Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Ozzimozzi » 26 юли 2018 18:52

Вчера на пресконференцията Ел Маестро каза (цитирам по памет):
Това, което говоря на моите фуболисти не е същото, което говоря на вас (журналистите).
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

sly
Мнения: 385
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот sly » 26 юли 2018 23:15

Ozzimozzi написа:Вчера на пресконференцията Ел Маестро каза (цитирам по памет):
Това, което говоря на моите фуболисти не е същото, което говоря на вас (журналистите).

Този тренер разбира от футбол ,но е и психолог на мача с Адмира постави Джеси зад ЦН , даде лентата на Пинто и рискува с агресивен футбол в първите 20 минути. В резултат ЦСКА си направи мача лесен.За всяко негово решение той каза какви са му аргументите в интервюто след края на мача. Браво на Маестрото и за това че и трите смени ,пусна млади момчета юноши на ЦСКА ,което беше супер завършек на този мач.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6749
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот soilwork » 27 юли 2018 01:38

[center]Тики-така вече не е мода и Ел Маестро още в началото показа че си е написал "домашното" след Мондиала. В днешно време притежанието на топката е слабост.Вниманието се насочва към бързите,скоростни футболисти и статичните положения [/center]

11_best
Мнения: 754
Регистриран на: 04 май 2009 14:25
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот 11_best » 27 юли 2018 02:04

Най-ценното, освен убедителната победа, е отборната игра и раздаването на максимум.
Браво на треньора за това. Иначе сега щяхме да възхваляваме само Десподов (не че не направи добър мач и не вкара прекрасни голове). Киро е много добър футболист, готов е за среден отбор от топ първенство. Но да внимава, има примера на Момчил Цветанов - огромен талант (доказа го и тая вечер в Сплит), но нереализиран.
Новите изненадаха приятно. (Бикел ми напомни ми за младия Ст. Петров, нищо общо с онова камерунско дърво, тичащо неправилно).
Това не е всичко от Ел Маестро. Загатна го в интервюто след мача. По принцип има статии + статистика на разиграванията на сензацията Хановер на Сломка. Немската школа залага на заучени комбинации и по-малко импровизация, особено на контраатака. За да се изпълняват точно разиграванията се иска повече време.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Цецо Чука » 28 юли 2018 10:10

Ozzimozzi написа:Вчера на пресконференцията Ел Маестро каза (цитирам по памет):
Това, което говоря на моите фуболисти не е същото, което говоря на вас (журналистите).



А глупавите коментатори по Диема и разни смешници по форуми и сайтове го обвиниха че едва ли не е развял бял байряк и се е предал в борбата за титлата, много е забавно да се гледа.

Основния проблем за футболистите винаги са били свръхочакванията и изцепките на “легенди’, деятели, сульо,пульо, фенове и прочее комици за задължителната титла.

Нестор играе умряла лисица и се прави на луд пред журналистите, всичко тва е театър и който не го разбира си е за негова сметка.

Харесва ми тва момче.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Ozzimozzi » 28 юли 2018 10:28

За треньорските му качества все още е рано да се коментира, но определено печели симпатии с държанието си пред камерите!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Kolec
Мнения: 541
Регистриран на: 09 фев 2010 20:35
Skype: колець
Местоположение: Димитровград
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Kolec » 28 юли 2018 14:59

Имате нереална представа за нивото на българския футбол. Очаквах труден мач, все пак Рига не е селски отбор.

Мен тук ме спечели. Най-накрая някой да ни приземи.
..:: Tout comprende, c'est tout mepriser ::..

Потребителски аватар
Batkoto
Мнения: 1754
Регистриран на: 24 авг 2009 19:04
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Batkoto » 09 авг 2018 17:55

Като доказателство за добрата работа на Ел Маестро, вероятно по-наблюдателните от вас вече са забелязали как се движи бившият му отбор. Инерцията и наложения стил на игра бяха достатъчни за отстраняването на Легия Варшава( победи и в двата мача на нула), както и за добрата игра срещу Цървена Звезда като гост и равният резултат.
Batkoto написа:ЦСКА съвсем скоро ще започне да печели и искам тогава всичките "познавачи" тука, които се редите да давате съвети, да излезете и да се извините :idea:
04.09.2013

honda
Мнения: 4361
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот honda » 10 авг 2018 16:47

За мен Йевтич(НЕМ). Първо не ми е ясно защо е наричан ел Маестро ,а не Йевтич? Бих бил благодарен ,ако някой ме осветли.
Сега за мача :
За мен избра доста удачна тактика ,която работеше някъде до около 20-та минута. Тактиката му беше да се използва превъзходството на атакуващите футболисти на ЦСКА-София в бързина . Това сработи. Като халфовете и дефанзивните футболисти се движеха много и създаваха числено превъзходство в борбата за спорна топка. До тук много добре . После необяснимо за мен ЦСКА-София се върна много назад и което е много странно не уплътни фланговете . Копенхаген играеха без типични крила , бековете им по-скоро изпълняваха тази функция. Но ЦСКА-София прекалено много се уплътниха в зоната на 20-25 метра от собствената си врата. Оставяйки останата част на терена изцяло на датчаните. Особено показателно беше ,че бековете на ЦСКА-София въобще не опитваха да охраняват зоната между наказателното поле и тъчлинията- там пълновластни господари бяха бековете на Копенхаген. Ако те знаеха какво да правят с топката , мача щеше да свърши катастрофално за ЦСКА-София. Само десния им бек Анкерсен над 10 пъти получи получи топката в чудесна за подаване позиция ,без някой да му пречи . Имаше случай той получава топката вътре в наказателното поле близко до ъгъла и на 10 метра от него няма играч на ЦСКА-София. Просто най-вероятно момчето нямаше ден , но нито даде един точен пас, нито влезна с топката навътре в наказателното поле като хората. От другата страна левия им бек беше по-малко активен но даде два много добри паса към Кодро и влезна за дузпата.
След чк , според мен грешка беше изваждането на Тиаго , трябваше да извади някое от крилата или да върне Мауридес като централен защитник(той така или иначе го направи , а и в централната зона на защита на ЦСКА-София в радиус от 15-20 метра беше целия отбор на ЦСКА-София и според мен нямаше нужда от вкарване на още един защитник, през централната зона на защитата беше толкова гъсто ,че нито топка нито човек можеше да мине) ,но смяната на Тиаго практически скъса линиите на ЦСКА-София . Нямаше кой да задържи топката да даде пас към бързите футболисти . и на практика Десподов и Жоржиньо не участваха в играта. На практика ЦСКА-София остана не с 1 ,а с 3-ма футболисти по-малко.
Не знам дали е имало някакво нареждане но играчите на ЦСКА-София стояха доста далеч от датчаните и ги оставяха необезпокоявани да стрелят от 20-25 метра. Датчаните имаха имаха 5-6 подобни удара и единия от тях влезна, друг удари гредата , вратаря спаси един, друг мина много близко и т.н.
Другото ,кото ми направи впечатление ,че домакините не издържаха физически, а темпото в този мач не беше никак високо. Такова беше някъде до 30-та минута.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23664
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот delqnski47 » 10 авг 2018 16:55

honda написа:После необяснимо за мен ЦСКА-София се върна много назад и което е много странно не уплътни фланговете . Копенхаген играеха без типични крила , бековете им по-скоро изпълняваха тази функция. Но ЦСКА-София прекалено много се уплътниха в зоната на 20-25 метра от собствената си врата. Оставяйки останата част на терена изцяло на датчаните. Особено показателно беше ,че бековете на ЦСКА-София въобще не опитваха да охраняват зоната между наказателното поле и тъчлинията- там пълновластни господари бяха бековете на Копенхаген. Ако те знаеха какво да правят с топката , мача щеше да свърши катастрофално за ЦСКА-София.

Ми,пич,ти сам си си отговорил.Иначе ''ако''-то ти и катастрофата може да се приеме за логична хипотеза,но то ''ако''-та има много да знаеш.То при друго ''ако'' схемата пък можеше да ни е различна и пак да не е чак толкова катастрофално(че и обратното). :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта