Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот demon777 » 21 дек 2018 11:52

И кое превръща маестрото в менте?
Резултатите са му налице за разлика от китаристчето дето до вчера не се знаеше остава ли тръгва ли си.
Играем грозен футбол казват някой , без мисъл еднотипно само с центрирания и не мачкаме противника си.
Е, и?
Те едни други мачкаха с по 7:0 и едва ли не се помислиха за шампиони. И къде са сега?
При бай Стамен нали играхме атакуващо....набиеш сините жълтите и заралии останеш без въздух и етър ти вземат точките.

Маестрото още когато дойде каза да забравим за титлата тя е дадена вече . Съдийските аванти в полза на зелените потвърждава това. Маестрото е тук за да направи отбор в за пробив в Лига Европа. И за момента се справя. Позицията ни в класирането в момента е такава че няма да играем бараж.
Играхме доста добре срещу Копенхаген. Вкараха ни гол от засада и то трима в засада ...не че нямаше да ни бият ако бяха вдигнали засадата но за сефте на Маестрото с ЦСКА в евро мачове се справихме добре.
Ако надградим тази година може да играем и повече мачове.
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19831
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Drunken_Master » 21 дек 2018 16:39

demon777 написа:Маестрото още когато дойде каза да забравим за титлата тя е дадена вече . Съдийските аванти в полза на зелените потвърждава това.

Какви "съдийски аванти",бе,братле...? Че подпират Делиормана,подпират го,ама преди десетина дни,когато играхте срещу същият този отбор,съдията не ви ли удари едно мощно рамо ? Или викаш,щом е за нашите - позволено е... Престанете да прилагате "двоен стандарт" постоянно... Играхте по-добре при Стойчо Младенов,когато той разчиташе почти само на свободни агенти и би г*ведата шест поредни пъти за юбилеят им ! Миналият сезон Стамен Белчев разчиташе на "сизифовите напъни" на Вкаранга,който вкарваше буквално като разпран,но...ЦСКА бе в борбата за титлата почти до самият край !
А аз го наричам "клоун",защото вместо да си гледа отбора,че играе абсолютно безидеен футбол,той тръгнал да коментира и "едните" и "другите"... Започва да се превръща в Моуриньо,който макар,че е добър треньор (все пак взе Шампионската Лига с Порто) на пресконференции,интервюта,тренировки и т.н. се държи като идиот !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Formata
Мнения: 2
Регистриран на: 21 дек 2018 16:48
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Formata » 21 дек 2018 16:51

Никога не съм го харесвала тоиз Ел Маестро. Просто не е добър за мен. Янев щеше да свърши по-добра работа

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот demon777 » 21 дек 2018 18:07

Drunken_Master написа:
demon777 написа:Маестрото още когато дойде каза да забравим за титлата тя е дадена вече . Съдийските аванти в полза на зелените потвърждава това.

Какви "съдийски аванти",бе,братле...? Че подпират Делиормана,подпират го,ама преди десетина дни,когато играхте срещу същият този отбор,съдията не ви ли удари едно мощно рамо ? Или викаш,щом е за нашите - позволено е... Престанете да прилагате "двоен стандарт" постоянно... Играхте по-добре при Стойчо Младенов,когато той разчиташе почти само на свободни агенти и би г*ведата шест поредни пъти за юбилеят им ! Миналият сезон Стамен Белчев разчиташе на "сизифовите напъни" на Вкаранга,който вкарваше буквално като разпран,но...ЦСКА бе в борбата за титлата почти до самият край !
А аз го наричам "клоун",защото вместо да си гледа отбора,че играе абсолютно безидеен футбол,той тръгнал да коментира и "едните" и "другите"... Започва да се превръща в Моуриньо,който макар,че е добър треньор (все пак взе Шампионската Лига с Порто) на пресконференции,интервюта,тренировки и т.н. се държи като идиот !


Ти температура ли имаш?
Къде беше сериозното рамо? Дузпа ли ни даде нещо или какво?
И доро да беше вярно че съдията ни е ударил рамо..а то не е няма никакво значение когато са те орязали 4 мача преди тоя мач.
Замазват ти очилцата просто и ти си мислиш че всичко е феърплей ...
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Martinez1948 » 04 яну 2019 22:00

Знам, че ако отпаднем купата ( дано не) всичките ви аргументи за оставането му до сега ще бъдат извъртяни. Спомте си Йорданеску... много възпитан, много еродиран ама и много НЕМОЖАЧ. Аз лично предпочитам дедо Люпко, който и оная му работа разбира от футбол.
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот CaptainBertorelli » 05 яну 2019 10:47

Martinez1948 написа:Знам, че ако отпаднем купата ( дано не) всичките ви аргументи за оставането му до сега ще бъдат извъртяни. Спомте си Йорданеску... много възпитан, много еродиран ама и много НЕМОЖАЧ. Аз лично предпочитам дедо Люпко, който и оная му работа разбира от футбол.

Евентуална загуба при гостуване в Разград, не може да бъде аргумент за гонене. Редно е да се гледа, дали ще имаме някакъв игрови напредък след втората му подготовка, а не победа или загуба в един мач да му решава съдбата.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Red_Neck » 05 яну 2019 11:42

Що се връзваш на провокатори с 5 мнения?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Martinez1948 » 05 яну 2019 17:39

CaptainBertorelli написа:
Martinez1948 написа:Знам, че ако отпаднем купата ( дано не) всичките ви аргументи за оставането му до сега ще бъдат извъртяни. Спомте си Йорданеску... много възпитан, много еродиран ама и много НЕМОЖАЧ. Аз лично предпочитам дедо Люпко, който и оная му работа разбира от футбол.

Евентуална загуба при гостуване в Разград, не може да бъде аргумент за гонене. Редно е да се гледа, дали ще имаме някакъв игрови напредък след втората му подготовка, а не победа или загуба в един мач да му решава съдбата.

Абсолютно !!!! Но игровият напредък го видях единствено в мачовете с Копенхаген, Адмира . За изминалите 20 мача можеш ли да ми покажеш някой мач, който да е игран с футболни аргументи ( двойни подавания , извеждащи подавания, смисленост в атаките с повече точни бързи пасове, преса и тн.) ? Особено мачове с по-висок заряд при атака се използва баналното ,, крилото центрира и............... НИЩО ,,.
П.С в хоолиганс.бг регристрацията ми е от 2009г. такаче думата ми тежи :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот k_oleto » 05 яну 2019 18:00

Martinez1948 написа:
CaptainBertorelli написа:
Martinez1948 написа:Знам, че ако отпаднем купата ( дано не) всичките ви аргументи за оставането му до сега ще бъдат извъртяни. Спомте си Йорданеску... много възпитан, много еродиран ама и много НЕМОЖАЧ. Аз лично предпочитам дедо Люпко, който и оная му работа разбира от футбол.

Евентуална загуба при гостуване в Разград, не може да бъде аргумент за гонене. Редно е да се гледа, дали ще имаме някакъв игрови напредък след втората му подготовка, а не победа или загуба в един мач да му решава съдбата.

Абсолютно !!!! Но игровият напредък го видях единствено в мачовете с Копенхаген, Адмира . За изминалите 20 мача можеш ли да ми покажеш някой мач, който да е игран с футболни аргументи ( двойни подавания , извеждащи подавания, смисленост в атаките с повече точни бързи пасове, преса и тн.) ? Особено мачове с по-висок заряд при атака се използва баналното ,, крилото центрира и............... НИЩО ,,.
П.С в хоолиганс.бг регристрацията ми е от 2009г. такаче думата ми тежи :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Мартинз ...! Сега ли видя форума или сега навърши пълнолетие, та вашите да ти разрешат да използваш нет до късно ? Има и трета опция - да си бил от Обеля до сега ? Кое от всичките е вярно ?

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Martinez1948 » 05 яну 2019 18:35

k_oleto написа:
Martinez1948 написа:
CaptainBertorelli написа:
Martinez1948 написа:Знам, че ако отпаднем купата ( дано не) всичките ви аргументи за оставането му до сега ще бъдат извъртяни. Спомте си Йорданеску... много възпитан, много еродиран ама и много НЕМОЖАЧ. Аз лично предпочитам дедо Люпко, който и оная му работа разбира от футбол.

Евентуална загуба при гостуване в Разград, не може да бъде аргумент за гонене. Редно е да се гледа, дали ще имаме някакъв игрови напредък след втората му подготовка, а не победа или загуба в един мач да му решава съдбата.

Абсолютно !!!! Но игровият напредък го видях единствено в мачовете с Копенхаген, Адмира . За изминалите 20 мача можеш ли да ми покажеш някой мач, който да е игран с футболни аргументи ( двойни подавания , извеждащи подавания, смисленост в атаките с повече точни бързи пасове, преса и тн.) ? Особено мачове с по-висок заряд при атака се използва баналното ,, крилото центрира и............... НИЩО ,,.
П.С в хоолиганс.бг регристрацията ми е от 2009г. такаче думата ми тежи :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Мартинз ...! Сега ли видя форума или сега навърши пълнолетие, та вашите да ти разрешат да използваш нет до късно ? Има и трета опция - да си бил от Обеля до сега ? Кое от всичките е вярно ?

За форума знам отдавна, но сега реших да пиша.
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта