Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот buhata_prime » 13 юли 2018 11:20

[offtopic]
dafquezz написа:А колкото до Вакер, за отстраняване не знам, но заповядай на мача... Обещавам ти, че ще ти хареса.
[/offtopic]
[offtopic]Ако дойдеш на Лудогорец Арена срещу Видеотон/Дюделанж, обещавам да върна гостуването ;)[/offtopic]
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот demon777 » 13 юли 2018 12:10

[offtopic]Ганчев ли не иска титлата. хаха
Луд СИ ли?
Че нали титлата те праща в шампионска лига а там за 1 предварителен кръг като тоя снощи дават повече кинти.
Спокойно Ако Ганчев вкара отбора в групите тази следващата или по следващата година нещата ще изглеждат по друг начин[/offtopic]
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
Kolec
Мнения: 541
Регистриран на: 09 фев 2010 20:35
Skype: колець
Местоположение: Димитровград
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот Kolec » 13 юли 2018 12:13

e4sy написа:Такива футболни колоси трябва да падат на полувремето. 4:0 от 16 годишните , ама уви ...треперене докрая


16 годишните щяха да падат с 20:0 на полувремето. Хайде стига тъпотии и "разбирачи" . 8 човека имаха над 1.9 високи, Малинов и Жоржиньо приличаха на деца сравнение с тях.
..:: Tout comprende, c'est tout mepriser ::..

peliforewer
Мнения: 9461
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот peliforewer » 13 юли 2018 12:39

Като ви чета коментарите и се сещам за един мач от пролетта,първият полуфинал за КБ с Левски,ситуацията бе сxодна и как Стамен Белчев проведе тогава срещата,ЦСКА тръгнаxа на юруш да атакуват,оголиxа се и Левски до 10 мин. водеxа,после още един и най-важната среща и най-сигурната купа бяxа изгубени по най-глупавия начин.Това го напомням по повод на тези които критикуват Маестрото,дано са ме разбрали.Треньорът на ЦСКА проведе перфектно мача,не се поколеба да извади Енрике на полувремето,довери се на Антов и въпреки началното стъписване младокът не го подведе/напомня ми на Чочев/.Грешките които допуснаxме през първото полувреме бяxа от голямото напрежение,през второто нещата се оправиxа.Не направиxме най-добрия си мач,но извлякоxме максималното от него,оптимист съм за бъдещето на отбора.Дано на реванша с Рига не се бием сами и да почнем пак от нулата.
Последна промяна от peliforewer на 13 юли 2018 19:32, променено общо 1 път.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот dafquezz » 13 юли 2018 12:53

demon777 написа:[offtopic]Ганчев ли не иска титлата. хаха
Луд СИ ли?
Че нали титлата те праща в шампионска лига а там за 1 предварителен кръг като тоя снощи дават повече кинти.
Спокойно Ако Ганчев вкара отбора в групите тази следващата или по следващата година нещата ще изглеждат по друг начин[/offtopic]


[offtopic]Казвам, че инвестицията, която трябва да направи Гришата за да бъде реална конкуренция на Киро е огромна, и според мен избира да не я прави, а да продава бразилчета и португалчета от долните дивизии и отборчета-средняци на нелоша печалба. Казвам ти го, запиши си го някъде и ако не съм прав, ще ти купя каса бира на края на сезона - ако Гришата не извади минимум едни 10 милиона за максимум четирима класни играчи до края на месеца, титла няма да помиришем тоя сезон. Записвай, цитирай ме, и пак ще си говорим. С Бодуров и Чорбата в ШЛ няма да играем, нищо лично срещу момчетата, просто това са фактите.[/offtopic]

scevola7
Мнения: 98
Регистриран на: 25 яну 2018 11:06
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот scevola7 » 13 юли 2018 15:55

Като за турнирен мач резултата е добър, там обаче трябва да вкараме на всяка цена гол, за да си направим мача лесен. За мача схемата с трима типично дефанзивни халфа ми се стори малко страхлива, ама целта оправдава. Иначе като представяне не ми хареса особено Телеш ( а си мислех, че този сезон ще се стабилизира, дано занапред го направи, ако не предпочитам да гледам в неговата зона Лясков).

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3964
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот djd » 13 юли 2018 16:39

demon777 написа:Бонджовани май беше.

Бонджови. :lol:
За мача.
Харесаха ми Джеси, Антов, вратаря, сърбина и Тиаго. Десният фланг се очертава да е доста добър тази година. В защита пак имаше някакви разсеяни тъпотии. Крайно време да се оправи положението там. Миналия сезон възможността за титла си беше абсолютно реална и само грешките в защита, тъпите картони и донякъде късата скамейка попречиха.

Потребителски аватар
todorov
Мнения: 409
Регистриран на: 07 апр 2009 09:36
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот todorov » 13 юли 2018 16:55

Като за първи официален мач бива. Първото полувреме - изключително сковани. За Антов е разбираемо, но Малинов просто се губеше. Чорбаджийски като получи топката и се чуди какво да прави. Жеферсон е пълна противоположност от миналата година. Тогава всяко влизане беше потенциален картон, сега бяга от топката. Енрике просто нямаше физически аргументи да се бори с тези канари. Силата на Тиаго не е като ЦН. Второто полувреме нещата лека полека си дойдоха на място. Не знам, може указанията от треньора да са били да се играе без нарушение, предвид ръстовото предимство при статични положения на противника.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот Red Warrior » 13 юли 2018 17:02

dafquezz написа:
demon777 написа:[offtopic]Ганчев ли не иска титлата. хаха
Луд СИ ли?
Че нали титлата те праща в шампионска лига а там за 1 предварителен кръг като тоя снощи дават повече кинти.
Спокойно Ако Ганчев вкара отбора в групите тази следващата или по следващата година нещата ще изглеждат по друг начин[/offtopic]


[offtopic]Казвам, че инвестицията, която трябва да направи Гришата за да бъде реална конкуренция на Киро е огромна, и според мен избира да не я прави, а да продава бразилчета и португалчета от долните дивизии и отборчета-средняци на нелоша печалба. Казвам ти го, запиши си го някъде и ако не съм прав, ще ти купя каса бира на края на сезона - ако Гришата не извади минимум едни 10 милиона за максимум четирима класни играчи до края на месеца, титла няма да помиришем тоя сезон. Записвай, цитирай ме, и пак ще си говорим. С Бодуров и Чорбата в ШЛ няма да играем, нищо лично срещу момчетата, просто това са фактите.[/offtopic]

[offtopic]Като цяло си прав, че с трици маймуни не се ловят. Май новото бразилче е първия, който купуваме за сериозна сума. Дано си заслужава парите, но искам да те питам нещо друго. Какво щеше да стане, ако ГГ беше дал 2,4 млн. долара за ляв бек (Недялков) и дори не беше попаднал в групата?[/offtopic]
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот Ozzimozzi » 15 юли 2018 09:43

delqnski47 написа:Абе,пичове.Лично мисля да посетя нашите на гостуването(една колежка предложи да се ходи...няма как,не може да се откаже :roll: ).Обаче досега не съм ходил на нашите извън България.Може ли да обясните ква е организацията - клубът ли организира тия работи,кво се случва..


Дано не е късно и колежката още да е навита. Това по принцип е възможно най-добрия вариант за пътуване за този мач.;)
Армейци,

ръководството на ЦСКА ви предлага уникална възможност. Всеки, който желае, може да се запише и да изживее невероятни емоции, пътувайки с любимите си футболисти за реванша от първия квалификационен кръг на Лига Европа между Рига и ЦСКА.

Двубоят е на 19 юли (четвъртък) от 19:30 часа.

Местата са ограничени. Първите записали се ще имат възможност да пътуват заедно с любимците си за Латвия.
Програма и условия:
18 юли:
1) Среща на летище София – Терминал 1 - 07:30 часа.
2) Отпътуване за Рига в 09:30 часа с чартърен полет. Пристигане в Рига в 12:30 часа.
3) Трансфер от летище до хотел четири звезди в Рига.
4) Настаняване. Нощувка.

19 юли:
1) Закуска. Свободно време. В 12:00 часа – освобождаване на стаите.
2) В 18:00 часа - среща на рецепция за трансфер до стадиона.
3) В 19:30 часа - начало на футболната среща между отборите на Рига и ЦСКА.

След футболния мач – трансфер стадион - летище за полет до София.
Приблизителен час на пристигане в София на 20.07.2018 около 02:45 часа.

Цена на човек в двойна стая: 435 Euro
Цена на човек в единична стая: 485 Euro

Цената включва:
- Самолетен билет София – Рига – София с включени летищни такси.
- 1 нощувка със закуска в хотел четири звезди.
- Всички трансфери по програмата.
- Билет за мача
- Медицинска застраховка
Сумата трябва да бъде платена до 17:00 часа на 16 юли (понеделник).
Записването става на телефон ‭0879292953‬ от 09:00 до 17:00 часа.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта