Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот trokadero_ » 25 ное 2018 17:43

Интервю с Маестро сега по БТВ ;)

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Ozzimozzi » 25 ное 2018 20:09

"Промених името си два пъти. Първият път беше, защото не исках да имам сръбско име. Когато бях на 17-18 години се срамувах от него, но сега се срамувам от това, че тогава ме е било срам. Бях малък и подвластен на влияние, поддадох се на цялата пропаганда. Сърбия и това да си сърбин не беше най-хубавото нещо на света през 90-те години. Нямам мнение за това какво точно се случи тогава, кой е бил прав и кой грешен, но начинът, по който беше представено на Запад или поне в Англия, беше, че ние сме агресорите, лошите хора, които предизвикаха гражданска война и заради които много хора страдаха."


и още

"За да функционират медиите, особено във футбола, се нуждаят от добър и лош герой. Медиите избраха да направят Левски герой, а ЦСКА и мен конкретно – злодей. Разбирам, че не е лично и че не е защото наистина мислят, че сме толкова зле", каза още старши треньорът на "червените" пред bTV Новините.


Нестор все още не е доказал треньорските си качества поне за мен, но като човек е много интелигентен и интервютата му определено са интересни.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот delqnski47 » 18 дек 2018 14:58

Много ме кефи как тънко ги жегва. :mrgreen:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Red_Neck » 18 дек 2018 15:25

delqnski47 написа:Много ме кефи как тънко ги жегва. :mrgreen:

Ба, ..... тънко - направо с голямата ланга ..... за "Весели празници" :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот delqnski47 » 18 дек 2018 16:18

Red_Neck написа:
delqnski47 написа:Много ме кефи как тънко ги жегва. :mrgreen:

Ба, ..... тънко - направо с голямата ланга ..... за "Весели празници" :)

''Нищо не става от тия вече за тоя сезон'' с други думи. :lol: И вече голямо циврене,че бил казал истината.Оня Blend- a -Med вика,че му бил назначен консултант.И ся изниква въпросът как така ''някакъв си,дет му били назначили консултант'' е пред него в крайното класиране за полусезона. :lol: С разлика...И тва им разправям на подуянци в техния подфорум,ма те си пас... пардон ''говорят'' своето... :lol: Нема...не минава и 1 сигнал там горе между ушите и тва е. :lol: Някои от тях де... :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот ogrizko » 18 дек 2018 18:14

Голям треньор вземахте ...със Стамен Белчев бяхте по-добре и като интрига с Лудогорец и като игра :P но явно не се прави достатъчно на клоун както повелява за този отбор :oops: :oops: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3517
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот rebelheartous » 19 дек 2018 11:34

6 мача направи в Европа, отстрани австрийски отбор. Водиме ви 4 точки, въпреки че ни бихте в директния. Да продължавам ли? :lol:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Red_Neck » 19 дек 2018 11:50

rebelheartous написа:6 мача направи в Европа, отстрани австрийски отбор. Водиме ви 4 точки, въпреки че ни бихте в директния. Да продължавам ли? :lol:

Повече им водим и си ги бихме с 3:1, Огризката е моряк :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19815
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 19 дек 2018 20:03

Какво му харесвате на този клоун ? Вместо да си гледа отбора,тръгнал да се подиграва на г*ведата и т*рците,а в същото време още преди краят на есенния дял почти е изпуснал титлата... Да вземе да накара Мауридес да вкарва по-често,че уж го взехте на мястото на Вкаранга...Със Стамен Белчев бившият ми любим отбор изглеждаше в пъти по-добре от този псевдотреньор !!!
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот ivo55 » 19 дек 2018 21:36

Е не може всички да си падат по големи, потни и здрави негри.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта