Игра с прогнози ЦСКА сезон 2018/19

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози ЦСКА сезон 2018/19

Мнениеот dreben23 » 16 дек 2018 23:39

Как се разписах накрая на годината ни баш, цяла година ще ме размотават за един точен.

[offtopic]В сайта на букито му го шибнах 1-0 и ги изиграх. Не им дадох истинската си прогноза. Момчета, да знаете, че абсолютно всички мачове във фуболчето са нагласени. Достатъчно е да ми се огледат прогнозите и после се разбира, че са ги ползвали да нагласят тиражите. Че съм най-добър, така е, но няма как и да съм екстрасенс, а те ги оформят така нещата, че буквално трябва да почвам да баям за пари. :lol: :lol: Вече няма сила, която да ме накара да отида да заложа фиш! Просто както и да ги напишеш, те си виждат, че от теб по-добър няма и няма ми дадат и печалба в мизерен техен сайт дори.. Колкото станеш по-добър на прогнози, толкова по-далеч стой и от футбола и залози и всичко! :) Аз го разбрах най-накрая футболчето, това си е един нагласен мотамо спорт. Ей тук за игричките ни става само! Ще ме карат да им отрежа всички прогнози, не знам дали ги следи некой моите прогнози, но всички мачове си ги жули букито по тях. Тва е, защото им казах, че не залагам отдавна и те все по тех им ги съжулват фишовете. :mrgreen: Все по-смешно ми става като гледам колко са прости тези букита, а още по-смешно ми става, когато подобни простаци работят цял свят и му зимат парите, смятай кви идиоти пък си дават парите. Аз вече мачлетата си ги гледам като театри, дали ще изпусне Лено топката или Олсен ми е все един мачо. :) Само дето се набутахме с тия Диеми и Макс спортове. А не трябва да им се дават и пари, че ще продължат да вдигат таксата. Спортът ще е пълна трагедия, докат ми показват Стоичков по телевизора за кое дерби в Националната лотария да залагат, а не къде да се запишат деца да спортуват! :lol: . Еби се у гъза бе бате Ицо, да си ги залага и познава лъжливия мангал. Не аз да ги насочвам всеки тираж какви резултати да сложат, за да избягат тиражите. И ония букита най-нагло всички мачове всеки ден по мойне прогнози ги жулят. И награди няма да дадат, щот ги псувам подред! Да еба и алчните боклуци аз. :lol: Весели празници и на тех! Въртят ги много яко тея футболи, ще зема кат другите да пиша всичко един резултат, да видим колко по 1-0 ще им сложат после в тиражите. Вие ще видите кво ще сторя накрая, ще зема да им турям по два мача на комбинация и пак ще нагласят единия да е с един гол избягал. Но ето как само може да се изработят, крийте си истинските прогнози сега и завинаги, деца! Още при първия различен вариант, хванах точния и на ЦСКА-то, хванах и на Берое без да я крия, защото никой не го сложи за заралии 2-1. Много са ме харесали букитата и прогнозите ми, не знам какво целят, да си ме върнат като клиент ли какво? Дават ми три поредни комбинации и отивам, иначе не. За мен лично от футболчето не става абсолютно нищо, ако можеш, младо, не си похабявай годините и ти. 0т 89-та година го почнах но 2018-та разбрах, че е измама за кинти минти да си правят лошите. Пълна измама си е, къде отиде добрата форма на Ботев пд, на Арсенал, къде са 2-2 -то на Рома, свърши ни 3-2. Почва да ме яд, че толкова години си погубих за нищо, фалшиви идоли сме си създали да го ева. Ще ми се покаже некой идол и ще рекламира бетинг комппания, примерно тази в която ще са заложили за титлата. Айде са ебат отзад, писнаха ми да ги фаля, пък са едни и същи боклуци. Сега чета статия как Левски ще фалира, че аз тва съм го прогнозирал отдавна. То с трето или четвърто място като си кви пари ще печелиш? Завели са иск да ги обявят и тех в несъстоятелност, а името на фирмата е много култово -Титан некъв. Мани, мани. Пиша им Бешикташ 1-1 Х, те го правят 2-2 Х, пиша им Ливърпул 4:1, те го правят 3:1, пишаим Сасуоло 0-2 0-2 е, пиша им барса 0-3, те 0-4 веднага, пиша Фус Рабат 0-2, те 2-0, пиша Йънг бойса 0:4, те 1-4 всичко е така. Но пък и всеки ден ми дават 2-3 точни да се изкефя. Пише ги някво лайно 4 хикса и те му ги дадат, пък я съм хванал 1200 мача и урда. Това е, защото виждат, че съм адската машина и ако някой тръгне да ги играе има опасност да ги ошушка за два часа, а те ова няма го допуснат. С една дума аз трябва да зарязвам още едно любимо хоби, за да може и някой да печели, иначе ще му късат всичко. Просто младежта не осъзнава колко е глупава. Все се мислят за много умни, обаче моите прогнози ползват кат им давам да уреждат фишаците им. Тва са милиони глупаци, много ясно, че щом има сайтове за прогнози по цял свят, резултатите ще са и според тея прогнози, но всички разминато ще ни е, няма значение ден, месец, година, те си правят едно и също - взима на най-добрия и ги прави 70-80 процента по тях, както казах не съм екстрасенс, целя им по 1200 мача на денонощие понякога, но комбото не го пущат. Дори на око да си нафърлям нещо, пак бройка голове, знаци, точни, разминаванки колкото щеш. Но не и слава! Поне да даваха неква заплатка майна, точно по 2 минути им отделям за всяка една прогноза. Страници с прогнози във фейса не съм чел от десет години и пак съм им ги изплющял. Чак пък толкова да съм добър бе деа! Това е топка, как все ще я позная в коя врат по колко пъти ще влезе. Ползват ми и бройката голове, само резултата промени и ае. Ако дам знак и прогноза за голове, едното е все излязло, другото си го сменят. Дали ще има греда, тъч, ъглов, резултатите повечето за мачовете по света ги взимат аванта от мене за пъклените си целички и аз го виждам. За да престане това има три пътя - да спра да правя прогнози за кеф, да правя и аз с един и същи резултат всичките, да вляза, да заложа всеки мач за деня и да си платят за нерви и изгубеното време! Не знам, чудя се кое да избера, защото аз харесвам да ловя мачове, а не къде ще ги ловя. Мога и кат некой луд да си ги напиша на някъв лист и после да ги закръглям с химикала! Но поне няма да ги ползват да късат на хората фишаците, а те ги ползват със сигурност. Качествените прогнози се плащат бе, само най-добрият на прогнозите за футбола ли няма да вади кинти от това? Навън е пълно с ментета, които не могат да хващат и два мача, аз по 1200 им жуля и никой ми не е дал повече от второто йу място в миризливия му сайт! Смешно е ми.[/offtopic]

[offtopic]Глейте ся кое е и най-смешното от цяла една кариера като се помисли, седя вечно без пари в джеба, а мога по 1200 мача да хващам на ден! Само отварям братче флашскора и им начаткам целия тираж. 3-2 3-1 2-2 и он смени само разпределението на головете в двете врати. Ти ще видиш ко ше ги сторя, оти и най-многото знаци аз ги целя. Пиши им некви 4-4 7-3 1-8 да видим ще ги ползват ли и тях. Трябва да си направя експеримент след Нова Година пак ли ще ги ползват. В момента им слагам по една-две такива и да ви кажа честно не ги вземат под внимание тях. Т.е. ако им ги напраскам всички с такива резулати, ще се отърва поне от номерата им и кат гледам мачо ще ми е интересно вече, а някои пичове ще доближават и печалбите вече във фишо..Изгубена е малко подобна кауза, щото те ще хванат на друг дето е добър прогнозите и ще почнат същото по тех. Вчера четох сайта на ФБР какви видове измами гонят, искате ли да добавят още една? Май никъде не видях за букита и футболни залози, те и те са в кюпа сигурно. Ей го ся Спортинг писах 6-0, той свърши 5-2, а първите два гола за гостите. Виж ко правят! Тва с компютрите ги оформят някак, цак, цак и няма значение какъв резултат ще прогнозираш. На майтап съм си писал шестичката и те я взеха и я сториха седмичка. Това са изпипани работи и си зимат моите прогнози и яко режат всичко с ножицата. И някви пичове по цял ден си коментират кво и как да заложат, ами сменяш моите голове дето си измисля. Представяте ли си колко гадно е в действителност всичко - да вземат от на един нещата и да сцепят на всички по света задника. Какво ли ще стане ако наклоним тиража в друга посока - прогнозите дето пишем в бг сайтовете да ги напишем във всякакви чуждестранни. Кво ли ще става тогаваа? Извинявам се на артилеристите, писах 1-3 и те го сториха 3-2 веднагически. Прецакахме неволно добрата серийка, светците ни светиха маслото! Усетих се каквоо ще стане, ама беше късно, иначе нямаше да им пиша прогноза мача ни. Знаете ли какво означава това като ви ги правят по моите прогнози - в някви завряни български селца са ви и шефовете на черното тото. Може и да са чужденци, но обитават тези граници и никой не ги бара за нищо. Смешно или не, може да нямат и пари за безжичен нет. Пасат някъде овце и крави, пуйки, мисирки и милиони пичове по света си мислят, че и на тех по една "Милка" ше им се падне. После им шибнат и говеждото на баснословни цени, ама то поне е сега на мода. :lol:[/offtopic]

[offtopic]Най-много интернет измами правят левскари, не знам дали сте забелязали, но техните двубои, нъц, не могат да уредят они са им и играчите много некадърни! Над 90 процента от левскарите имат втори профил в игри с прогнози! Такава пасмина другаде надали ще се намери по света, но съм убеден, че всички имат и втори профил. А другите пък са им шефчетататаа. Нито един от нашите ора пък не печели нищо, нали? Няма и да спечелим! :lol:
Никога не ще имам добро мнение за левскар, макар че един-двама може и да стават за нещо. Ние сме друг народ, братче! Кой от нас ще тръгне да се излага, да се свързва с буки и да прави съвместна интернет измама. Никой, всичко е техни ора. Много лесно се разбира, пишат прогнозата за Левски да бие винаги. Слагат ги за най-слабия отбор, а нас ни будалкат, че си хващат те комбинации и чудесии, влизат след мачовете през деня и на някого от тях му турят познати много да може да мине цесекарите. Пълни са ментета всичките лидери дето са се писали от левскарите! Всичките лидери по игри са левскарите, а като им видиш другите прогнози, за нищо им не стават изобщо. А как тогава този е излязъл лидер, ми с измама, тя им е в кръвта. О, и по друго ги усещам, ако им пишеш за някоя от игрите фалшивите в нетя и ти скачат само левскаритее! Никога не ми е казал лошо никой цесекар в игрите! Аз съм печен, те си мислят, че щом целя за тех мачове, съм будала. Всичко им забелязах на тези синичките. Винаги вкупом се появяват ако зема да ги роша. И така се издават. Всичките тея интернет игрички дето всички и ние участваме редовно си ги печелят тези, които са ги измислили - левскарчетатаа. Превзели са футбола извън терена, щото не могат на терена! И на тех весели празници! Пробвайте и ще видите как се защитават. Ок, задружни са, мога да им призная това, но и дружно се занимават с измами и рано или късно ще сгафят, щото ум няма да помисли с какво се заннимава. Деца ще влязат по тия сайтове, ще им дадат много лош пример как да опиташ да победиш по-силен от теб, ама изобщо не им пука! Тва не са убави хора изобщо. Ла Коруня им писах 3-2, те 3-1, Албасете и писах 1-1, той 1-1. Дори не знам как ги измислям такива резултати, ама те са близо до реалните после, еми Нострадамус вода да ми носи. Имам някви магически способности деа, толкова резултати по един гол да ги наближа. Не знам как става, но аз мачовете от първия до последния ги мисля по 2 мин. Нямам идея защо толкова харесаха моите майсторски предвиждания, но видимо си правят по тех тиражите от първия прогнозиран та до последния и мене ми е смешно как е възможно пък това! И защо като съм толкова специален за тех, не се бръкнат за една хубава заплатка, в момента съм им най-важен и тва го усещам, но на никого нема да го кажат, за да ме мисли всеки за куку и аз да им нося добрите кинти! Няма как един човек да е повече куку от теяя, които съм омачкал на прогнози, без дори да съм лисал и един ден еднакви резлтати. Тея работи и мнения не на мен, аз няма да съм възможно най-близко ако и те мислят това, просто ги кефи да се ебават с представители на петолъчката ни. Да, ама аз ше им кажа, че играя в игрите им фалшивите, само за да виждат хората петолъчката на върха! Те не знаят за какво играя пък аз, никой не подозира дори ако не му и кажа! Мястото на ЦСКА е на върха и ако не могат на терена, ще е извън терена в някви загубени игри! Никога не разбраха за какво им играя,дори наши ора не знаеха. Чак сега ви казвам! Твърде много лоши работи направиха на ЦСКА-то ми и аз си реших да им качвам еблемата все в топа да им пречи на погледа поне. Супер гадно се чувстват, когато изляза лидерчето. Веднага зимат мерки да не е за дълго. Забележете как спряха да ми викат да си направя свой сайт например. Че аз ко имам сайт, те ще фалират до едно, по-добре да ми дадат някой път първото място, иначе що да не направя! Да не ме е газил влак, прогнозите и очевидно са най-добрите в целия свят кат гледам. Почти нямам празно, а правят нещата да не ги фана сичките, че... Много ги е страх аз да ги хвана, личи си. им. Ей това е истината.
[youtube]https://m.youtube.com/watch?v=4DScMJFrdFA[/youtube]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Игра с прогнози ЦСКА сезон 2018/19

Мнениеот Red_Neck » 02 яну 2019 12:14

Прогнози по време на подготовката ще правим ли?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра с прогнози ЦСКА сезон 2018/19

Мнениеот hydetoshi » 02 яну 2019 17:42

Red_Neck написа:Прогнози по време на подготовката ще правим ли?

Ако питаш мен - не! Мисля,че контролите са доста разтегливо понятие и прогнозите за тях са малко ала-бала. Но сме демокрация и може да спретнем едно референдумче. ;)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози ЦСКА сезон 2018/19

Мнениеот dreben23 » 24 яну 2019 10:59

Мен ме болеше окото, за съм и за контроли. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Игра с прогнози ЦСКА сезон 2018/19

Мнениеот hydetoshi » 04 фев 2019 15:43

Неусетно премина зимната пауза в ППЛ и ето,че наближава първия мач от пролетния дял на първенството.
Откриваме годината с мач на 16.02. Черно море - ЦСКА (дори вече има тема за мача). Подновяваме играта. Нека прогнозирането започне. ;)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Игра с прогнози ЦСКА сезон 2018/19

Мнениеот trokadero_ » 04 фев 2019 15:51

Черно море - ЦСКА 1:2

CSKA_FEN4E
Мнения: 842
Регистриран на: 02 авг 2011 15:52
Контакти:

Re: Игра с прогнози ЦСКА сезон 2018/19

Мнениеот CSKA_FEN4E » 04 фев 2019 16:44

Черно Море-ЦСКА-1-1

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Игра с прогнози ЦСКА сезон 2018/19

Мнениеот ivo55 » 04 фев 2019 17:30

1:1
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.


SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Игра с прогнози ЦСКА сезон 2018/19

Мнениеот SLAP » 04 фев 2019 20:41

Ч. Море - ЦСКА 0:1


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта