Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот RedeviL » 22 юли 2018 03:02

Dobri написа:
RedeviL написа: В крайна сметка, доколкото си спомням, Десподов се реваншира с последната 5-та дузпа, която всъщност ни класира и за следващия кръг.


Десподов изпълни и двете дузпи много лошо. Нямам представа защо той изпълни тази в 89 минута, едва ли нямате по-добър изпълнител от него.

Беше лоша, но и по-лоши съм виждал! Топката имаше сила, но ъгълът не беше максимално добре насочен.Мисълта ми бе, че след подобен пропуск в 89-та мин и след това да застанеш на последната 5-та дузпа, която може да класира отбора ти, е голямо бреме за всеки футболист. Нормално, при подобно напрежение да избере центъра на вратата, много други са го правили същото, дори на това СП видяхме доста подобни случаи.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот boabbb » 24 юли 2018 09:57

Тоя Дукадам беше вратаря на Стяуа от финала във Валенсия, нали :? Иначе пример за добър дузпаджия е Пифа. Леко нисък беше и при статични положения беше напрегнато, но на дузпите ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: Лига Европа: Рига - ЦСКА (първи квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот skabrin » 24 юли 2018 10:52

boabbb написа:Тоя Дукадам беше вратаря на Стяуа от финала във Валенсия, нали :? Иначе пример за добър дузпаджия е Пифа. Леко нисък беше и при статични положения беше напрегнато, но на дузпите ...

[offtopic]https://www.sportal.bg/news.php?news=633347 Този как ми съкрати живота преди години... :)[/offtopic]
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта