ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот ralka_levskarka » 06 авг 2018 17:09

Red Warrior написа:За Аталанта трябва да каже някой, който следи италианското първенство. Едва ли са много по-добри от "летящите магаренца" от Киево, които бяха отстранени от Копи и синята компания преди години.

От Италия нямам изявени фаворити и да се паля, както за Левски и Ливърпул, но от Серия А най-симпатичен от няколко години ми е именно отбора на Аталанта. Практикуват много симпатичен футбол и са способни да объркат сметките на всички, без значение дали срещу тях е Ювентус, Интер, или Верона. Правили са го. Харесаха ми именно заради това, че не се затварят с 11 отзад, а се опитват да играят футбол. Наистина много симпатични, без подпиране от съдии, без ненужни дузпи, общо взето си заслужиха мястото в Европа. Аталанта са от онези отбори, при които при някоя загуба и си казваш, че не са заслужавали да паднат. Изобщо не са за подценяване.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

4x4
Мнения: 1456
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот 4x4 » 06 авг 2018 18:55

Е на нас няма лош отбор да ни се падне бе Ралке ;)
Да видим първо дали на нас или на онези криви датчани, ообаче затова.. така де по-добре че Аталанта се падна щото ако отпаднем от Копенхаген, много щеше да ме е яд че сме имали възможност да бием някой слабак на прага на групите. Ако отстраним скандинавците пък да не забравяме че заради тях сме в този поток и Аталанта просто ще ни е следващия достоен опонент. Май по-добре така стана. И по-голям зрителски интерес и повече престиж. На зелените кой ще им гледа следващите два мача? Роднините им и Киро.
Ако отстраним и двата тежки съперника.. еее тогава значи сме се завърнали на голямата сцена с гръм и трясък.
Последна промяна от 4x4 на 06 авг 2018 19:06, променено общо 1 път.
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот ralka_levskarka » 06 авг 2018 19:05

Ако стигнете до тях и те до вас, и съм в България бих отишла да ги гледам, честно. Ще се повторя, ама са ми страшно симпатичен отбор откъм игра. Не претендират да са шампиони или пък да печелят ЕКТ, но с добрата си игра си заслужиха ЛЕ, за разлика от Милан, например.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот honda » 06 авг 2018 19:07

Red Warrior написа:
boabbb написа:
Red Warrior написа:За Аталанта трябва да каже някой, който следи италианското първенство. Едва ли са много по-добри от "летящите магаренца" от Киево, които бяха отстранени от Копи и синята компания преди години.


Пак добре, че Браян Кристанте е под наем в Рома :lol: Иначе отбора им се оценява на 165 млн. евро, докато нашия в същия сайт е около 20 :roll: Дали имат играчи, а :lol: :lol: :lol:

Е те сините евробойци предполагам струват повече от сервитьорите на Вадуц, ама... :mrgreen: Наистина не следя серия А и нямам идея на какво ниво са. Ясно, че ни се падна най-тежкия жребий, но ЦСКА е отстранявал къде-къде по-големи отбори.


Би ли посочил кой точно от играчите на Вадуц е сервитьор ;) ? Все пак според любимия на доста хора сайт трансфермарк играчите на Вадуц ,са почти два пъти по-скъпи от тези на Рига. Но да оставим заяждането на страна.
Според мен ЦСКА има шансове срещу Аталанта само ако италианците отпишат мача . Много често отборите от големите първенства отписват мачовете от ЛЕ,не е тайна че тези отбори печелят повече от един мач от вътрешното си първенство отколкото от мач в ЛЕ( да не се бърка с ШЛ там е съвсем друга история) . Но обикновено отписването го правят след влизане в групите. Но всичките тези приказки са при условие ,че се стигне до мач ЦСКА-Аталанта.

4x4
Мнения: 1456
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот 4x4 » 06 авг 2018 19:16

ralka_levskarka написа:Ако стигнете до тях и те до вас, и съм в България бих отишла да ги гледам, честно. Ще се повторя, ама са ми страшно симпатичен отбор откъм игра. Не претендират да са шампиони или пък да печелят ЕКТ, но с добрата си игра си заслужиха ЛЕ, за разлика от Милан, например.

Може да сме двамата на стадиона значи ама ти пак ще си в отсрещната агитка.. :|
Далеече от мен.
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот damyanov1963 » 06 авг 2018 19:31

2012г. бях в Бергамо, точно когато Аталанта празнуваше 100 годишнината си. Целият град беше окичен с трансперанти на отбора, по стълбовете на улиците и прозорците на домовете.
Според мен имате добри шасове да ги отстраните.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2072
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот k20dan4o » 06 авг 2018 20:52

Абе защо всички слагате Аталанта, те съперник нямат ли. Особено пък евреи да подценявате.

4x4
Мнения: 1456
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот 4x4 » 06 авг 2018 21:39

k20dan4o написа:Абе защо всички слагате Аталанта, те съперник нямат ли. Особено пък евреи да подценявате.

Евреите само могат да поиспотят Аталанта и до там. Идват им като част от предсезонната подготовка. Това е реалността. От Аталанта вече зависи колко ще се напъват но продължават напред със сигурност.
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот matador1 » 06 авг 2018 21:43

Как правите сметки за Аталанта, без да сте преминали Копенхаген. Скандинавските отбори имат типично много силна статистика срещу българи. Винаги ме е учудвало колко самоуверени до забрава са феновете на ЦСКА-София.

4x4
Мнения: 1456
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2018/2019

Мнениеот 4x4 » 06 авг 2018 21:57

matador1 написа:Как правите сметки за Аталанта, без да сте преминали Копенхаген. Скандинавските отбори имат типично много силна статистика срещу българи. Винаги ме е учудвало колко самоуверени до забрава са феновете на ЦСКА-София.

Не правим сметки бе. Коментираме жребия щото беше днеска. За страшните викинги имаме и отделна тема. Ти какво искаш да коментираме?
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта