ама не... нито сега нито срещу рига в двата мача.


Екстра, добре е треньорчето. Щом на полувремето успя да коригира нещата и да изиграем коренно различна в положителен аспект втора част, това в голям процент от случаите се дължи на правилни треньорски решения и разбиране и умение да се вникне в играта и да се повлияе на нея.

Иначе те и Франция срещу Хърватия първото полувреме имаха само един удар и то от дузпата срещу седем удара на противника + безидейна и слаба игра, ноо...там всички видяхме по какъв начин спечелиха. Мисълта ми е, че дори и на отбор играещ на високо ниво се случват изцепки със слабо полувреме и трябва да се изчака и да се види това да не стане навик.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
todorov
Мнения: 409
Регистриран на: 07 апр 2009 09:36
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот todorov » 23 юли 2018 00:09

Първото полувреме - голяма мъка. Второто - на нивото, което всички искат да виждат отбора. Когато започнаха да разцъкват топката бързо и без излишно задържане, веднага се подобри играта и Локо трудно успяваха да реагират. Този път Черни не направи дежурната грешка. В защита само Чорбата все още не знае къде се намира. Пасове само по ширина и назад. Имам чувството, че като получи топката и изпада в някаква дупка и не знае какво да прави. Поне 90% от пасовете му напред бяха грешни. Все пак се виждат и положителни черти, напр. успя да спре няколко опасни атаки един на един. Малинов - рисков играч както винаги, освен това много задържа топката. Джеси за пореден мач влиза като резерва и веднага вдига нивото. Мауридес много добре се включи. Очаквам с всеки изминал кръг отбора да играе все по-добре и по-добре.

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот MarianDimitrov » 23 юли 2018 00:26

blue avalanche написа:
MarianDimitrov написа:Това, че Ел Маестро каза, че трудно ще се борим за титлата със сигурност не е негово убеждение. Ганчев спомена още в края на предния сезон, че титлата е капарирана, така че треньора ни е запознат с този факт и затова не смее да обещава титла. Сигурен съм обаче, че нито Ел Маестро, нито отбора ни, нито ръководството ще се откажат да конкурират на терена настоящия шампион.

Това, че Ел Маестро каза, че трудно ще се борим за титлата със сигурност не е негово убеждение.

Напротив. Човекът много добре знае, че с Чорби, Джесита и Бикели няма да биете Л-ц.
Вие нали за това го назначихте за треньор? Защото ги разбира тея работи... ;)

Абе и с Чорби сме ги били и с 10 човека сме ги били и без Каранга сме ги били ! Добре, че са такива, като теб да определят, какво можем и какво не !
Велик ЦСКА !

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот CaptainBertorelli » 23 юли 2018 00:40

При нас, от около десет години няма нищо нормално! Дано този луд ни вкара в релси!
Хайл Мусолини

11_best
Мнения: 754
Регистриран на: 04 май 2009 14:25
Контакти:

Re: Първа лига: 22.07. ЦСКА - Локомотив Пд

Мнениеот 11_best » 23 юли 2018 00:40

Доволен съм от победата. Миналата година в първия мач - поведохме първото, допуснахме по същия начин няколко контри, изравняване, после голям малшанс и загубени точки срещу Славия. Срещу Ботев помня един смотан мач при Белчев по-миналия сезон, дето имахме едно измъчено положение и 0:0.
Доволен съм и от някои от концепциите на новия треньор. Личи си, че разбира и от психология, реалист е. Може и да се окаже находка. Всяка негова дума, колкото и журналистите да се опитват да го "обработват" е насочена към това да не обременява излишно футболистите или да не ги вдига прекалено във въздуха. Вярно че все още не сме го видели в трудна ситуация (след загуба или отстраняване), но засега се справя.
Играта няма как да е върха при наложилите се рокади в състава и началната фаза на първенствата. Но 15+30 минути в Рига и 45 минути в днешния мач стояхме добре, добри атаки се получиха.
Само ще отбележа, че със сигурност една от най-дразнещите ни слабости от миналия сезон трети мач не я виждам - да връщат трудни топки към вратаря ни, на който очевидно да комбинира с крак му е слабото място.
Интересното е, че по-скоро не ми хареса как се защитаваме, но с бавни и тромави защитници и слаби в дефанзивен план халфове - толкоз.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта