Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот SLAP » 25 окт 2018 14:28

red__army написа:Следващите му два мача с Берое и Локо ПД са критични,не вземе ли 4 точки,толкова може,засега не много...на 100%"Куция" и Гриша Ганчев...се оглеждат за заместници.Такива прояви,дори в миналото...запалянковците на ЦСКА,преглъщат трудно.Философията и историята на клуба,не кореспондира много с такива неща,макар че са част от миналото му. Може да ни спечели,ако има положителна промяна в играта...ще видим.


Кво й има на играта бе разбирачи?
На една точка сме от първия!
Крайно време е да разберете, че сезона е дълъг, НЕМ трябва да изкара сезона, така и така (според Ганчев) титлата е капариране с един 30 точки пред първия мач, кво се пените не мога да разбера.
Да не играят атрактивно, да направи няколко грешки, но Ганчев намекна, че му ги е разяснил. Също така, че му се доверява...
Какви прояви не преглъщат запалянковците на ЦСКА?
Изобщо що говориш от името на всички ни.
Вие сте 100-200 човека по FB и форумите дето много разбират и говорят и съветват и изискват и реват.
Всичко друго стои плътно на страната на Ганчев, Инджов и решенията, които те вземат(дори и да не ги разбират).
Спрете бе, история и философия, ти нещо много бързо забрави през какво преинахме в последните 10тина години.
Имаше прерьод, в който не ни ебеше на кое място сме, как играем, единтвено важно беше ДА ИМА ЦСКА.
Бъди жив и здрав!

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1562
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот kolokolo » 25 окт 2018 23:01

honda написа:За мен Йевтич(НЕМ). Първо не ми е ясно защо е наричан ел Маестро ,а не Йевтич? Бих бил благодарен ,ако някой ме осветли.

Веднага . Хората могат сами да си избират името и доста други неща .
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот защо » 26 окт 2018 21:46

Е, с фамилията е малко по-друго.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

krumeto
Мнения: 3661
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот krumeto » 27 окт 2018 08:05

kolokolo написа:
honda написа:За мен Йевтич(НЕМ). Първо не ми е ясно защо е наричан ел Маестро ,а не Йевтич? Бих бил благодарен ,ако някой ме осветли.

Веднага . Хората могат сами да си избират името и доста други неща .

Името - да.
Но, като започнат да си сменят фамилия, род или родина - става много сложно! :shock:
На някои след това родината (народа) забранява завръщането, като този например. ;)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот djd » 27 окт 2018 08:44

krumeto написа:
kolokolo написа:
honda написа:За мен Йевтич(НЕМ). Първо не ми е ясно защо е наричан ел Маестро ,а не Йевтич? Бих бил благодарен ,ако някой ме осветли.

Веднага . Хората могат сами да си избират името и доста други неща .

Името - да.
Но, като започнат да си сменят фамилия, род или родина - става много сложно! :shock:
На някои след това родината (народа) забранява завръщането, като този например. ;)

Е, това си е лично негов проблем. Едва ли Гришата го е взел заради фамилията му. Иначе със сигурност щеше да назначи Камил Курзелевски. :lol:
Мен ме интересува да си върши работата, отборът да се развива в положителна посока и да си печели мачовете.

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот skabrin » 27 окт 2018 17:08

Такава регресия в играта на един отбор не съм виждал. Доскоро индивидуалната класа на някои играчи ме заблуждаваше, че имаме треньор. Сега вече на всички футболисти е смачкана психиката, а това вече е непоправимо с този треньор. С толкова езици и дар слово, да го назначават за говорител в клуба или преводач на следващия...
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Вълчан » 28 окт 2018 16:03

А вие какво очаквахте със този треньор които между впрочем е и няколко месеца във отбора.Явно търпение няма и лека полека му се готви смяната.Както винаги всичко започва от мнението на феновете което както знаем не е никакъв критерии за работата му като треньор.Не и толкова рано.А и играчите със малки изключения не са нищо особено.Защо им се надуха балони само за няколко мача.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Red_Neck » 02 ное 2018 15:03

Клоп:
Ще съм доволен, ако 38 пъти в годината печелим с по 1:0


Явно Клопо чете и слуша много внимателно НЕМ :!: :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
todorov
Мнения: 409
Регистриран на: 07 апр 2009 09:36
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот todorov » 04 ное 2018 00:44

В началото на престоя си в България, НЕМ беше казал, че предпочита пет победи с 1:0, отколкото една с 5:0

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19874
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Drunken_Master » 13 ное 2018 18:19

Още от първото му интервю, като старши-треньор на отбора веднага ми стана ясно, що за "величие" е този клоун... Не може да си позволиш да кажеш, че шампионата не ти е приоритет! Миналият сезон Стамен Белчев с един кон, който ги влачеше - Вкаранга, бяха в битката за титлата почти до краят на сезона. И не се е оплаквал... А на този му правиха и селекция, взеха към седем - осем нови и ЦСКА пак се напълни с чужденци, които чеп за зеле не стават... Нашият вместо да ги надъха за здрава битка за титлата, той още от началото се презастрахова, като казва, че Лудогорец били недостижими!?
Аз изобщо се чудя на Гриша-та, как може да назначи някакъв напълно незнаен чужденец, който може да се прекръсти на "Ел Маестро" ?! Изключително скучен футбол - това е определението ми за ЦСКА в момента... И колко време иска? Той полусезона почти приключи, а всеки мач е мъка...!
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта