Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот GOLEADOR » 13 юли 2018 00:16

Бихме с късмет,но и това влиза в играта.Играм с фалшива 9-ка и е цяло чудо,че успяхме да отбележим гол,подуенци играят с фалшива 1-ца и е цяло чудо,че им вкараха само един гол.Както и да е,сините не ме интересуват.Нас ни чака тегав мач в Литва,дано да продължим.Тия Рига никак не са слаби.И кви бяха тези центрирания от наша страна като тия стърчат с педя над най-високите ни играчи....
Ей тва не можах да го разбера.

П.П.
Днес бе ден първи от 100-те дни които съм дал на Ел Маестро.Дано и другите 99 завършат като днеска,с победа за ЦСКА!Пожелавам му го от все сърце!!!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот Red Warrior » 13 юли 2018 00:17

W84me написа:Чак сега видях гола на Тиаго. Абсолютно вратарски. Все повече се оказва, че вратарите са половин отбор.

Значи имате нужда от двама вратари. :mrgreen:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

paci_paci
Мнения: 132
Регистриран на: 05 ное 2009 22:18
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот paci_paci » 13 юли 2018 00:19

Ми не е вратарски, халфовски е. Халфовете не пресират в зоната пред наказателното, и се получава все
едно е пряк свободен, вратаря вижда прекалено късно топката.

Потребителски аватар
THE_ALIEN
Мнения: 489
Регистриран на: 30 юли 2016 07:44
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот THE_ALIEN » 13 юли 2018 00:31

Добро начало, като се има предвид, че тръгваме много тромаво първите мачове, а и да не забравяме, че първенството на лошите е в разгара си, някъде на второ завъртане я карат, 13 или 14 мача имат вече изиграни :roll: !

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот MarianDimitrov » 13 юли 2018 00:37

Играхме отвратително първите 25 минути. След това играта ни постепенно се стабилизира и Рига спряха да си мислят за нашата врата. Особено след гола, заиграхме нормално добре. Голям гол на Тиаго ! Красота ! В първите 25 минути, не вярвах, че можем да се отървем без гол а не виждах, как ще вкараме. Добре, че се оправихме и си заиграхме, както трябва. През второто полувреме изобщо не вярвах, че няма да победим и то със суха мрежа. Реваншът ще си го вземем, без проблем.
Велик ЦСКА !

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот ELFen » 13 юли 2018 07:57

Браво! Хубав гол. Дано обаче на реванша стоите по-добре, че не видях особен футбол - тези са на нивото на Пирин, така че могат и да изненадат.

П.С. Подобна фланелка, като вашите от снощи, си бях купувал от Илиянци - за по лев и петдесет 3-4 бр. преди години ! Кофти дизайнер... :roll:
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот tut » 13 юли 2018 08:12

ELFen написа:Браво! Хубав гол. Дано обаче на реванша стоите по-добре, че не видях особен футбол - тези са на нивото на Пирин, така че могат и да изненадат.

П.С. Подобна фланелка, като вашите от снощи, си бях купувал от Илиянци - за по лев и петдесет 3-4 бр. преди години ! Кофти дизайнер... :roll:


Значи са ти харесали фланелките щом си си купувал .... на мен започват също да ми харесват и мисля да си взема една ....

П. С. Аз вашият модел също съм го виждал на Илиянци за лев ама не ми е харесвал и не съм си го купувал ...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот Red_Neck » 13 юли 2018 08:13

W84me написа:Чак сега видях гола на Тиаго. Абсолютно вратарски. Все повече се оказва, че вратарите са половин отбор.

Така е ... имаш дълбоки познания за играта, ...... за правилата на играта ;)
Я кажи, ..... тия Рига през естонското или финландското първенство се класираха за ЕКТ, че не можем да се разберем тук? :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот Ozzimozzi » 13 юли 2018 08:15

Много важна победа! Трябваше на всяка цена да победим най-малко заради точките, които ще прибавим към клубния коефициент.
Много слаб мач! Първото полувреме всеки втори пас дори на късо разстояние бе грешен. Никаква идея в нападение и добре, че Черниаускас ни спаси на два пъти. Трябва да си признаем, че бихме с късмет и миг гениалност на Тиаго. Адмирации за треньора, че пусна в игра Антов, но се видя, че момчето още не е готово за титуляр, въпреки че се стара. Изобщо не мисля, че на реванша ще ни е по-леко, защото вчера реално не бяхме подложени на натиск от Рига и въпреки това те създадох чисти положения. Разбира се трябва да бъде отчетено, че латвийското първенство е в напреднала фаза и гостите бяха във форма, а нашите тепърва се запознават.
Смятам че Ел Маестро подходи правилно към този мач, а след това даде и много трезва оценка. Публиката велика, както винаги!
Очаква ни тежък реванш, но се надявам на още една победа.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот ELFen » 13 юли 2018 08:19

tut написа:[offtopic]Значи са ти харесали фланелките щом си си купувал .... на мен започват също да ми харесват и мисля да си взема една ....

П. С. Аз вашият модел също съм го виждал на Илиянци за лев ама не ми е харесвал и не съм си го купувал ...[/offtopic]

[offtopic]Не е до харесване - евтини бяха, пък бях "тънък"... и естествено, че се майтапя ;)[/offtopic]
висша математика:314 :idea:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта